• Obniżka

Hulajnoga Wyczynowa Madd Gear Kick Extreme Black-Silver

647,10 zł Brutto Zniżka 10%
719,00 zł
Dostawa w ciągu 24 godzin

Hulajnoga Wyczynowa MGP Kick Extreme (Black-Silver). 
Hulajnogi wyczynowe od MGP są kwintesencją kosmicznej technologii, niezwykle wytrzymałej konstrukcji oraz bardzo niskiej wagi.
Seria Kick Extreme jest świetnym wyborem dla średnio zaawansowanych użytkowników, głównie ze względu na trochę większe rozmiary w porównaniu do Kick PRO, świetnie dostrojoną wysokość i szerokość kierownicy do rozmiarów podestu oraz niską wagę, pozwalającą na szybkie okiełznanie hulajnogi na Skateparku i szybsze nauczenie się nawet najbardziej skomplikowanych tricków. MGP Kick Extreme przeznaczona jest dla dzieci powyżej 8 roku życia. Idealna do doskonalenia umiejętności oraz płynnego przejścia z serii Kick PRO dla najmłodszych na serię Extreme dla starszych.

 

Gwarancja door to door

 

Darmowa dostawa (od 300 zł)

 

14 dni na zwrot

Madd Gear MGP Kick Extreme

Hulajnoga wyczynowa Madd Gear MGP KICK Extreme. Propozycja dla tych starszych.

Seria MGP KICK Extreme przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 8 lat, by mogły spróbować swoich sił na rampach oraz skateparkach. Wyróżnikiem tej serii jest niska waga, która w połączeniu z kompaktowymi rozmiarami świetnie spisuje się jako pierwsza, druga, a nawet kolejna hulajnoga do nauki skatingu. Odpowiednio dobrane łożyska oraz materiał kół sprawia, że dziecko może podróżować na MGP KICK EXTREME z domu do szkoły, a po szkole od razu do skateparku w niezwykle komfortowy i bezpieczny sposób. Tylny hamulec nożny zapewnia możliwość szybkiego wyhamowania hulajnogi przed przeszkodą, co sprawdza się również w codziennym użytkowaniu hulajnogi podczas dojazdu z punktu A do punktu B. Długi podest zapewnia możliwość stabilnego stania na nim, a co za tym idzie dziecko czuje się pewniej jadąc właśnie na tym modelu hulajnogi!

Madd Gear KICK EXTREME. Większa i bardziej komfortowa!

Nowa seria Madd Gear KICK EXTREME posiada znaczące ulepszenia i usprawnienia w konstrukcji hulajnogi. Ciekawe wersje kolorystyczne, długi deck z dodatkowymi frezami z dopracowaną główką ramy. Każdy z tych elementów został zaadoptowany w taki sposób, by umożliwić szybką naukę na nowym pojeździe, a przy tym obniżyć wagę w porównaniu do innych modeli. Kosmiczna technologia, niezwykle niska waga przy zachowaniu potężnej sztywności konstrukcji i wytrzymałości, której na próżno szukać na rynku hulajnóg wyczynowych. Wprowadzenie nowej serii Kick EXTREME hulajnóg wyczynowych przybliżyło młodszą grupę odbiorców do wcześniej niedostępnych technologii i konstrukcji wpływających bezpośrednio na prędkość uczenia się nowych tricków i na wygodę z użytkowania. Większe rozmiary hulajnogi sprawiają, że będzie się z niej wygodniej korzystało starszym oraz średniozaawansowanym użytkownikom.

Wzbudź szacunek wśród znajomych w świetnym stylu! ;)

Świetnie wyglądająca hulajnoga nie podniesie nam poziomu umiejętności na rampach, ale czy nie lepiej jest uczyć się na hulajnodze, która sama z siebie wzbudza już respect? Samo obcowanie z tą hulajnogą sprawia wiele frajdy, a co dopiero dobrze wykonany trick na takiej hulajnodze wyczynowej? Kolor hulajnogi MGP Kick EXTREME sprawia, że nikt nie przejdzie obok niej obojętnie. Agresywna kolorystyka z pewnością spodoba się szerokiej grupie odbiorców! Odpowiednio dobrana konfiguracja łożysk i kół sprawia, że po zejściu z rampy, można na niej również wrócić do domu lub przemieszczać się po mieście w bardzo komfortowy sposób, rzadko spotykany przy innych hulajnogach wyczynowych! 
Przystosowana jest ona zarówno dla młodszych użytkowników (powyżej 8 roku życia), jak również dla tych starszych.
Wysokość całkowita (od ziemi do szczytu kierownicy) wynosi 81 cm. Odpowiednio dobrana wysokość hulajnogi jest kluczem do komfortowej i bezpiecznej jazdy hulajnogą wyczynową po rampie i skateparkach. Zbyt wysoka hulajnoga nie będzie pozwalała na obracanie jej wokół własnej osi, a hulajnoga o zbyt szerokiej kierownicy utrudniała będzie wykonywanie tricku o nazwie BarSpin, dlatego MGP Kick EXTREME przystosowana jest dla osób powyżej 8 roku życia, by jej wymiary nie utrudniały wykonywania skomplikowanych akrobacji, a wręcz pomagały je wykonywać na rampach i w mieście.

Madd Gear MGP Kick Extreme
Madd Gear MGP Kick Extreme

Madd Gear MGP KICK EXTREME specyfikacja:

PODEST/DECK: MG KICK SERIES | 6061 ALUMINUM T4 & T6 | DŁUGOŚĆ: 495MM (19.5"), SZEROKOŚĆ 114MM (4.5") | STERY ZINTEGROWANE / ŁOŻYSKA MASZYNOWE

KIEROWNICA: MGP LOW RISER | 4130 CR-MO JAPAN | WYSOKOŚĆ: 584MM (23"), SZEROKOŚĆ: 508MM (20")| ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA 32MM

WIDELEC: 6061 ALUMINIUM | NIEGWINTOWANY | SYSTEM KOMPRESJI IHC

ZACISK: ALUMINIUM | PODWÓJNY

GRIPY: MGP SOFT TPR SWIRLS GRIND GRIPS | 130MM

KÓŁKA: ALUMINIUM | 110MM X 24MM | RDZEŃ: SPOKED | ŁOŻYSKA: ABEC-7 HIGH-SPEED CHROME

HAMULEC: MGP BLITZ V2 | FLEX FENDER | KOMPOZYTOWY

WAGA: 3,22 KG

EAN: 9334052085540

Jak odpowiednio dobrać hulajnogę wyczynową do wzrostu?
To proste!
Wzrost: 95-112 cm -> polecana wysokość hulajnogi: mniej niż 70 cm.
Wzrost: 112-126 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 60-75 cm.
Wzrost: 126-138 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 65-79 cm.
Wzrost: 138-149 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 75-80 cm.
Wzrost: 149-160 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 75-85 cm.
Wzrost: 160-172 cm -> polecana wysokość hulajnogi: 78-85 cm.
Wzrost: ponad 172 cm -> polecana wysokość hulajnogi: powyżej 79 cm.
Madd Gear
4 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
Powyżej 8 roku życia
Podest
Długość: 495mm (19.5"), Szerokość 114mm (4.5")
Waga
3,22 kg
Kategoria
Hulajnoga Wyczynowa
Gwarancja
24 miesiace z ograniczeniami na poszczególne elementy. Szczegóły w karcie gwarancyjnej.
Kierownica
Wysokość: 584mm (23"), Szerokość: 508mm (20")
Widelec
6061 aluminium | niegwintowany | system kompresji IHC
Gripy
MGP soft tpr swirls grind grips | 130mm
Kółka
Aluminium | 110mm x 24mm | rdzeń: spoked | łożyska: ABEC-7 High-Speed Chrome
Hamulec
MGP blitz v2 | flex fender | kompozytowy
Seria
MGP Kick

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password