Opona CST 11 cali  (90/65 6.5)

Opona 11" 90/65-6.5 CST Nami/Thunder/x9/Ultron

Kategoria: Opony bezdętkowe

159,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Opona bezdętkowa CST 11 cali 90/65 6.5 Oryginalna. Wersja bezdętkowa nie wymaga dętki Występuje w modelach Dualtron Thunder, pasuje także do Kaabo Wolf Warrior 11 i Kugoo G-Booster (w niektórych przypadkach wymaga modyfikacji) oraz Techlife X9Świetnie sprawdza się na asfalcie oraz podczas jazdy po lekkich nierównościach. Odpowiednia mieszanka poprawia właściwości jezdne takie jak komfort jazdy oraz pewność i stabilność prowadzenia nawet podczas jazdy z wysokimi prędkościami. Wytrzymałe komponenty i wysoka jakość wykonania sprawiają, że opona ta będzie w dobrej kondycji nawet po przejechaniu wielu kilometrów w ciężkich i niesprzyjających warunkach (wysokie temperatury, niskie temperatury, deszcz).

 

Szybka wysyłka

 

Darmowa dostawa (od 150 zł)

 

14 dni na zwrot

Oryginalna opona CST 11 cali 90/65 6.5 Bezdętkowa. Występuje w modelach Dualtron Thunder, pasuje także do Kaabo Wolf Warrior 11 i Kugoo G-Booster (w niektórych przypadkach wymaga modyfikacji) oraz Techlife X9.

Świetnie sprawdza się na asfalcie oraz podczas jazdy po lekkich nierównościach.
Odpowiednia mieszanka poprawia właściwości jezdne takie jak komfort jazdy oraz pewność i stabilność prowadzenia nawet podczas jazdy z wysokimi prędkościami.

Wytrzymałe komponenty i wysoka jakość wykonania sprawiają, że opona ta będzie w dobrej kondycji nawet po przejechaniu wielu kilometrów w ciężkich i niesprzyjających warunkach (wysokie temperatury, niskie temperatury, deszcz).

Cst
13 Przedmioty

Opis

Rodzaj opon
Pompowana
Rozmiar
11 cali 90/65 6.5
Zastosowanie
Dualtron Thunder
Kaabo Wolf Warrior 11
Kugoo G-Booster
Nami Burn-e Viper
Techlife X9
Ultron T108PRO
Ultron T128PRO

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password