Lista produktów marki Minimotors

MINIMOTORS to koreański właściciel takich marek jak Dualtron oraz Speedway Firma ta zaczęła produkować swoje pierwsze hulajnogi w 1999 roku. Początkowo ich hasłem przewodnim było stworzenie hulajnóg o niezwykle wysokich parametrach, takich jak prędkość maksymalna, pojemność akumulatorów, stosowanie komponentów znanych z wyścigów samochodowych.

Seria Dualtron to hulajnogi dla osób niezwykle wymagających i oczekujących od produktu najwyższej jakości, wyśrubowanych osiągów oraz pewności w prowadzeniu. Najbardziej znane modele z tej serii to Dualtron Spider, Thunder, Ultra oraz X. Wszystkie z nich osiągają prędkość ponad 60 km/h, co przy ogromnych tarczach hamulcowych, niezwykle precyzyjnych tłoczkach hamulcowych oraz relatywnie niskiej wadze oferuje niezapomniane wrażenia z jazdy.

Seria Speedway to hulajnogi, w których zastosowano ogromne akumulatory pozwalające na jazdę przez co najmniej kilka godzin. Bogata oferta modeli skutkuje większym prawdopodobieństwem na znalezienie dla siebie tej odpowiedniej. Najchętniej wybierane przez konsumentów hulajnogi elektryczne z tej serii to Speedway Mini IV Pro, Speedway IV oraz Speedway V.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password