Do Miasta - autoryzowany sklep i centrum testowe z pojazdami elektrycznymi i hulajnogami klasycznymi

O nas

Sklep DoMiasta.pl został założony w 2019 roku. Od początku przyświecał nam prosty cel. Zaopatrzyć regiony Małopolski w dostęp do hulajnóg elektrycznych oraz zwiększyć świadomość dotyczącą sprawnego poruszania się po mieście Urządzeniami Transportu Osobistego.

Początkowo nasz punkt sprzedaży mieścił się przy rynku w Skawinie i miał powierzchnię 25 m2. Wraz z rozwojem sklepu internetowego, poszerzaniem i pogłębianiem asortymentu, wejściem na nowe platformy sprzedażowe, zaczęło brakować nam miejsca, by móc prezentować i udostępniać możliwość testowania hulajnóg oraz akcesoriów naszym Klientom. Koniec roku 2019 to był czas, w którym intensywnie analizowaliśmy argumenty za i przeciw nowym zmianom.

Rok 2020 był kamieniem milowym dla rozwoju sklepu DoMiasta.pl. Przy ulicy Kalwaryjskiej 34 w Krakowie pojawił się nowy punkt sprzedaży, który przenieśliśmy ze Skawiny. O wiele większa powierzchnia sprzedażowa, większe zaplecze magazynowe i okolica obfita w różnego rodzaju malownicze trasy wzdłuż Wisły, jak również bliskie sąsiedztwo z ogromnym parkingiem przy Plantach im. Floriana Nowackiego w Krakowie sprawiły, że byliśmy w stanie zwiększyć poziom obsługi, szybkość realizacji zamówień oraz ułatwiliśmy Klientom bezpośredni kontakt z naszym sklepem.

Kolejnym kamieniem milowym możemy uznać przeniesienie się na początku roku 2023 z powrotem do Skawiny. Tym razem do lokalu o powierzchni prawie 200 metrów kwadratowych. Do dyspozycji mamy kilka zapleczy, ogromną powierzchnię sprzedażową, potężne witryny, ale również to, o czym od dłuższego czasu marzyliśmy, czyli serwis hulajnóg i pojazdów elektrycznych pod tą samą lokalizacją. Od lutego 2023 roku nasz sklep i serwis połączyły się w jedną całość, zapewniając naszym Klientom kompleksowe usługi. Od teraz zakupione w sklepie części zamienne lub akcesoria będą mogły zostać zainstalowane przez naszych specjalistów w naszym serwisie, nawet tego samego dnia! Duża powierzchnia pozwoli nam wyeksponować nowości, o których w poprzedniej lokalizacji nawet nie myśleliśmy. Zdecydowanie rok 2023 przyniesie wiele nowych produktów i nowych usług oferowanych przez nasz serwis. Zapowiada się baaardzo pracowity rok.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz tylko produkty sprawdzonych i renomowanych producentów.
Nasz asortyment to nie tylko hulajnogi! To również szeroka gama akcesoriów takich jak uchwyty na telefon od GUB, organizery na kierownicę oraz torby WildMan, kaski od ABUS i UVEX oraz zabezpieczenia typu U-Lock oraz łańcuchy ABUS.
Posiadamy hulajnogi elektryczne takich firm jak MINIMOTORS, DUALTRON, SPEEDWAY, TECHLIFEVSETT, NAMI, KAABO, MOTUS, JOYOR, RUPTOR.
Z hulajnóg klasycznych oferujemy produkty spod skrzydeł szwajcarskiej firmy MICRO oraz łotewskiej firmy RIDEOO, jak również hulajnogi wyczynowe od MADD GEAR i ETHIC.
A co najciekawsze, posiadamy również w swojej ofercie pojazdy, motocykle oraz motorowery elektryczne.

Dlaczego warto odwiedzić właśnie nas?

Jesteśmy autoryzowanym sklepem marek: Minimotors, Dualtron, Kaabo, Techlife, Vsett, Speedway, Nami, Motus, Ruptor.

Wyznajemy zasadę "Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.", której autorem jest Konfucjusz.
Sami na co dzień jeździmy na hulajnogach, zarówno klasycznych, jak i elektrycznych. Przejechaliśmy łącznie tysiące kilometrów. Posiadamy duże doświadczenie z zakresu Urządzeń Transportu Osobistego. Chętnie dzielimy się nim z naszymi Klientami. U nas otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór hulajnogi, kasku lub zabezpieczenia rowerowego to nie jest łatwa sprawa. Czasami trzeba poświęcić bardzo dużo czasu, by znaleźć produkt odpowiedni dla siebie, spersonalizowany pod własne preferencje i oczekiwania. Z przyjemnością pomożemy Ci podjąć decyzję i rozwiejemy Twoje wątpliwości lub utwierdzimy Cię w przekonaniu co do słuszności zakupu danego produktu.

Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi na pewno znajdziesz produkt w pełni dopasowany do Ciebie. Jesteśmy otwarci na nowe doświadczenia, dlatego wraz z upływem czasu nasza oferta hulajnóg elektrycznych i klasycznych oraz akcesoriów będzie się stale powiększała, by spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających Klientów.

DoMiasta.pl to:

 • Personel otwarty na Klientów
 • Najwyższa jakość obsługi
 • Doświadczenie w sprzedaży UTO
 • Nowoczesny sklep w centrum Skawiny
 • Najlepsze hulajnogi renomowanych producentów
 • Gwarancja prokliencka na oferowane produkty
 • Centrum testowe hulajnóg

W naszej ofercie znajdziesz:

 • Hulajnogi elektryczne
 • Hulajnogi klasyczne
 • Hulajnogi wyczynowe
 • Rowerki biegowe
 • Kaski rowerowe i na hulajnogi
 • Zabezpieczenia rowerowe i motocyklowe
 • Pojazdy elektryczne
 • Części zamienne do hulajnóg
 • Ładowarki do hulajnóg elektrycznych
 • Opony i dętki
 • Lusterka i akcesoria do hulajnóg i rowerów

DoMiasta.pl w Krakowie

Sklep DoMiasta.pl
Ul. Mikołaja Kopernika 9C
32-050 Skawina

Sklep stacjonarny
pn-pt 10-17

W przypadku chęci odbioru lub zakupu produktu poza ustalonymi godzinami pracy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
502156329

Hulajnogi elektryczne i motocykle
512450067

sklep@domiasta.pl

Dane do przelewu:

Konto bankowe w Santander Bank Polska S.A:

69 1090 2590 0000 0001 4936 9734

Właściciel konta: DoMiasta.pl Paulina Konik ul. Mikołaja Kopernika 33C, 32-050 Skawina

Do Miasta hulajnogi elektryczne i klasyczne

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password