Hulajnogi wyczynowe Madd Gear

MGP to hulajnogi wyczynowe nie tylko dla profesjonalistów!

Nie ważne czy jesteś zawodowcem, czy dopiero rozpoczynasz przygodę z wyczynami kaskaderskimi. Hulajnogi wyczynowe Madd Gear są zaprojektowana tak, by sprostać wszystkim, Twoim oczekiwaniom. Niepowtarzalny wygląd i lekka, wytrzymała konstrukcja to zdecydowane atuty MGP.

Hulajnogi MGP są idealne zarówno do parku, jak i na ulicę! Odpowiednie łożyska zapewniają wszechstronność użytkowania hulajnogi.
Oferta od tego producenta jest niezwykle szeroka i zróżnicowana. Spotkamy się z hulajnogami wyczynowymi dla dzieci typu Shredder (powyżej 4 roku życia), Pro Faded oraz Pro Solid (powyżej 6 roku życia) ale również dla młodzieży i dorosłych z serii Team

MGP ORIGIN- wyższa półka czerpiąca garściami z najnowszych rozwiązań technologicznych, MGP MGX- najwyższa seria odznaczająca się niską wagą i niezwykle ciekawymi wersjami kolorystycznymi oraz mnogością najnowocześniejszych rozwiązań, MGP CARVE- najtańsza seria dla początkujących niezależnie od wieku, MGP KICK- seria z najlepszą relacją ceny do jakości, kompaktowe rozmiary oraz technologia zaczerpnięta z najwyższych serii.

Zastosowane w seriach Orgin i pozostałych typu MGX, KICK oraz CARVE, komponenty są obecnie wyznacznikiem jakości dla innych producentów hulajnóg wyczynowych. Niezwykła trwałość przy zachowaniu niskiej wagi jest zasługą ogromnej wiedzy technicznej inżynierów z Australii oraz wieloletniego doświadczenia związanego z rynkiem hulajnóg.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-20 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password