• Produkt chwilowo niedostępny

Dualtron Storm LTD 84V 45Ah LG

19 999,00 zł Brutto

Dualtron Storm LTD od Minimotors posiada akumulator o pojemności 45Ah przy 84V! Dzięki wysokiemu napięciu, hulajnoga ma możliwość rozwinięcia ogromnej mocy. Zyskała znacząco na przyspieszeniu i prędkości maksymalnej. Jej zasięg maksymalny to aż do 180 km. Prędkość maksymalna może wynieść aż 100 km/h

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Dualtron Storm nie jest hulajnogą elektryczną w rozumieniu obowiązujących przepisów. Poruszanie się tym pojazdem jest dozwolone tylko na terenie prywatnym!

Dualtron Storm

Dualtron Storm

Hulajnoga ta jest niewątpliwie królem szos. Potężne koła, podest i amortyzacja sprawiają, że jazda nią jest niezwykle komfortowa. O odpowiednie przyspieszenie zadbają dwa silniki o łącznej mocy maksymalnej 11500W. Storm to połączenie najwyższych osiągów oferowanych przez producentów hulajnóg elektrycznych i komfortu użytkowania nawet na bardzo długich dystansach. Z pewnością hulajnoga ta dostarczy potężną dawkę adrenaliny w trybie Turbo, zaś w trybie ECO staje się potulna, przewidywalna i niezwykle łatwa do okiełznania. Już sam jej wygląd sprawia, że nie da się obok niej przejść obojętnie. Dodatkowe dobre wrażenie sprawiają LEDy umieszczone w tej hulajnodze. Krzykliwe kolory diod LED aż wołają "spójrz na mnie!". Hulajnoga posiada wbudowane kierunkowskazy, dzięki czemu możemy w łatwy i bezpieczny sposób zasygnalizować zamiar skrętu!

Dualtron Storm to aż 11500W mocy maksymalnej!

Tak ogromny zasób mocy może wprawić w zakłopotanie nawet najbardziej doświadczonych użytkowników hulajnóg elektrycznych. Niespotykana moc w połączeniu z relatywnie niską wagą hulajnogi sprawia, że prędkość maksymalna może w bardzo krótkim czasie zostać osiągnięta po naciśnięciu manetki "gazu". Dzięki 11 calowym kołom z szosowym bieżnikiem trakcja jest przenoszona w odpowiedni sposób, dzięki czemu przyspieszenie jest bardziej odczuwalne, niż gdyby hulajnoga tej trakcji nie mogła złapać. Przyspieszenie na równi z samochodami o mocy około 90KM. Ale tutaj nie siedzi się wygodnie w fotelu. Tutaj się stoi w pozycji wyprostowanej. Jak porównać te doświadczenie do czegoś nam znanego? Prostym przykładem jest przyspieszenie autobusu, gdy stoimy i trzymamy się za drążek lub belkę, by się nie przewrócić. Czasami czujemy, że przyspieszenie wyrywa nam ręce. A w tej hulajnodze? Doznania są kilkukrotnie mocniejsze! Adrenalina adrenaliną, jednakże gdy tylko chcemy spokojnie zwiedzać miasto lub ciekawe miejsca, wystarczy, że włączymy tryb ECO lub wyłączymy jeden silnik, wówczas hulajnoga staje się niezwykle potulna, przyjazna i z mniejszą ochotą reaguje na gaz. Ale przecież tego wtedy oczekujemy, prawda?

Dualtron Storm
Dualtron Storm

Dualtron Storm Minimotors

Hulajnoga została wyposażona w hydrauliczne hamulce tarczowe. To dzięki nim możemy mieć pewność, że nie zaskoczy nas żadna sytuacja losowa, w której hulajnoga nie zatrzyma się na czas przed przeszkodą. Potężna tarcza świetnie odprowadza ciepło, dzięki czemu siła hamowania nawet podczas największych wojaży na szosie pozostanie taka sama. Seria Dualtron wyznacza trendy na rynku. Stworzona dla najbardziej wymagających klientów, nie pozostawia miejsca na kompromisy. Zaawansowane technologie oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Dualtron Storm to światowa czołówka pojazdów tego typu. To nie tylko suche parametry, to 20 lat innowacji i doświadczenia firmy Minimotors oraz rzesza zadowolonych klientów na całym świecie. Storm posiada wyciągany akumulator, dzięki czemu możemy go wnieść do mieszkania i naładować do pełna, zachowując czystość i nie tracąc miejsca na trzymanie hulajnogi w pokoju. Zamontowany na kierownicy system przycisków pozwala na włączanie kierunkowskazów, świateł awaryjnych oraz klaksonu i oświetlenia zewnętrznego. Wszystko pod ręką!

Dulatron Storm to:

  • Zasięg maksymalnie do 180 km
  • 11-nasto calowe koła
  • Dwa silniki o mocy łącznej 11500 W
  • Prędkość maksymalna do 100 km/h
  • Akumulator 84V 45Ah
  • Doskonałe zawieszenie
  • Hydrauliczne hamulce
  • Jakość firmy Minimotors
  • Nie są już wymagane przeglądy techniczne do gwarancji!

Zestaw nie zawiera dodatkowych akcesoriów typu poprzeczka na kolumnie kierownicy z mocowaniem na kierunkowskazy.

Dane techniczne

Minimotors
7141211433348
Moc silnika (W)
2x5750W w szczycie, łącznie 11,5kW
Maksymalna prędkość (km/h)
20 km/h (po odblokowaniu 100 km/h)
Pojemność akumulatora (Ah)
84V 45Ah LG
Maksymalny zasięg (km)
do 180 km
Waga
50,5 kg
Czas ładowania
Ponad 11 godzin
Dopuszczalne obciążenie (kg)
150 kg
Oświetlenie
W podeście
Rozmiar kół (1)
11 cali
Rodzaj opon
Pompowane
Podest
Pełna amortyzacja
Rodzaj kierownicy
Składana
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Dostosowanie do ustawy
Nie spełnia norm - wyłącznie do użytku na terenie prywatnym

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password