• Produkt chwilowo niedostępny

Hulajnoga Wyczynowa Madd Gear Carve Pro-X Black-Green

449,00 zł Brutto

Hulajnoga Wyczynowa MGP Carve Pro-X Black Green (czarno zielona)
Hulajnogi wyczynowe od Madd Gear są kwintesencją kosmicznej technologii, niezwykle wytrzymałej konstrukcji oraz bardzo niskiej wagi.
Seria Carve PRO-X jest idealnym wyborem na pierwszą hulajnogę wyczynową, głównie ze względu na niezwykle niską cenę, kompaktowe rozmiary, świetnie dostrojoną wysokość i szerokość kierownicy do rozmiarów podestu w porównaniu do innych modeli oraz niską wagę, pozwalającą na szybkie okiełznanie hulajnogi na Skateparku i szybsze nauczenie się nawet tych bardziej skomplikowanych tricków. MGP Carve Pro-X przeznaczona jest dla dzieci powyżej 6 roku życia. Doskonała do nauki skatingu oraz wejścia w świat ramp i skateparków!

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Madd Gear MGP Carve Pro-X

Hulajnoga wyczynowa Madd Gear MGP Carve Pro-X. Dla najmłodszych!

Seria MGP Carve Pro-X przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 6 lat. Wyróżnikiem tej serii jest niska waga, która w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami świetnie spisuje się jako pierwsza hulajnoga do nauki skatingu i wyczynu. Odpowiednio dobrane łożyska oraz materiał kół sprawia, że dziecko może podróżować na MGP Carve Pro-X z domu do szkoły, a po szkole od razu do skateparku w niezwykle komfortowy i bezpieczny sposób. Tylny hamulec nożny zapewnia możliwość szybkiego wyhamowania hulajnogi przed przeszkodą, co sprawdza się również w codziennym użytkowaniu hulajnogi podczas dojazdu z punktu A do punktu B. Odpowiednio długi podest zapewnia możliwość stabilnego stania na nim, a co za tym idzie dziecko czuje się pewniej jadąc właśnie na tym modelu hulajnogi!

Madd Gear Carve Pro-X. Niska cena idzie w parze z doskonałą jakością!

Nowa seria Madd Gear Carve Pro-X zapewnia ogrom emocji w bardzo niskiej cenie. Ciekawe wersje kolorystyczne, odpowiednio długi deck z dopracowaną główką ramy. Każdy z tych elementów został zaadoptowany w taki sposób, by umożliwić szybką naukę na nowym pojeździe, a przy tym obniżyć wagę w porównaniu do innych modeli. Kosmiczna technologia, niezwykle niska waga przy zachowaniu potężnej sztywności konstrukcji i wytrzymałości, której na próżno szukać na rynku hulajnóg wyczynowych. Wprowadzenie nowej serii Carve Pro-X hulajnóg wyczynowych przybliżyło najmłodszą grupę odbiorców do wcześniej niedostępnych technologii i konstrukcji wpływających bezpośrednio na prędkość uczenia się nowych tricków i na wygodę z użytkowania. Kompaktowe rozmiary umożliwiają szybsze zapoznanie się ze specyfiką hulajnogi, co za tym idzie, łatwiej jest nauczyć się szybko trudnych sztuczek, niż ma to miejsce przy zbyt dużej i zbyt ciężkiej hulajnodze. Przystępna cena pozwala na wejście w świat skatingu bez zbędnego obciążania budżetu. Firma MGP jest sprawdzonym i renomowanym producentem hulajnóg wyczynowych, dlatego nawet najtańsze hulajnogi z ich oferty oferują bardzo dużo nowinek technologicznych oraz świetną jakość wykonania i można od nich oczekiwać na prawdę wiele!

Wzbudź szacunek wśród znajomych w świetnym stylu! ;)

Świetnie wyglądająca hulajnoga nie podniesie nam poziomu umiejętności na rampach, ale czy nie lepiej jest uczyć się na hulajnodze, która sama z siebie wzbudza już respect? Samo obcowanie z tą hulajnogą sprawia wiele frajdy, a co dopiero dobrze wykonany trick na takiej hulajnodze wyczynowej? Kolor hulajnogi MGP Carve Pro-X sprawia, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Agresywna kolorystyka z pewnością spodoba się szerokiej grupie odbiorców! Odpowiednio dobrana konfiguracja łożysk i kół sprawia, że po zejściu z rampy, można na niej również wrócić do domu lub przemieszczać się po mieście w bardzo komfortowy sposób, rzadko spotykany przy innych hulajnogach wyczynowych! 
Przystosowana jest ona dla najmłodszych użytkowników (powyżej 6 roku życia), jak również dla tych starszych.
Wysokość całkowita (od ziemi do szczytu kierownicy) wynosi 78 cm. Odpowiednio dobrana wysokość hulajnogi jest kluczem do komfortowej i bezpiecznej jazdy hulajnogą wyczynową po rampie i skateparkach. Zbyt wysoka hulajnoga nie będzie pozwalała na obracanie jej wokół własnej osi, a hulajnoga o zbyt szerokiej kierownicy utrudniała będzie wykonywanie tricku o nazwie BarSpin, dlatego MGP Carve Pro-X przystosowana jest dla osób powyżej 6 roku życia, by jej wymiary nie utrudniały wykonywania skomplikowanych akrobacji, a wręcz pomagały je wykonywać na rampach i w mieście.

Madd Gear MGP Carve Pro-X
Madd Gear MGP Carve Pro-X

Madd Gear MGP CARVE PRO-X specyfikacja:

PODEST/DECK: MG CARVE SERIES | ALUMINIUM 6061 UTWARDZANE CIEPLNIE | WYMIARY: 495MM (19.5") X 102MM (4") | WYSOKIEJ JAKOŚCI STERY ZINTEGROWANE

KIEROWNICA: MGP T-BAR | 4130 CR-MO | WYSOKOŚĆ: 559MM (22") SZEROKOŚĆ 457MM (18") | ŚREDNICA WEW. 28MM / ZEW. 32MM

WIDELEC: MGP PRO CAST | 4130 CR-MO | NIEGWINTOWANY | SYSTEM KOMPRESJI: IHC

Koła: 100 mm x 24 mm | Łożyska: ABEC-7 High-Speed Chrome | Twardość: 88A

GRIPY: MGP TPR SWIRLS FLANGELESS GRIND GRIPS | 130MM

HAMULEC: V2 MG COMPOSITE BLITZ | FLEX FENDER

WAGA: 3,28 KG

EAN: 9334052085410

Jak odpowiednio dobrać hulajnogę wyczynową do wzrostu?
To proste!
Wzrost: 95-112 cm -> polecana wysokość hulajnogi: mniej niż 70 cm.
Wzrost: 112-126 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 60-75 cm.
Wzrost: 126-138 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 65-79 cm.
Wzrost: 138-149 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 75-80 cm.
Wzrost: 149-160 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 75-85 cm.
Wzrost: 160-172 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 78-85 cm.
Wzrost: ponad 172 cm -> polecana wysokość hulajnogi: powyżej 79 cm.

Dane techniczne

Madd Gear
9334052085410
Waga
3.28 kg
Podest
495mm (19.5") x 102mm (4")
Kierownica
wysokość: 559mm (22") szerokość 457mm (18")
Widelec
mgp pro cast | 4130 cr-mo | niegwintowany | system kompresji: ihc
Kategoria
Hulajnoga Wyczynowa
Gripy
MGP TPR Swirls Flangeless Grind Grips | 130mm
Hamulec
V2 MG Composite Blitz | Flex Fender
MGP Seria
MGP Carve
Standard łożysk
ABEC-7
Gwarancja
24 miesiace z ograniczeniami na poszczególne elementy. Szczegóły w karcie gwarancyjnej.
Przeznaczenie
Powyżej 6 roku życia

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password