Łańcuch Rowerowy ABUS IvyTex 6210/85 BK

179,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

ABUS IvyTex 6210/85 BK to zabezpieczenie o niezwykle wytrzymałej konstrukcji, oferujące wysoki poziom bezpieczeństwa. Od teraz Twoja hulajnoga elektryczna, rower, motorower lub inny pojazd zabezpieczony będzie przed ryzykiem kradzieży w odpowiedni sposób! 6 stopień w 15 stopniowej skali przy tak małych i kompaktowych wymiarach sprawia, że możemy transportować to zabezpieczenie w torbie rowerowej, a w kryzysowej sytuacji przypiąć rower do elementu architektury bez obawy o jego bezpieczeństwo! Idealne zabezpieczenie do użytkowania poza miastem i w mieście, do przypięcia roweru, hulajnogi elektrycznej, klasycznej, a nawet motoroweru. Solidna konstrukcja zabezpieczona osłoną z tworzywa sztucznego chroni lakier naszego pojazdu przed potencjalnymi uszkodzeniami podczas przypinania.

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

ABUS IvyTex 6210/85 BK

ABUS IvyTex 6210/85 BK - idealne do miasta!

Seria IvyTex 6210 to zabezpieczenia o niezwykle trwałej konstrukcji, oferujące wysoki poziom bezpieczeństwa. Od teraz Twoja hulajnoga elektryczna, rower, motorower lub inny pojazd zabezpieczony będzie przed ryzykiem kradzieży w odpowiedni sposób! 6 stopień w 15 stopniowej skali przy tak małych i kompaktowych wymiarach sprawia, że możemy transportować to zabezpieczenie w torbie rowerowej, a w kryzysowej sytuacji przypiąć rower do elementu architektury bez obawy o jego bezpieczeństwo! Idealne zabezpieczenie do użytkowania poza miastem i w mieście, do przypięcia roweru, hulajnogi elektrycznej, klasycznej, a nawet motoroweru. Solidna konstrukcja zabezpieczona osłoną z tworzywa sztucznego chroni lakier naszego pojazdu przed potencjalnymi uszkodzeniami podczas przypinania.

ABUS IvyTex 6210/85 BK to:

  • Obwód 850mm
  • Czworokątny łańcuch o średnicy 6 mm z nową, funkcjonalną, trwałą i wysoce elastyczną osłoną z tworzywa sztucznego Ivy do ochrony przed uszkodzeniami lakieru
  • Osłona gwarantuje wysoki stopień ochrony przed przetarciem i nie nasiąka cieczą, np. wodą lub olejem
  • Łańcuch, korpus i elementy nośne mechanizmu blokującego wykonano ze specjalnej stali hartowanej
  • Zamek na klucz
  • Dobra ochrona przy niskim i średnim ryzyku kradzieży
  • 6 stopień zabezpieczenia
  • EAN: 4003318895111
  • Gwarancja 2 lata
ABUS

Dane techniczne

Abus
4003318895111
8 Przedmioty
Waga
-
Wymiary
Obwód 850 mm
Stopień zabezpieczenia
6
Przeznaczenie
Rower, Motocykl, Hulajnoga

Opinie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password