Zapięcie Rowerowe ABUS Bordo Lite Mini 6055C/60 BK

209,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

ABUS Bordo Lite Mini 6055C/60 BK to zabezpieczenie o niezwykle kompaktowych rozmiarach, oferujące nad wyraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Od teraz Twoja hulajnoga elektryczna, rower, motorower lub inny pojazd będzie zabezpieczony przed ryzykiem kradzieży! 7 stopień w 15 stopniowej skali przy tak małych wymiarach sprawia, że możemy transportować to zabezpieczenie nawet w małej sakwie rowerowej, a w kryzysowej sytuacji przypiąć rower do elementu architektury bez obawy o jego bezpieczeństwo! Możliwość składania zabezpieczenia pozwala na schowanie go do małej torebki lub plecaka, gdy chcemy Bordo Lite Mini C transportować. Idealne zabezpieczenie do użytkowania w mieście, do przypięcia roweru, hulajnogi elektrycznej, klasycznej, a nawet motoroweru. Zabezpieczenie kodem jest bardzo wygodne!

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

ABUS Bordo Lite Mini

ABUS Bordo Lite Mini 6055C/60 BK - kompaktowe zabezpieczenie na kod z wysokim stopniem bezpieczeństwa!

Seria Bordo Lite Mini C to zabezpieczenia o niezwykle kompaktowych rozmiarach, oferujące nad wyraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Od teraz Twoja hulajnoga elektryczna, rower, motorower lub inny pojazd możesz zabezpieczyć przed ryzykiem kradzieży! 7 stopień w 15 stopniowej skali przy tak małych wymiarach sprawia, że bez trudu możemy transportować to zabezpieczenie nawet w małej sakwie rowerowej, a w kryzysowej sytuacji przypiąć rower do stałego elementu architektury bez obawy o jego bezpieczeństwo! Możliwość składania zabezpieczenia pozwala na schowanie go do małej torebki lub plecaka, gdy chcemy Bordo Lite Mini C transportować. Idealne zabezpieczenie do użytkowania w mieście, do przypięcia roweru, hulajnogi elektrycznej, klasycznej, a nawet motoroweru. Dzięki możliwości odbezpieczenia zapięcia za pomocą kodu, możesz przekazać go swoim domownikom, by każdy mógł korzystać z tego zapięcia. Komfort użytkowania jest nieporównywalnie większy, niż w przypadku standardowego rozwiązania z kluczykami!

Bordo Lite Mini 6055C/60 BK to:

 • Obwód 600 mm
 • Waga 440 g
 • Konstrukcja ze stali sprężynowej, z kolorystycznie dopasowaną powłoką z tworzywa sztucznego, zapewniająca ochronę przed uszkodzeniami lakieru
 • Pręty i obudowa wykonane są z wyjątkowo lekkich materiałów i stopów stali
 • Dwuskładnikowe cewki liczbowe zapewniają długotrwałą czytelność liczb
 • Konstrukcja przegubu pozwala na kompaktowe składanie
 • Indywidualnie konfigurowalny kod
 • Dobra ochrona przy niskim i średnim ryzyku kradzieży
 • 7 stopień zabezpieczenia
 • EAN: 4003318621055
 • Gwarancja 2 lata
ABUS

Dane techniczne

Abus
4003318621055
6 Przedmioty
Waga
440 g
Wymiary
Obwód 600 mm
Stopień zabezpieczenia
7
Przeznaczenie
Rower, Motocykl, Hulajnoga

Opinie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password