Motus Scooty 10 Lite

1 999,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Motus Scooty 10 Lite 2023 to odświeżona i usprawniona względem poprzednika hulajnoga elektryczna. Nowością są od teraz zamontowane kierunkowskazy i dodatkowe odblaski. Całość wygląda teraz obłędnie!

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Motus Scooty 10 Lite 2023

Zaskakująco dynamiczna i wygodna

Najnowszy Motus Scooty 10 Lite 2023 posiada silnik o mocy 350 W nominalnej i szczytowej 700 W. Pozwala sprawnie pokonywać wzniesienia o nachyleniu aż do 15°, przy obciążeniu do 120 kg! Zasięg wynoszący aż do 30 km na jednym ładowaniem jest zasługą zastosowania akumulatora 36V 7,8Ah, którego pełne naładowanie zajmuje około 3-4 godzin. Zastosowane dwa rodzaje hamulców zapewniają świetne bezpieczeństwo jazdy. Przedni hamulec elektromagnetyczny w silniku jest bardzo łatwy w utrzymaniu i konserwacji oraz skuteczny pod względem doraźnego hamowania. Wystarczy lekki nacisk na klamkę, aby system KERS sprawnie zaczął wyhamowywać przed przeszkodą. Tylny hamulec tarczowy jest doskonały przy ostrym hamowaniu w sytuacji kryzysowej. Skutecznie pozwala wytracić prędkość, jak to hamulce tarczowe mają w zwyczaju. System KERS dodatkowo oprócz samego hamowania odzyskuje energię podczas tego procesu, zasilając przy tym baterię, co zwiększa zasięg i pozwala jeździć dłużej na jednym ładowaniu. Za bezpieczeństwo pośrednie odpowiada po zmroku przednia lampka LED oraz tylne oświetlenie w kolorze czerwonym. Intuicyjność użytkowania tego modelu stoi na najwyższym poziomie. 3 sekundy, aby złożyć hulajnogę i włożyć ją na przykład do bagażnika. 3 sekundy, by ją rozłożyć i przygotować do jazdy. Niska masa, stosunkowo niewielkie gabaryty. Idealna hulajnoga do codziennego pokonywania kilometrów z domu do pracy i wszędzie tam, gdzie będziemy chcieli jechać! Dodatkowo od teraz posiadamy wbudowane kierunkowskazy i dodatkowe odblaski, które znacząco zwiększają nasze bezpieczeństwo i widoczność po zmroku.

Intuicyjny i po prostu idealny sprzęt do miasta

Duży i czytelny wyświetlacz wskazuje jak na dłoni parametry nawet przy dużym słońcu. Naciskając tylko jeden przycisk, z łatwością zmienisz tryby hulajnogi elektrycznej. Do wyboru jest: tryb ECO do 5 km/h, czyli spokojna jazda z lekkim wspomaganiem prądem tryb, tryb DRIVE do 15 km/h, który jest najczęściej wykorzystywany podczas codziennej jazdy po mieście i przy dużym natężeniu pieszych oraz tryb SPORT do 20 km/h, który maksymalnie wykorzystuje moc silnika. Światła włączamy korzystając z wyświetlacza - wystarczy, że dwukrotnie klikniemy w panel. Silnik umiejscowiony w przednim kole zapewnia doskonałą trakcję i łatwe panowanie nad maszyną. Waga wynosząca 12,5 kg, czyli nieco ponad jedna zgrzewka wody zdecydowanie nie nastręczy problemów z podnoszeniem tego sprzętu i transportowaniem na przykład na wakacje w bagażniku. Idealny sprzęt, aby wskoczyć na niego i cieszyć się lekkością poruszania w mieście.

Motus Scooty 10 lite 2023
Motus Scooty 10 Lite 2023

Hulajnoga elektryczna Motus Scooty 10 Lite 2023 to:

 • wbudowane kierunkowskazy
 • dodatkowe odblaski dla jeszcze lepszej widoczności
 • zasięg do 30 km (w zależności od wielu czynników)
 • silnik 350W/700W w szczycie
 • prędkość maksymalna do 20 km/h
 • akumulator 36V 7,8Ah
 • intuicyjny system składania
 • astronomicznie niska waga 12,5 kg
 • krótki czas ładowania od 0 do 100% ~ ok. 3-4h
 • udźwig do 120 kg
 • koła w rozmiarze 10 cali
 • wyświetlacz LCD
 • system KERS (odzyskiwanie energii)
 • wymiary: 112x43x114cm

Dane techniczne

Motus
4 Przedmioty
Moc silnika (W)
Nominalna 350W (700W w szczycie)
Maksymalna prędkość (km/h)
20km/h
Pojemność akumulatora (Ah)
36V 7,8Ah
Maksymalny zasięg (km)
30 km
Waga
12,5 kg
Czas ładowania
około 3-4 h
Dopuszczalne obciążenie (kg)
120 kg
Hamulce
Tarczowy z tyłu
Oświetlenie
tak
Rozmiar kół (1)
10 cali
Rodzaj opon
Pompowane
Wymiary
112x43x114cm
Podest
szeroki
Rodzaj kierownicy
Składana
Maksymalny kąt podjazdu
15 stopni
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
24 miesiące (szczegóły w karcie gwarancyjnej)
Dostosowanie do ustawy
Spełnia normy - można poruszać się w miejscach publicznych

Opinie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password