• Produkt chwilowo niedostępny

Szybka Ładowarka 72V 6A (84V) wtyk GX16

599,00 zł Brutto

Szybka ładowarka 84V 6A (72V) przystosowana do hulajnóg elektrycznych o napięciu na akumulatorze 72V i portem o standardzie GX16.
Dzięki wysokiemu natężeniu ładowarka jest w stanie naładować hulajnogę elektryczną prawie 3x szybciej, niż standardowa, dołączana do zestawu z hulajnogą. 

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Szybka ładowarka 84V 6A (72V 20S)

Szybka ładowarka 84V 6A (72V 20S)

Ładowarka przystosowana do akumulatorów li-ion o napięciu nominalnym 72V i portem o standardzie GX16 (1 plus, 3 minus). Pozwala naładować hulajnogę elektryczną nawet 3x szybciej niż standardowa ładowarka dołączona do zestawy z hulajnogą.

Ładowarka posiada dwie diody LED sygnalizujące proces ładowania. Aluminiowa obudowa zapewnia wysoką wytrzymałość na drgania i odporność na przypadkowe uderzenia.

Odpowiednia do Techlife X9, Zero 11X. Należy zawsze sprawdzić czy ładowarka jest odpowiednia dla Twojego modelu, gdyż różne serie produkcyjne mogą się różnić od siebie. Zastosowanie zbyt mocnej ładowarki lub o złej polaryzacji może doprowadzić do uszkodzenia okablowania, a nawet pożaru!

Przez zakupem sprawdź czy ładowarka jest odpowiednia do twojego akumulatora w szczególności sprawdź: napięcie, maksymalny dozwolony prąd ładowania, umiejscowienie plusa i minusa w wtyczce GX16.

Dane techniczne

Napięcie
84V
Moc ładowania
6A
Gwarancja
12 miesięcy

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password