Opona 11" 90/65-6.5 CST do G-Booster/Ultra/x9/Ultron

Kategoria: Opony

144,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Opona CST 11 cali (90/65 6.5). Oryginalnie montowana w Dualtron Ultra Można zastosować w hulajnogach Thunder, Wolf, X9, Kugoo g-booster itp. Opona jest zaokrąglona na bokach co ułatwia prowadzenie. Opona wymaga dętki Dzięki odpowiedniemu bieżnikowi pozwala w błyskawiczny sposób odprowadzać wodę spod opony, by trakcja nawet podczas niesprzyjających warunków była na najwyższym poziomie. Świetnie sprawdza się na asfalcie oraz podczas jazdy po lekkich nierównościach.
Odpowiednia mieszanka poprawia właściwości jezdne takie jak komfort jazdy oraz pewność i stabilność prowadzenia nawet podczas jazdy z wysokimi prędkościami.
Wytrzymałe komponenty i wysoka jakość wykonania sprawiają, że opona ta będzie w dobrej kondycji nawet po przejechaniu wielu kilometrów w ciężkich i niesprzyjających warunkach 

 

Szybka wysyłka

 

Darmowa dostawa (od 150 zł)

 

14 dni na zwrot

906565

Opona 11 cali (90/65 6.5). Występuje w modelach Dualtron Thunder, pasuje także do Kaabo Wolf Warrior 11 i Kugoo G-Booster oraz Techlife X9.
Dzięki odpowiedniemu bieżnikowi pozwala w błyskawiczny sposób odprowadzać wodę spod opony, by trakcja nawet podczas niesprzyjających warunków była na najwyższym poziomie.
Świetnie sprawdza się na asfalcie oraz podczas jazdy po lekkich nierównościach.
Odpowiednia mieszanka poprawia właściwości jezdne takie jak komfort jazdy oraz pewność i stabilność prowadzenia nawet podczas jazdy z wysokimi prędkościami.
Wytrzymałe komponenty i wysoka jakość wykonania sprawiają, że opona ta będzie w dobrej kondycji nawet po przejechaniu wielu kilometrów w ciężkich i niesprzyjających warunkach (wysokie temperatury, niskie temperatury, deszcz).

Cst
2 Przedmioty

Opis

Rodzaj opon
Pompowana
Rozmiar
11 cali 90/65 6.5
Zastosowanie
Dualtron Thunder
Dualtron Ultra
Kaabo Wolf Warrior 11
Techlife X9
Ultron T108PRO
Ultron T128PRO

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password