Dualtron Mini

Hulajnoga elektryczna Dualtron Mini dual brake 52v 13Ah

3 699,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Dualtron Mini 13Ah dual brake. Wykorzystano najnowsze rozwiązania, wcześniej zarezerwowane wyłącznie dla najwyższych serii Dualtron! Łączy potężną moc 1450W z lekkim szkieletem (waga całkowita 22kg), dzięki czemu jej osiągi (prędkość do 45km/h) są nad wyraz ponadprzeciętne. Wszystkie te cechy sprawiają, że pojazd ten jest niezwykle praktyczny do jazdy po mieście, a nawet poza nim! Koreański producent Minimotors znany jest ze stosowania rozwiązań wykraczających poza ramy czasowe. Na jego rozwiązaniach już wiele przedsiębiorstw próbowało się opierać, jednakże właśnie niuanse i ogromne doświadczenie sprawiają, że produktów tych nie da się w żaden sposób podrobić i są jedyne w swoim rodzaju. Zasięg wynoszący do 40 km na jednym ładowaniu pozwala na dalekie podróże!

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Dualtron Mini

Dualtron Mini

Hulajnoga ta posiada w sobie najnowocześniejsze rozwiązania, wcześniej zarezerwowane wyłącznie dla najwyższych serii Dualtron. Jest to zupełnie nowa konstrukcja, bazująca po części na seriach Thunder oraz X. Łączy potężną moc z lekkim szkieletem, dzięki czemu jej osiągi są nad wyraz ponadprzeciętne. Wszystkie te cechy sprawiają, że pojazd ten jest niezwykle praktyczny do jazdy po mieście, a nawet poza nim! Koreański producent Minimotors znany jest ze stosowania rozwiązań wykraczających poza ramy czasowe. Na jego rozwiązaniach już wiele przedsiębiorstw próbowało się opierać, jednakże właśnie niuanse i ogromne doświadczenie sprawiają, że produktów tych nie da się w żaden sposób podrobić i są jedyne w swoim rodzaju.

Parametry:

Hulajnoga posiada silnik o mocy szczytowej 1450 Watów. Dzięki tak ogromnej mocy pojazd rozwija maksymalną prędkość wynoszącą maksymalnie do 45 km/h. Przy tak niskiej wadze (22kg) i małych gabarytach można poczuć się, jakby prowadziło się bolid. Sprzęt został wykonany z najwyższej jakości stopu stali i aluminium, co gwarantuje odpowiednią sztywność szkieletu oraz niezawodność na co najmniej wiele lat. Niezwykle wydajny akumulator o pojemności 13 Ah przy napięciu 52V pozwala na pokonywanie długich dystansów, bez konieczności doładowywania się po drodze. Maksymalny zasięg wynosi do ok. 40 km, zaś czas ładowania od 0 do 100% około 5-6 godzin. W tej klasie cenowej, na próżno szukać lepszego produktu!

Budowa kół i amortyzacja

Pompowane 9 calowe koła zapewniają na niezwykle komfortową jazdę zarówno po chodniku, jak również nierównym terenie pozamiejskim. Minimotors słynie z tego, że montują w swoich pojazdach jedne z najlepszych pod względem mieszanki gum opony, które są bardzo wytrzymałe, a za razem miękkie, by tłumić drgania. Doskonała, sprężynowa amortyzacja w połączeniu właśnie z tymi oponami sprawia, że podczas jazdy nawet po nierównej nawierzchni, można poczuć się jakby się jechało po torze wyścigowym.

2xHamulce - to jest to

Minimotors Dualtron Mini dual brake posiada dwa hamulce. Dzięki swojej budowie sprawdzi się rewelacyjnie zarówno przy niesprzyjającej aurze, jak i podczas upalnych dni. Gwarantuje on wysoką stabilność i łatwość w kontrolowaniu pojazdu nawet podczas nieprzewidzianych sytuacji losowych, gdy trzeba w ekspresowym tempie wyhamować pojazd do 0 km/h.

Kierownica

Niezwykle smukła i wytrzymała kierownica jest jedną z głównych cech charakterystycznych dla marki Mini Motors. Po jej bokach znajdują się odpowiednio wyprofilowane rączki, które w świetny sposób dopasowane są do dłoni użytkownika. Można powiedzieć, że dzięki odpowiedniemu, miękkiemu materiałowi dostosowują się do gabarytów dłoni. Zapewniają komfort na wiele godzin jazdy. Prosty mechanizm składania kierownicy sprawia, że w ciągu kilku sekund możemy wnieść hulajnogę po schodach na piętro lub włożyć do bagażnika samochodu.

Dualtron Mini
Dualtron Mini

Światła

Standardowe oświetlenie LED z przodu i z tyłu, wraz ze światłem stop, które sygnalizuje podczas naciśnięcia hamulca, że użytkownik hulajnogi rozpoczął proces hamowania pojazdu. Dodatkowo napis na sztycy, który jest podświetlony paskiem LED RGB zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo podczas poruszania się w trudnych warunkach pogodowych. Kolory można zmieniać dzięki bardzo intuicyjnemu w użytkowaniu pilotowi.

Wyświetlacz i ustawienia hulajnogi

Wyświetlacz zamontowany na kierownicy powala na śledzenie parametrów hulajnogi, takich jak prędkość poruszania się, stopień naładowania baterii, czy aktualny tryb oddawania mocy przez silnik. Dodatkowo dzięki mnogości przycisków, można bez problemu zaprogramować hulajnogę, by odzyskiwała energię podczas hamowania, dostosowała siłę takiego hamowania, czy ma być włączony E-ABS lub czy hulajnoga ma uruchamiać się wyłącznie po odepchnięciu się nogą, czy od razu po naciśnięciu manetki.

Dulatron Mini to:

  • zasięg do 40 km
  • 9 calowe koła
  • silnik o mocy maksymalnej szczytowej 1450W
  • prędkość maksymalna do 45 km/h
  • akumulator 52V 13Ah
  • doskonałe zawieszenie
  • jakość firmy Minimotors
  • Gwarancja D2D (Door To Door). Szczegóły w warunkach gwarancji.
  • Nie są już wymagane przeglądy techniczne do gwarancji!

Dane techniczne

Minimotors
2 Przedmioty
Moc silnika (W)
500W nominalnie/ 1450 W (szczytowa)
Maksymalna prędkość (km/h)
20 km ( po odblokowaniu 45 km/h)
Pojemność akumulatora (Ah)
52V 13Ah
Maksymalny zasięg (km)
40 km
Waga
22 kg
Czas ładowania
5 - 6 godzin
Dopuszczalne obciążenie (kg)
100 kg
Oświetlenie
W podeście
Rozmiar kół (1)
9 cali
Rodzaj opon
Pompowane
Wymiary
Rozłożony rozmiar (długość, szerokość, wysokość) 1115 * 600 * 1170 mm
Podest
Pełna amortyzacja
Rodzaj kierownicy
Składana
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
24 miesiące
Dostosowanie do ustawy
Spełnia normy - można poruszać się w miejscach publicznych

Opinie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password