Do Miasta - salon i centrum testowe z hulajnogami elektrycznymi i klasycznymi w Krakowie

Hulajnogi elektryczne w Krakowie

Do miasta powstało z myślą o tych którzy chcieliby w łatwy i szybki sposób poruszać się po mieście.

Nasz punkt stacjonarny znajduję się w Skawinie w sąsiedztwie Krakowa. Salon usytuowana jest w samym centrum rynku co pozwala testować hulajnogi na płycie rynku jak i w pobliskim skawińskim parku miejskim. Z Krakowa jak i z całej Małopolski jest do nas zawsze blisko, dostać się do nas można zarówno autostradą A4 jak i drogą lokalną DK44.

W ofercie naszego salonu znajdą Państwo tylko produkty sprawdzonych i renomowanych producentów. U nas znajdziesz Hulajnogi elektryczne takich firm jak DUALTRON, SPEEDWAY, ZERO, EGRET, ETWOW, XIAOMI, oraz hulajnogi klasyczne renomowanej szwajcarskiej firmy MICRO

Dlaczego warto odwiedzić właśnie nas

Nasza praca to nasza pasja. Sami jeździmy na hulajnogach, testujemy, chętnie odpowiadamy na pytania oraz dzielimy się naszym doświadczeniem. U nas otrzymasz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, a jeśli czegoś nie wiemy na pewno dowiemy się dla Ciebie. Odwiedzając nas masz pewność że trafiłeś do salonu w którym jakość i bezawaryjność jest priorytetem. Dlatego przed zaoferowaniem produktu, wcześniej sami przez wiele dni go testujemy, aby mieć pewność że produkt który otrzymasz spełni twoje oczekiwania.

Wiemy o tym że kupno hulajnogi to nie jest prosta sprawa, dlatego u nas w jednym miejscu znajdziesz wiele modeli które będziesz mógł przetestować podczas jednej wizyty. Podczas jazdy próbnej nie musisz się spieszyć, dostaniesz tyle czasu ile potrzebujesz.

Nasza załoga jest elastyczna jeśli potrzebujesz przyjechać do nas po godzinach naszej pracy. Nie ma problemu zadzwoń i umów się, otworzymy salon dla Ciebie.

Do Miasta to

  • osoby z pasją otwarte na nowych ludzi
  • wysoka jakość
  • najlepsze hulajnogi najlepszych producentów
  • gwarancja na oferowane produkty (door to door)
  • centrum testowe

Do Miasta

ul. Juliusza Słowackiego 2
32-050 Skawina, Kraków, Małopolska
poniedziałek-piątek: 11- 17
sobota: 10 -14

502156329
sklep@domiasta.pl

Konto bankowe:
70 1090 1665 0000 0001 4207 4369
Marcin Konik MK SOFTWARE
ul. Mikołaja Kopernika 33C
32-050 Skawina

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password