Hulajnoga Wyczynowa Madd Gear Carve Elite Gold-Black

539,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Hulajnoga Wyczynowa MGP Carve Elite Gold Black (złoto czarna) 
Hulajnogi wyczynowe od Madd Gear są kwintesencją kosmicznej technologii, niezwykle wytrzymałej konstrukcji oraz bardzo niskiej wagi.
Seria Carve Elite jest idealnym wyborem na drugą i kolejną hulajnogę wyczynową, głównie ze względu na niezwykle niską cenę, kompaktowe rozmiary, świetnie dostrojoną wysokość i szerokość kierownicy do rozmiarów podestu pozwalające na szybkie okiełznanie hulajnogi na Skateparku i szybsze nauczenie się nawet tych bardziej skomplikowanych tricków. MGP Carve Elite przeznaczona jest dla dzieci powyżej 7 roku życia. Doskonała do nauki skatingu oraz wejścia w świat ramp i skateparków!

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Madd Gear MGP Carve Elite

Hulajnoga wyczynowa Madd Gear MGP Carve Elite. Dla tych trochę starszych!

Seria MGP Carve Elite przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 7 lat. Wyróżnikiem tej serii jest znakomity stosunek ceny do jakości, który w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami świetnie spisuje się jako druga lub kolejna hulajnoga do doskonalenia umiejętności skatingu i wyczynu. Odpowiednio dobrane łożyska oraz materiał kół sprawiają, że dziecko może podróżować na MGP Carve Elite z domu do szkoły, a po szkole od razu do skateparku w niezwykle komfortowy i bezpieczny sposób. Tylny hamulec nożny zapewnia możliwość szybkiego wyhamowania hulajnogi przed przeszkodą, co sprawdza się również w codziennym użytkowaniu hulajnogi podczas dojazdu z punktu A do punktu B. Odpowiednio długi podest zapewnia możliwość stabilnego stania na nim, a co za tym idzie dziecko czuje się pewniej jadąc właśnie na tym modelu hulajnogi!

Madd Gear Carve Elite. Niska cena idzie w parze z doskonałą jakością!

Nowa seria Madd Gear Carve Elite zapewnia ogrom emocji w bardzo niskiej i przystępnej cenie. Ciekawe wersje kolorystyczne, odpowiednio długi deck z dopracowaną główką ramy. Każdy z tych elementów został zaadoptowany w taki sposób, by umożliwić szybką naukę na nowym pojeździe, a przy tym obniżyć wagę w porównaniu do innych modeli. Kosmiczna technologia, niezwykle niska waga przy zachowaniu potężnej sztywności konstrukcji i wytrzymałości, której na próżno szukać na rynku hulajnóg wyczynowych. Wprowadzenie nowej serii Carve Elite hulajnóg wyczynowych przybliżyło najmłodszą grupę odbiorców do wcześniej niedostępnych technologii i konstrukcji wpływających bezpośrednio na prędkość uczenia się nowych tricków i na wygodę z użytkowania. Kompaktowe rozmiary umożliwiają szybsze zapoznanie się ze specyfiką hulajnogi, co za tym idzie, łatwiej jest nauczyć się szybko trudnych sztuczek, niż ma to miejsce przy zbyt dużej i zbyt ciężkiej hulajnodze. Przystępna cena pozwala na wejście w świat skatingu bez zbędnego obciążania budżetu. Firma MGP jest sprawdzonym i renomowanym producentem hulajnóg wyczynowych, dlatego nawet najtańsze hulajnogi z ich oferty oferują bardzo dużo nowinek technologicznych oraz świetną jakość wykonania i można od nich oczekiwać na prawdę wiele!

Stylowa i wyczynowa? Carve Elite!

Świetnie wyglądająca hulajnoga nie podniesie nam poziomu umiejętności na rampach, ale czy nie lepiej jest uczyć się na hulajnodze, która sama z siebie wzbudza już respect? Samo obcowanie z tą hulajnogą sprawia wiele frajdy, a co dopiero dobrze wykonany trick na takiej hulajnodze wyczynowej? Kolor hulajnogi MGP Carve Elite sprawia, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Agresywna kolorystyka z pewnością spodoba się szerokiej grupie odbiorców! Odpowiednio dobrana konfiguracja łożysk i kół sprawia, że po zejściu z rampy, można na niej również wrócić do domu lub przemieszczać się po mieście w bardzo komfortowy sposób, rzadko spotykany przy innych hulajnogach wyczynowych! 
Przystosowana jest ona dla młodszych użytkowników (powyżej 7 roku życia), jak również dla tych starszych.
Wysokość całkowita (od ziemi do szczytu kierownicy) wynosi 79 cm. Odpowiednio dobrana wysokość hulajnogi jest kluczem do komfortowej i bezpiecznej jazdy hulajnogą wyczynową po rampie i skateparkach. Zbyt wysoka hulajnoga nie będzie pozwalała na obracanie jej wokół własnej osi, a hulajnoga o zbyt szerokiej kierownicy utrudniała będzie wykonywanie tricku o nazwie BarSpin, dlatego MGP Carve Elite przystosowana jest dla osób powyżej 7 roku życia, by jej wymiary nie utrudniały wykonywania skomplikowanych akrobacji, a wręcz pomagały je wykonywać na rampach i w mieście.

Madd Gear MGP Carve Elite
Madd Gear MGP Carve Elite

Madd Gear MGP CARVE ELITE specyfikacja:

PODEST/DECK: MG CARVE SERIES | ALUMINIUM 6061 UTWARDZANE CIEPLNIE | WYMIARY: 495MM (19.5") X 114MM (4.5")

KIEROWNICA: MGP LOW RISER SWOOP | 4130 CR-MO | WYSOKOŚĆ: 584MM (23") SZEROKOŚĆ 508MM (20") | ŚREDNICA WEW. 28MM / ZEW. 32MM

WIDELEC: MGP PRO CAST | 4130 CR-MO | NIEGWINTOWANY | SYSTEM KOMPRESJI: IHC

GRIPY: MGP TPR SWIRLS FLANGELESS GRIND GRIPS | 150MM

KÓŁKA: ALUMINIUM | 110MM X 24MM | RDZEŃ: HOLLOWCORE | SMOOTH TECH PU | ŁOŻYSKA: ABEC-9 HIGH-SPEED CHROME | TWARDOŚĆ: 88A

HAMULEC: V2 MG COMPOSITE BLITZ | FLEX FENDER

WAGA: 4,2 KG

Specyfikacja produktu może się nieznacznie różnić w zależności od otrzymanej partii hulajnóg. Dotyczy to wyłącznie modeli Carve Pro-X oraz Carve Elite

Jak odpowiednio dobrać hulajnogę wyczynową do wzrostu?
To proste!
Wzrost: 95-112 cm -> polecana wysokość hulajnogi: mniej niż 70 cm.
Wzrost: 112-126 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 60-75 cm.
Wzrost: 126-138 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 65-79 cm.
Wzrost: 138-149 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 75-80 cm.
Wzrost: 149-160 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 75-85 cm.
Wzrost: 160-172 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 78-85 cm.
Wzrost: ponad 172 cm -> polecana wysokość hulajnogi: powyżej 79 cm.

Dane techniczne

Madd Gear
9334052085403
9 Przedmioty
Waga
4.2 kg
Podest
495mm (19.5") x 114mm (4.5")
Kierownica
wysokość: 584mm (23"), szerokość 508mm (20")
Widelec
MGP Pro Cast | 4130 Cr-Mo | niegwintowany | system kompresji: IHC
Kategoria
Hulajnoga Wyczynowa
Gripy
MGP TPR Swirls Flangeless Grind Grips | 150mm
Kółka
Aluminium | 110mm x 24mm | rdzeń: Hollowcore | Smooth Tech PU | łożyska: ABEC-9 High-Speed Chrome | twardość: 88A
Hamulec
V2 MG Composite Blitz | Flex Fender
MGP Seria
MGP Carve
Gwarancja
24 miesiace z ograniczeniami na poszczególne elementy. Szczegóły w karcie gwarancyjnej.
Przeznaczenie
Powyżej 7 roku życia

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password