Hulajnoga elektryczna VSETT 8

Hulajnoga elektryczna Vsett 8

2 999,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Hulajnoga Vsett 8 to hulajnoga elektryczna z silnikiem o mocy w szczycie wynoszącej 800W i akumulatorem 48V 15,6Ah. Dzięki takiemu połączeniu maksymalny przebyty dystans na jednym ładowaniu może wynieść nawet do 50 km, a prędkość maksymalna aż do 40 km/h! Hulajnoga posiada wbudowane zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci odblokowywania za pomocą innowacyjnego kluczyka NFC. Dwa hamulce bębnowe z powodzeniem są w stanie wyhamować odpowiednio szybko hulajnogę przed przeszkodą. System kierunkowskazów można uruchomić kciukiem na rączce kierownicy. Rewelacyjna amortyzacja, wydajne oświetlenie oraz inne dodatki zapewniające komfort i bezpieczeństwo sprawiają, że Vsett 8 jest hulajnogą elektryczną idealną do miasta i w lekki teren. Bezkompromisowa i uniwersalna!

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Vsett8

Hulajnoga elektryczna Vsett 8 wyczynowy mieszczuch

Vsett 8 to hulajnoga elektryczna z silnikiem o mocy nominalnej wynoszącej 600W, w szczycie osiąga aż 800W i akumulatorem 48V 15,6Ah. Dzięki takiemu połączeniu maksymalny przebyty dystans na jednym ładowaniu może wynieść nawet do 50 km, a prędkość maksymalna aż do 40 km/h! Hamulce bębnowe z dużą skutecznością wyhamują przed przeszkodą zapewniając niezwykle wysokie bezpieczeństwo podczas jazdy Vsett 8. Hulajnoga posiada wbudowane zabezpieczenie antykradzieżowe w postaci odblokowywania za pomocą innowacyjnego kluczyka NFCSystem kierunkowskazów można uruchomić kciukiem na rączce kierownicy. Świetny design, wyśrubowane parametry, przystępna cena oraz niska waga na poziomie 21 kg zapewniają rewelacyjne doznania podczas jazdy po mieście. Łatwa możliwość transportu dzięki składanym rączkom oraz kolumnie kierownicy jest niezwykle ważna przy codziennej eksploatacji w dużych miastach.

Rewelacyjna amortyzacjawydajne oświetlenie oraz inne dodatki zapewniające komfort i bezpieczeństwo sprawiają, że Vsett 8 jest hulajnogą elektryczną idealną do miasta i w teren. Bezkompromisowa i uniwersalna! Silnik elektryczny przy włączonym trybie oszczędzania energii jest w stanie w połączeniu z pojemnym akumulatorem zapewnić zasięg nawet do 50 km na jednym ładowaniu, a koszt przejechania 100 km przy obecnej cenie energii elektrycznej nie powinien przekroczyć nawet 1 złotówki.

Przystępna cena i uniwersalność to kluczowe cechy idealnej hulajnogi!

Vsett 8 to hulajnoga o niezwykle uniwersalnym zastosowaniu. Dzięki rewelacyjnej amortyzacji, szerokiemu i długiemu podestowi oraz odpowiednio wysokiej kierownicy ze składanymi rączkami możemy nią komfortowo podróżować nawet na dalekich dystansach, czerpiąc radość z jazdy i zaznając niezwykle wysokiego komfortu. Antypoślizgowa wykładzina na decku zapewnia przyczepność nawet przy dużej wilgotności powietrza, co za tym idzie, nasze buty nie będą się ślizgały. Wbudowane kierunkowskazy można przełączać za pomocą przycisków po dwóch stronach gripów. Lewy służy do włączania lewego kierunkowskazu, analogicznie prawy do prawego. Niezwykle intuicyjny system, prawda? Bębnowe hamulce z przodu i z tyłu zapewniają mocną siłę hamowania przed przeszkodą. Duża odległość między podestem, a szczytem kierownicy pozwala na komfortowe podróżowanie osobom o wzroście do 190 cm bez konieczności garbienia się.

Solidne błotniki z mocno zachodzącym kawałkiem plastiku za koło uniemożliwiają przedostawanie się kropel wody i nieczystości spod kół na nasze ubranie. Mocne oświetlenie LED (2 światła z przodu i 2 z tyłu) widoczne z dużej odległości zapewnia bezpieczeństwo użytkownikowi hulajnogi elektrycznej po zmroku zwiększając jego widoczność nawet w ciężkich warunkach. Dwa porty do ładowania pozwalają na o wiele szybsze naładowanie hulajnogi do pełna, a po podłączeniu dwóch szybkich ładowarek, czas uzupełnienia energii od 0 do 100% może być nawet o 60% krótszy od deklarowanego czasu przy ładowaniu jedną ładowarką! Niezwykle czytelny nawet w mocnym świetle słonecznym wyświetlacz zapewnia stały dostęp do informacji związanych z przebytym dystansem, stopniem naładowania, obecną prędkością oraz wybranym biegu. Ponadto możliwa konfiguracja takich parametrów jak: ustawienia prędkości maksymalnej, przyspieszenia, tempomatu, biegu, startu od zera oraz wielu innych ciekawych funkcji zapewnia możliwość całkowitego spersonalizowania hulajnogi według własnych upodobań i stopnia zaawansowania w jeździe na dwóch kółkach. Idealna hulajnoga dla początkujących i zaawansowanych użytkowników!

Vsett8
Vsett8

Nowoczesna hulajnoga z polskim pochodzeniem

Vsett to hulajnogi pochodzące od polskiego producenta hulajnóg elektrycznych. Dzięki temu dostępność produktów, części zamiennych i akcesoriów jest na bardzo wysokim poziomie. Ponadto łatwy dostęp do usług serwisowych oraz rozpatrywanie napraw gwarancyjnych w systemie door2door pozwala na użytkowanie hulajnogi bez obawy o brak części zamiennych lub przedłużające się naprawy.

Hulajnoga elektryczna Vsett 8 to:

 • Silnik o mocy nominalnej 600W /800W w szczycie
 • Prędkość maksymalna 25km/h (po odblokowaniu do 40 km/h)
 • Zasięg do 50 km na jednym ładowaniu
 • Akumulator 48V 15,6Ah
 • Amortyzowany podest
 • Kierunkowskazy z wbudowanymi przyciskami w rączkach
 • System odblokowania hulajnogi kluczem NFC
 • Składane rączki i kolumna kierownicy
 • Dwa wejścia do ładowania
 • Silnik bezszczotkowy
 • Koła 8.5" przód dętka, tył pełna opona
 • Maksymalne wzniesienie 15°
 • Maksymalny udźwig 120kg
 • Czas ładowania 4-7h
 • Wymiary urządzenia rozłożonego 114x60x120 cm
 • Wymiary urządzenia złożonego 103x20x39 cm
 • Waga 21 kg
 • EAN: 5903940080093
 • Gwarancja D2D (Door To Door). Szczegóły w warunkach gwarancji.

Dane techniczne

Vsett
5903940080093
4 Przedmioty
Moc silnika (W)
nominalnie 600W/ 800W w szczycie
Maksymalna prędkość (km/h)
25km/h (po odblokowaniu do 40 km/h)
Pojemność akumulatora (Ah)
48V 15,6Ah
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Maksymalny zasięg (km)
do 50 km
Waga
21 kg
Czas ładowania
4-7h
Dopuszczalne obciążenie (kg)
120 kg
Hamulce
dźwignie na rączce kierownicy, bębnowe przód i tył
Oświetlenie
wbudowane w podest na tył i przód
Rozmiar kół (1)
8.5"
Rodzaj opon
Przód dętka, tył pełna opona
Wyświetlacz
cyfrowy kolorowy, prędkość, przebyta trasa, poziom naładowania akumulatora
Podest
amortyzowany
Rodzaj kierownicy
składana
Maksymalny kąt podjazdu
15 stopni
Rozmiar
Wymiary urządzenia rozłożonego 114x60x120 cm
Wymiary urządzenia złożonego 103x20x39 cm
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
24 miesięcy z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 12 miesięcy na baterię
Dostosowanie do ustawy
Spełnia normy - można poruszać się w miejscach publicznych

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password