Lista produktów marki Madd Gear

MADD GEAR to firma założona pod koniec 2002 roku w Melbourne w Australii. Od początku założeniem produkcyjnym było tworzenie hulajnóg przystosowanych do sportów ekstremalnych. Odporne na wysokie przeciążenia podczas skoków po rampie hulajnogi od MGP to symbol obecnej generacji skaterów.

Najwyższa jakość wykonania, świetne spasowanie elementów oraz nowoczesny design, jak również coroczne odświeżanie szaty graficznej hulajnóg-tym cechuje się Madd Gear.

Oferta od tego producenta jest niezwykle szeroka i zróżnicowana. Spotkamy się z hulajnogami wyczynowymi dla dzieci typu Shredder (powyżej 4 roku życia), Pro Faded oraz Pro Solid (powyżej 6 roku życia) ale również dla młodzieży i dorosłych z serii VX10 Team i VX10 Team Ltd.

Zastosowane w seriach VX10, przeznaczonych na rok 2020 komponenty są obecnie wyznacznikiem jakości dla innych producentów hulajnóg wyczynowych. Niezwykła trwałość przy zachowaniu niskiej wagi jest zasługą ogromnej wiedzy technicznej inżynierów z Australii oraz wieloletniego doświadczenia związanego z rynkiem hulajnóg.

Jest 30 produktów.

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password