Frugal Cyber

1 999,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Hulajnoga elektryczna Frugal Cyber to świetna hulajnoga dla osób chcących rozpocząć przygodę z tego typu pojazdami. Prędkość maksymalna do 25 km/h oraz zasięg do 32 km na jednym ładowaniu jest w zupełności wystarczający do sprawnego poruszania się po mieście. Silnik o mocy nominalnej 300W- w szczycie 500W pozwala na wjechanie pod górkę o nachyleniu nawet do maksymalnie 10 stopni! Idealna hulajnoga zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych chcących poruszać się sprawnie z punktu A do punktu B. Hulajnoga posiada możliwość zablokowania jej na kod PIN. Z pewnością jest to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań zastosowanych w hulajnogach elektrycznych.

 • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
 • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
Frugal Cyber

Frugal Cyber - przyszłość transportu osobistego jest już dziś!

Cyber to hulajnoga elektryczna, która może na jednym ładowaniu pokonać aż do 32 km! Dzięki mocnemu silnikowi 300W/500W pozwala sprawnie przyspieszać i uzyskać prędkość do 25 km/h przy obciążeniu do 100 kg. Z pewnością parametry tej hulajnogi elektrycznej są wystarczające do sprawnego poruszania się po mieście, a nawet poza nim. Możliwość szybkiego naładowania pozwala zwiększyć dzienny zasięg, by móc eksplorować nawet dalsze zakątki miasta.

Design i wzornictwo - klucz do wyróżnienia się z tłumu

Hulajnoga, która wyróżnia się z tłumu to klucz do czerpania satysfakcji z użytkowania i posiadania rzadko spotykanego modelu i wzornictwa. Z pewnością hulajnoga elektryczna Frugal Cyber taka właśnie jest! Duże, 10 calowe pompowane koła, kierunkowskazy w kierownicy oraz futurystyczny wyświetlacz sprawiają, że trudno przejść obojętnie obok tego modelu. Odpowiedni dobór barw koloru czarnego i czerwone potęguje uczucie obcowania z nowoczesnym sprzętem elektrycznym.

Silnik 300W/500W, akumulator 36V 10,4Ah

Mocny silnik to podstawa do sprawnego i szybkiego poruszania się w gąszczu ulic, kamienic i bloków. Dzięki niemu również nie straszne będą nawet większe podjazdy i pagórki. Frugal Cyber po prostu sobie z nimi poradzi! Prędkość maksymalna to aż do 25 km/h czyni tę hulajnogę bardzo szybkim środkiem transportu. Pojemny akumulator sprawia, że pokonanie nawet dalszych dystansów to dla niego "bułka z masłem". Możliwość przejechania do 32 km na jednym ładowaniu w zupełności wystarczy na pokonanie nawet większych miast wzdłuż i wszerz. 

Specyfika i ciekawostki

Frugal Cyber to jedna z niewielu hulajnóg, która posiada wbudowane kierunkowskazy. Jest to niezwykle przydatne akcesorium, które zwiększa nasze bezpieczeństwo podczas poruszania się tym środkiem transportu. Nie musimy odrywać rąk od kierownicy, by zasygnalizować zamiar skrętu w którąś z uliczek lub alejek. Hamulce tarczowe z przodu i z tyłu zapewnią mocne i szybkie hamowanie przed przeszkodą. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod hamowania dostępnych na rynku. Hulajnoga posiada również haczyk na kolumnie kierownicy, który zaczepia się o tylny błotnik dla wygodniejszego przenoszenia hulajnogi. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że haczyk ten może również posłużyć jako uchwyt na siatkę z zakupami lub plecak! Tempomat w Frugal Cyber uruchamiany jest automatycznie. Włącza się on kiedy utrzymujemy stałą prędkość np. 15 km/h przez około 5-6 sekund. Po puszczeniu manetki gazu, hulajnoga nadal będzie poruszała się ze stałą prędkością, przy której tempomat został uruchomiony. Aby go wyłączyć należy wcisnąć hamulec. Przednie i tylne oświetlenie to gwarancja widoczności nawet w ciężkich warunkach pogodowych. Przednia lampka pozwala w nocy dostrzec potencjalną przeszkodę przed nami na tyle szybko, by mieć czas na reakcję i ewentualne wyhamowanie. Hulajnoga posiada możliwość zablokowania jej na indywidualny kod PIN. Uruchomienie hulajnogi jest możliwe wyłącznie po wpisaniu kody PIN. Jeśli tego nie zrobimy, nie będziemy w stanie dodać gazu aby ruszyć z miejsca, a jazda nią odpychając się nogą od podłoża nie będzie możliwa przez blokadę kół, silnika i sygnał dźwiękowy, który jest zabezpieczeniem antykradzieżowym. 

Frugal Cyber
Frugal Cyber

Waga 18 kg oraz system składania

Niska waga sprawia, że ten model zabierzesz ze sobą do biura, a nawet bez problemu wniesiesz go na piętro w bloku. Dzięki składanej kolumnie kierownicy łatwo schowasz ją w bagażniku samochodu, pod biurkiem lub w innym miejscu. Kompaktowe hulajnogi od Frugal pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca w mieszkaniu, by schować hulajnogę na czas przerwy od użytkowania.

Hulajnoga elektryczna Frugal Cyber to:

 • Waga 18 kg
 • Silnik o mocy nominalnej 300W, w szczycie 500W
 • Prędkość maksymalna do 25 km/h
 • Zasięg do 32 km
 • Akumulator 36V 10,4Ah
 • 10 calowe pompowane koła
 • Tarczowe hamulce z przodu i z tyłu
 • Kierunkowskazy wbudowane w kierownicę
 • Możliwość odblokowania/zablokowania hulajnogi na kod PIN
Frugal
2 Przedmioty

Opis

Maksymalna prędkość
do 25 km/h
Maksymalny zasięg
do 32 km
Moc silnika
300W/ 500 w szczycie
Pojemność akumulatora
36V 10,4Ah
Waga
18 kg
Hamulce
hamulce tarczowe z przodu i z tyłu
Oświetlenie
wbudowana lampka LED w kolumnę kierownicy oraz kierunkowskazy po bokach kierownicy
Rozmiar kół
10 calowe pompowane
Wyświetlacz
Zintegrowany wyświetlacz LCD
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Czas ładowania
6 godzin
Maksymalny kąt podjazdu
10 stopni
Dopuszczalne obciążenie
100 kg
Typ
Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy z wyłączeniem części podlegających zużyciu
24 miesiące
Grade 
2021-01-21

Frugal cyber

Bardzo kompletna hulajnoga. Światła- ma. Kierunkowskazy- ma. Dwa hamulce- ma. Duże koła- ma. Blokadę- ma. Dla mnie bomba. Trochę droższa od Xiaomi, ale zdecydowanie więcej oferuje.

Napisz opinie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password