Vsett 8+ plus 16Ah LG

Hulajnoga elektryczna Vsett 8 plus

4 499,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 48h

Hulajnoga Vsett 8 plus to jedna z tych hulajnóg, która pomimo małych gabarytów posiada ogromny potencjał mocy i zasięgu! Dwa silniki bezszczotkowe o mocy nominalnej 600W, w szczycie osiągają po 800W każdy! Tak duży zapas mocy pozwala na jazdę z prędkością nawet do 40 km/h. Akumulator o pojemności 48V 16Ah LG dzięki zastosowaniu markowych ogniw LG zapewnia zasięg aż do 50 km na jednym ładowaniu. Mocne oświetlenie, szybki i intuicyjny system składania, składane rączki kierownicy oraz regulowana kierownica na wysokość pozwalają na złożenie hulajnogi do na prawdę małych rozmiarów. Licznik z systemem kluczyków NFC to świetne zabezpieczenie przed niepożądanym uruchamianiem hulajnogi przez osoby postronne. Wbudowane kierunkowskazy to zdecydowanie świetny gadżet!

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Vsett8+

Hulajnoga elektryczna Vsett 8+ podwójna frajda

Dwa silniki elektryczne generują 1200W łącznie nominalnie i aż 1600W w szczycie! Niezwykłe przyspieszenie, rewelacyjna dynamika jazdy oraz zasięg pozwalający przejechać nawet większe miasta wzdłuż i wszerz na jednym ładowaniu. Pełne opony z przodu i z tyłu nie ulegną nigdy przebiciu, dlatego hulajnogę można nazwać całkowicie bezobsługową. Jeździsz, ładujesz, jeździsz, ładujesz itd. Nawet jazda po ostrych kamieniach nie będzie już przeszkodą w użytkowaniu pojazdu! Świetne oświetlenie z przodu i z tyłu to gwarancja bezpieczeństwa podczas jazdy nawet w ciężkich warunkach atmosferycznych. Z przodu prawie na całej wysokości kolumny kierownicy znajduje się pasek LED, który nadaje hulajnodze rewelacyjnego wyglądu! Będąc widocznym po zmroku zapewniamy bezpieczeństwo sobie, ale również i innym. Regulacja wysokości kierownicy pozwala na dostrojenie pojazdu do wzrostu użytkownika. Wygodna jazda jest kluczowa, jeśli chcemy bez stresu przemierzać kolejne kilometry.

Amortyzacjo, och amortyzacjo!

Zastanawiasz się co to znaczy komfortowa hulajnoga? Jednym ze składników wygodnego pojazdu jest odpowiednio dostrojona amortyzacja do przeznaczenia pojazdu. Vsett 8+ jest miękko zestrojoną hulajnogą, która świetnie sprawdzi się w miejskim zgiełku niwelując mikro drgania oraz zapewniając ponadprzeciętny komfort nawet na dalekich dystansach. Duży skok amortyzatorów pozwala na spokojne zeskakiwanie z krawężników i na przejeżdżanie studzienek kanalizacyjnych bez utraty stabilności jazdy.

Kluczyki NFC, czyli witaj w przyszłości!

Odblokowanie hulajnogi za pomocą kluczyków? Od dłuższego czasu już to było. Ale odblokowywanie na kluczyk NFC, czyli bezprzewodowo? Zdecydowanie to jest nowość! Rozwiązanie idealne, jeśli chcesz uchronić swoją hulajnogę przed niechcianym uruchamianiem jej przez osoby postronne, czyli np. pod szkołą lub przez współlokatorów albo dzieci. A jakie jeszcze inne nowości posiada Vsett 8+? Z pewnością będą to wbudowane kierunkowskazy, które pod kciukiem z prawej i lewej strony kierownicy posiadają przyciski do uruchamiania migaczy. Nowoczesnym rozwiązaniem jest również zastosowanie markowych ogniw LG, które swoją technologią przewyższają żywotnością większość konkurencyjnych rozwiązań. Poprzez wyświetlacz można spersonalizować osiągi i zachowanie hulajnogi. Ustawić można takie parametry jak czas do wyłączenia, moc, start od zera, tempomat, czy jasność podświetlenia.

 vsett8+
Vsett8+

Najlepsza inwestycja to inwestycja w hulajnogę!

Korzystanie z hulajnogi elektrycznej w zatłoczonym mieście to pod wieloma względami najlepsza opcja transportu. Żadna komunikacja miejska, żaden samochód, a nawet motocykl nie pozwoli nam tak sprawnie dostać się do centrum miasta, jak hulajnoga elektryczna. Możliwość korzystania zarówno z chodników, jak i ścieżek rowerowych pozwala na dojechanie dosłownie wszędzie takim pojazdem. Oszczędzając czas, który mógłby zmarnować się stojąc w korkach możesz go poświęcić na pielęgnowanie swoich pasji. Na własnym przykładzie wiemy, że jeżdżąc codziennie hulajnogą elektryczną do pracy oszczędzamy ponad 20 minut w każdą stronę, a koszt przejechania 100 km nie przekroczy nawet 1 złotówki.

Hulajnoga elektryczna Vsett 8+ to:

 • Dwa silniki o mocy nominalnej 600W /800W w szczycie
 • Prędkość maksymalna 25km/h (po odblokowaniu do 40 km/h)
 • Zasięg do 50 km na jednym ładowaniu
 • Akumulator 48V 16Ah LG
 • Amortyzowany podest
 • Kierunkowskazy z wbudowanymi przyciskami w rączkach
 • System odblokowania hulajnogi kluczem NFC
 • Składane rączki i kolumna kierownicy
 • Dwa wejścia do ładowania
 • Silnik bezszczotkowy
 • Koła 8.5" przód i tył pełna opona
 • Maksymalne wzniesienie 15°
 • Maksymalny udźwig 120kg
 • Czas ładowania 4-7h
 • Wymiary urządzenia rozłożonego 114x60x120 cm
 • Wymiary urządzenia złożonego 103x20x39 cm
 • Waga 24 kg
 • EAN: 5904610781258
 • Gwarancja D2D (Door To Door). Szczegóły w warunkach gwarancji.

Dane techniczne

Vsett
5904610781258
1 Przedmiot
Moc silnika (W)
nominalnie 2x 600W/ 2x 800W w szczycie
Maksymalna prędkość (km/h)
25km/h (po odblokowaniu do 40 km/h)
Pojemność akumulatora (Ah)
48V 16Ah LG
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Maksymalny zasięg (km)
do 50 km
Waga
24 kg
Czas ładowania
4-7h
Dopuszczalne obciążenie (kg)
120 kg
Hamulce
dźwignie na rączce kierownicy, bębnowe przód i tył
Oświetlenie
wbudowane w podest na tył i przód
Rozmiar kół (1)
8.5"
Rodzaj opon
Przód i tył pełne opony
Wyświetlacz
cyfrowy kolorowy, prędkość, przebyta trasa, poziom naładowania akumulatora
Podest
amortyzowany
Rodzaj kierownicy
składana
Maksymalny kąt podjazdu
15 stopni
Rozmiar
Wymiary urządzenia rozłożonego 114x60x120 cm
Wymiary urządzenia złożonego 103x20x39 cm
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
24 miesięcy z wyłączeniem części podlegających zużyciu, 12 miesięcy na baterię
Dostosowanie do ustawy
Spełnia normy - można poruszać się w miejscach publicznych

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password