• Produkt chwilowo niedostępny

Skuter elektryczny Horwin SK1 26Ah

11 950,00 zł Brutto

Horwin SK1 to stylowy, elektryczny skuter zapewniający wydajną jazdę w mieście. Mocny silnik, zaawansowane technologie, elegancki design.

N e g o c j u j   c e n ę !

Wyślij do nas swoją propozycję, a my na nią odpowiemy!

Dostępne kolory
Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Motocykl elektryczny Horwin SK1

Podróżuj tam gdzie chcesz!

Horwin SK1 to misternie zaprojektowany skuter elektryczny, łączący elegancję z zaawansowanymi technologiami. Jego serce to baterie o pojemności 72V 26AH lub 72V 36AH, oferujące zasięgi do 70 km lub do 90 km odpowiednio, umożliwiając długie podróże bez konieczności częstego ładowania. Mocny silnik o mocy znamionowej 2 kW, osiąga maksymalną prędkość 45 km/h, zapewniając dynamiczną i płynną jazdę. Dzięki nowoczesnemu kontrolerowi typu FOC, skuter oferuje precyzyjną kontrolę nad każdym manewrem. Nie tylko efektywny, ale i komfortowy - ergonomiczne wymiary, hamulce tarczowe, a także oświetlenie LED to tylko część wyjątkowych cech tego pojazdu, który harmonijnie łączy wydajność z designem, sprawiając, że podróżowanie nim to prawdziwa przyjemność.

Przystępny dla każdego

Aby Horwinem SK1 móc się legalnie poruszać należy spełnić odpowiednie wymagania, które w żadnym wypadku nie są wygórowane. Wymagane jest prawo jazdy kategorii AM lub jeśli przed dniem 13 stycznia 2013 roku ukończyłeś 18 lat lub byłeś w posiadaniu karty motorowerowej, masz możliwość bezterminowego prawa do poruszania się motorowerem bez odpowiedniego prawa jazdy. Jedynie w razie kontroli musisz wylegitymować się dowodem osobistym lub kartą motorowerową, bądź prawem jazdy kategorii AM, jeżeli nie spełniłeś norm wieku. SK1 idealnie sprawdzi się do codziennego dojazdu do pracy, omijania wszelkich korków i zaoszczędzenia sporej ilości środków wydanych potencjalnie na paliwo do spalinowego odpowiednika. Koszt przejechania 100 km nie powinien przekroczyć 2 zł! Skuter posiada bieg wsteczny, tempomat, komfortowe zawieszenie oraz wiele innych udogodnień!

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie 4 000 zł. Wystarczy, że po zakupie pojazdu wypełnisz wniosek o dotację na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest wyłącznie dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Więcej informacji na naszym blogu: https://domiasta.pl/blog/moj-elektryk-czyli-jak-otrzymac-dofinansowanie-na-motocykl-b15.html

Motocykl elektryczny Horwin SK1
Motocykl elektryczny Horwin SK1

Ergonomia

Skuter Horwin SK1 zaprojektowano z myślą o ergonomii, aby zapewnić użytkownikowi komfort podczas jazdy. Ergonomiczne proporcje i rozmiary pojazdu są odpowiednio dostosowane do zapewnienia wygodnego położenia i stabilności podczas użytkowania. Wysokość siedziska (775 mm) oraz szerokość (750 mm) tworzą komfortową przestrzeń dla kierowcy, umożliwiającą swobodne manewry i wygodne miejsce do siedzenia. Ponadto, skuter ten jest zaprojektowany z myślą o wyważeniu proporcji i rozłożeniu masy, co wpływa na stabilność podczas jazdy. Ergonomiczny uchwyt kierownicy oraz odpowiednie rozmieszczenie kontrolek na panelu sterowania zapewniają łatwy dostęp i intuicyjne korzystanie z funkcji pojazdu. Całkowita długość (1993 mm) i wysokość (1130 mm) skutera Horwin SK1 zostały dopasowane tak, aby zapewnić równowagę pomiędzy manewrowaniem w mieście a komfortem podczas jazdy.

Doskonała dynamika do miasta

Skuter Horwin SK1 dostarcza emocjonujących doznań podczas jazdy w mieście. Mocny silnik elektryczny zapewnia płynne przyspieszenie, a prędkość maksymalna do 45 km/h sprawia, że poruszanie się nim jest zarówno dynamiczne, jak i komfortowe. Dzięki dużemu momentowi obrotowemu dostępnemu od razu po wciśnięciu gazu, skuter ten zapewnia płynne przyspieszenie, co sprawia, że pokonywanie krótkich dystansów w miejskich warunkach jest szybkie i efektywne.

Elektromobilność

Elektromobilność skutera rewolucjonizuje transport miejski. Bezemisyjny napęd elektryczny ogranicza negatywny wpływ na środowisko. To ciche, ekonomiczne i efektywne rozwiązanie, doskonałe do zatłoczonych ulic. Skutery elektryczne oferują znaczny zasięg na jednym ładowaniu, co sprawia, że są praktyczne dla krótkich dystansów w mieście. Rozwój infrastruktury ładowania zwiększa dostępność dla użytkowników. Komfort jazdy, niska konserwacja i niższe koszty eksploatacji stanowią dodatkowe zalety. Elektromobilność skutera to harmonia wydajności, ekologii i funkcjonalności, tworząca alternatywny, przyjazny dla środowiska sposób poruszania się w urbanizowanych obszarach.

Motocykl elektryczny Horwin SK1
Motocykl elektryczny Horwin SK1

Elektryczne skutery to przyszłość

Napęd elektryczny w skuterze to innowacyjne rozwiązanie, które niesie ze sobą wiele zalet. Po pierwsze, ekologiczność - brak emisji spalin sprawia, że skutery elektryczne są przyjazne dla środowiska, co jest istotne szczególnie w gęsto zaludnionych obszarach miejskich, przyczyniając się do poprawy jakości powietrza. Kolejną zaletą jest ekonomiczność użytkowania. Ładowanie baterii jest zwykle tańsze, niż tankowanie paliwa, co zmniejsza koszty eksploatacji skutera. Ponadto, napęd elektryczny charakteryzuje się mniejszą ilością ruchomych części, co oznacza mniejszą konieczność konserwacji i serwisowania, co przekłada się na niższe koszty utrzymania pojazdu. Napęd elektryczny jest również cichszy od tradycyjnych silników spalinowych, co zwiększa komfort jazdy dla użytkownika i ogranicza hałas w środowisku miejskim. Dodatkowo, ładowanie baterii można wykonać w różnych miejscach, co zwiększa dostępność ładowania dla użytkowników. Możliwość ładowania w domu, w pracy lub na publicznych stacjach ładowania czyni skutery elektryczne wygodnym i praktycznym środkiem transportu w mieście.

Horwin SK1 26Ah cechy:

  • Silnik elektryczny: Posiada mocny, energooszczędny silnik elektryczny, który zapewnia płynne przyspieszenie.
  • Prędkość maksymalna: Osiąga maksymalną prędkość do 45 km/h, co umożliwia dynamiczną jazdę w warunkach miejskich.
  • Zasięg: Dostępne są różne wersje baterii, umożliwiające zasięgi od 70 do 90 km na jednym ładowaniu.
  • Ergonomia: Ergonomiczne siedzenie i proporcje zapewniają wygodę podczas jazdy oraz umożliwiają komfortową pozycję kierowcy.
  • Świetny design: Skuter ma elegancki wygląd, łączący nowoczesność z funkcjonalnością.
  • Stabilność: Konstrukcja skutera zapewnia stabilność podczas jazdy, co wpływa na bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
  • Łatwość sterowania: Precyzyjne sterowanie i zwrotność ułatwiają manewry w zatłoczonym mieście.
  • Hamulce tarczowe: Posiada hamulce tarczowe, co zwiększa skuteczność hamowania i zapewnia bezpieczeństwo podczas jazdy.
  • Oświetlenie LED: Wyposażony w nowoczesne oświetlenie LED, co nie tylko poprawia widoczność, ale też zwiększa atrakcyjność wizualną.
  • Niska waga: Mimo solidnej konstrukcji, skuter jest lekki, co ułatwia manewrowanie i parkowanie w miejskich warunkach.

Sklep DoMiasta.pl jest oficjalnym partnerem marki SurRon oraz Horwin.

Horwin SK1

Dane techniczne

Horwin
Moc silnika (W)
Nominalna 2,0 kW (2000W), 2,8kW (2800W) w szczycie
Moc silnika maksymalna (W)
2800W
Maksymalna prędkość (km/h)
45 km/h
Pojemność akumulatora (Ah)
Li-Ion 72V 26Ah
Przyspieszenie
brak danych
Maksymalny zasięg (km)
do 70 km (72V26Ah)
Waga
92 kg bez baterii
Napięcie akumulatora (V)
72
Czas ładowania
od 0 do 100% w przeciągu 5 godzin
Dopuszczalne obciążenie (kg)
180 kg
Rozstaw osi
1360 mm
Długość
1993 mm
Szerokość
750 mm
Wysokość
1130 mm
Prześwit
155 mm
Wysokość siedziska
775 mm
Hamulce
tarczowe
Oświetlenie
Światła LED
Rozmiar kół (1)
Opona przednia 110/70-14, Opona tylna 120/70-14
Kategoria
Motocykle elektryczne
Gwarancja
producenta
Homologacja
Tak
Potrzebne uprawnienia
Dowód osobisty (18 lat przed 19 01 2013 r.)
Prawo jazdy kategorii A, A1, A2
Prawo jazdy kategorii AM
Prawo jazdy kategorii B powyżej 3 lat
Kategoria pojazdu
L1e

Opinie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password