Motocykl elektryczny SurRon Light Bee X L1e 2023

Motocykl elektryczny SurRon Light Bee X L1e 2024

26 900,00 zł Brutto
Wysyłka w ciągu 48h

Motocross SurRon Light Bee X L1e 2024 to najnowsza wersja cywilna ekstremalnego motocykla crossowego o niezwykle niskiej wadze wynoszącej zaledwie 56 kg. Ogromna moc wynosząca aż 6kW w szczycie, nominalnie generuje nieco ponad 2kW. Zapewnia to prędkość maksymalną wynoszącą do 80 km/h (po odblokowaniu) oraz aż 240Nm momentu obrotowego. Akumulator Li-Ion 60V 40Ah pozwala na przejechanie do 100 km na jednym ładowaniu, zaś sam ładuje się w przeciągu 3-4 godzin. Light Bee X L1e. Zadzwoń i sprawdź naszą cenę.

Kolor
 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

SurRon Light Bee X L1e

Ekstremalny motocykl elektryczny z homologacją!

SurRon Light Bee X L1e to motocykl elektryczny o niezwykle lekkim szkielecie, przystosowany do codziennej jazdy w ruchu ulicznym. Homologowany Light Bee X L1e posiada kierunkowskazy z przodu i z tyłu, mocne oświetlenie po obu końcach motocykla oraz miejsce na tablicę rejestracyjną, lusterka i błotniki. Dzięki zastosowaniu silnika bezszczotkowego DC BLDC o mocy aż 6kW w szczycie (nominalnie 2,04kW) pozwala on wygenerować aż 240Nm momentu obrotowego dostępnego w gruncie rzeczy zaraz po odkręceniu rollgazu. Taka moc sprawia, że pojazd osiąga prędkość do 80 km/h (po odblokowaniu) w przeciągu kilku chwil. Ekstremalne przyspieszenie i niska waga wynosząca zaledwie 56 kg pozwalają na dosłowne latanie tym motocyklem po rampach i zeskokach. Dodanie pełnego gazu niejednokrotnie sprawi, że stracimy trakcję robiąc efektowną chmurę kurzu i dymu za nami lub przy dobrej trakcji wykonamy wheelie.

Zadzwoń i sprawdź naszą cenę.

Pojazd objęty jest dopłatą z rządowego programu „Mój elektryk” w kwocie 4 000 zł. Wystarczy, że po zakupie pojazdu wypełnisz wniosek o dotację na stronie https://gwd.nfosigw.gov.pl/. Wsparcie dedykowane jest wyłącznie dla przedsiębiorców i podmiotów innych niż osoby fizyczne.

Więcej informacji na naszym blogu: https://domiasta.pl/blog/moj-elektryk-czyli-jak-otrzymac-dofinansowanie-na-motocykl-b15.html

Efektywnie wykorzystywana każda wato godzina

Wyciągalny akumulator o pojemności 60V 40Ah pozwala na przejechanie aż do 100 km na jednym ładowaniu. Dzięki dołączonej do zestawu szybkiej ładowarce, energię możemy uzupełnić dosłownie w przeciągu kilku chwil. Pełne naładowanie od 0 do 100% wynosi około 3-4 godziny. Tryb szybkiego ładowania w przedziale od 20% do 60% uzupełnia te brakujące 40% w około 60 minut. Możliwość szybkiego wyciągnięcia akumulatora z ramy motocykla umożliwia nam naładowanie go nawet w trakcie konsumpcji posiłku w restauracji lub barze, nie narażając nas na potencjalne nieprzyjemności związane z koniecznością wniesienia całego motocykla do środka (co mogłoby mieć miejsce, gdyby akumulator był umiejscowiony na stałe). Na szczęście zarówno szybkie ładowanie i kompaktowość akumulatora zapewnia nam komfort uzupełniania energii w dowolny sposób, w jaki nam wygodniej. Nowoczesne silniki elektryczne mają to do siebie, że są niezwykle efektywne i mają sprawność powyżej 90%, dzięki czemu w porównaniu do spalinowych odpowiedników, przy małej konsumpcji energii są w stanie bez zbędnych większych strat przenieść moc na koła. Silniki elektryczne nie tracą mocy na dźwięk wydobywający się z tłumików, na straty cieplne (nie aż w tak dużym stopniu) i straty związane z mieszanką paliwową. Większość energii, którą wtłoczymy do akumulatora podczas ładowania przeniesiona jest po prostu na asfalt. 

SurRon Light Bee X L1e

Wyraź siebie!

Light Bee X L1e 2024 jest sprzętem niezwykle podatnym na wszelkie usprawnienia i tuning. I choć wymiana lusterek na inne lub kierunkowskazów jest czymś normalnym w przypadku większości motocykli, tak dedykowany zestaw naklejek o różnych wzorach, inne mocowania tablicy rejestracyjnej, inne światła przednie, inne gripy, śruby są rzadko spotykane jako oryginalne akcesoria zamienne. W przypadku SurRona mamy możliwość zakupienia w pełni kompatybilnych akcesoriów i zamontowania ich w taki sposób, by razem tworzyły spójną całość. I choć Light Bee X L1e sam w sobie jest ekstremalną maszyną, tak możemy ją jeszcze bardziej podkręcić lub ucywilizować, jeżeli tylko tego chcemy.

Idealny do lasu

Motocykl ten został stworzony w głównej mierze do jednego celu. Generowania jak największej dawki adrenaliny i zapewnienia niespotykanych dotąd wcześniej wrażeń z jazdy motocyklem elektrycznym. Potężna moc we współpracy z oponami terenowymi i niską masą pozwalają na wjechanie do największych błotnych przeszkód i wyjechania z nich bez większego problemu. Dzięki silnikowi elektrycznemu po odkręceniu manetki dostajemy do dyspozycji 240 Nm momentu obrotowego, czyli lepiej mocno trzymać kierownicę, żeby motocykl sam nie odjechał. Tarcze hamulcowe i hydrauliczne zaciski skutecznie redukują prędkość do 0 w nagłych przypadkach zapewniając nam maksimum bezpieczeństwa i sprawiając, że jeśli tylko czujemy się na siłach, możemy szlifować naukę Stoppie. Nie bez powodu model ten jest co raz częściej używany przez stunterów właśnie z uwagi na niską masę, duży moment dostępny od ręki i super amortyzację. Pozwala to na wykonywanie dalekich skoków, przeskakiwanie przez przeszkody i sterowanie siłą odbicia motocykla od podłoża w trakcie wykonywanie Wheelie

SurRon Light Bee X L1e
SurRon Light Bee X L1e

Wszechstronnie uzdolniony

I choć jak wcześniej wspominaliśmy, że SurRon Light Bee X L1e został stworzony stricte do jazdy po lesie, tak sprawdzi się również w trakcie codziennego dojazdu do pracy lub przejażdżek po mieście. Regulowane zawieszenie z przodu i z tyłu dodaje komfortu jazdy, a pozycja za kierownicą pozwala na komfortową podróż do wyjeżdżenia całej baterii do zera, czyli do maksymalnie 100 km. Stosunkowo niewielkie gabaryty oraz wyciągany akumulator pozwalają na dojazd nim do pracy, przypięcia jak zwykły rower do barierki i naładowania baterii pod biurkiem w pracy. Jej małe rozmiary fizyczne powodują, że bez problemu zmieścimy ją nawet w szafce, by nie przeszkadzała podczas pracy i chodzenia po biurze. Light Bee X L1e można również przewozić na bagażniku rowerowym przypiętym do haka holowniczego, gdyż jego niska masa na poziomie 47 kg bez baterii bez problemu będzie mogła zostać ulokowana w takim miejscu. Wybierając się na wakacje możesz wziąć swojego SurRona i oblatywać okoliczne górki, gdzie tylko zachcesz!

Dane techniczne

SurRon
1 Przedmioty
Moc silnika (W)
Nominalnie 2,04kW (2040W)
Moc silnika maksymalna (W)
6000W
Maksymalna prędkość (km/h)
80 km/h
Pojemność akumulatora (Ah)
Li-Ion 60V 40Ah
Maksymalny zasięg (km)
do 100 km (przy 20km/h)
Waga
56 kg
Moment obrotowy (Nm)
240 Nm
Napięcie akumulatora (V)
60
Czas ładowania
Około 3-4h, ładowarka 67,2V 10A
Dopuszczalne obciążenie (kg)
100 kg
Prześwit
Minimalnie 270 mm
Wysokość siedziska
840 - 880 mm
Amortyzacja rodzaj
Olejowa
Hamulce
Z przodu i z tyłu tarczowy hydrauliczny, średnica tarczy 203 mm
Oświetlenie
Światła LED
Rozmiar kół (1)
Opona przód: 70/100-19 off-road
Kategoria
Motocykle elektryczne
Gwarancja
producenta
Homologacja
Tak
Potrzebne uprawnienia
Dowód osobisty (18 lat przed 19 01 2013 r.)
Prawo jazdy kategorii A, A1, A2
Prawo jazdy kategorii AM
Prawo jazdy kategorii B powyżej 3 lat

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password