Hulajnoga elektryczna Techlife X8s

Hulajnoga elektryczna Techlife X8s

6 599,00 zł Brutto
Wysyłka w ciągu 48h

Techlife X8s 22,4Ah LG to hulajnoga o ekstremalnych parametrach, która dzięki niskiej masie na poziomie 29,9 kg mieści się w nowych przepisach dotyczących hulajnóg elektrycznych. Dwa silniki po 1000W nominalnie każdy generują łącznie aż 3200W w szczycie! Prędkość maksymalna wynosi do 60 km/h, a zasięg przy tak ogromnym akumulatorze aż do 80 km na jednym ładowaniu. 10 calowe koła oraz rewelacyjne hamulce tarczowe hydrauliczne z przodu i z tyłu i amortyzacja sprężynowa zwiększają bezpieczeństwo podczas poruszania się w trudnych warunkach zarówno pogodowych, jak i geograficznych. Techlife X8s przystosowany jest do jazdy po mieście, świetnie sprawdzi się również na długich dystansach oferując niezrównaną wygodę i komfort z jazdy!

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Techlife X8s

Techlife X8s 22,4Ah LG - lekki długodystansowiec

Większa pojemność akumulatora to więcej kilometrów do pokonania na jednym ładowaniu. Techlife ze swoim modelem X8s idealnie wpisał się w nowe trendy, gdzie hulajnogi według nowych przepisów nie mogą ważyć powyżej 30 kg. Ekstremalna hulajnoga elektryczna z mocą na poziomie 3200W w szczycie, osiąga prędkość wynoszącą aż do 60 km/h i zasięg do 80 km. Ogromne przyspieszenie, szeroki podest, 10 calowe koła, hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu. A to wszystko przy zachowaniu wagi poniżej 30 kg, a dokładnie 29,9 kg! Coś niesamowitego!

Komfort to priorytet

Za wygodę podróżowania odpowiada świetna amortyzacja sprężynowa, która potrafi skutecznie zniwelować mikrodrgania oraz wybierać nierówności większe i mniejsze. Odpowiednie obliczenia inżynierów od Techlife spowodowało, że hulajnoga nie jest ani zbyt twarda, ani zbyt miękka. Jest idealnie zestrojona do codziennego użytkowania z naciskiem na komfort, a nie sztywność zawieszenia.

Szeroki podest posiada podnóżek, który pozwala podczas przyspieszenia na zaparcie się o niego w celu lepszego dociśnięcia przedniej osi. Wpływa to na lepszą trakcję oraz na zajęcie bardziej komfortowej pozycji podczas codziennej jazdy. Pełni on również rolę chlapacza, który chroni nasze plecy przed przedostawaniem się nieczystości spod kół hulajnogi.

Długa kolumna kierownicy pozwala na komfortowe podróżowanie osobom o wzroście nawet do około 190 cm. Bez konieczności garbienia się jazda dla wyższych użytkowników będzie o wiele przyjemniejsza, niż ciągłe nadwyrężanie pleców dla źle dobranej hulajnogi elektrycznej. Wysokość tą można łatwo zmniejszyć przechylając mostek na kierownicy o kilka stopni w dół. 

Kochana hydraulika

Hamulce hydrauliczne to podstawa przy ekstremalnie mocnych hulajnogach. Przydają się one w codziennych, krytycznych sytuacjach. Od awaryjnego hamowania w mieście lub przed przeszkodą w terenie, po precyzyjne hamowanie w lesie lub na trasie, gdzie siła hamowania ma ogromne znaczenie dla komfortu jazdy, ale i dla bezpieczeństwa. Jest to zdecydowanie lepsza opcja od zwykłych, linkowych hamulców tarczowych.

Hydrauliczne hamulce są stosowane już nawet w rowerach szosowych, co świetnie obrazuje, że rozwiązanie to jest jednym z najlepszych, jakie mogło pojawić się w dziedzinie skutecznego hamowania pojazdów dwukołowych.

Ficzery i bajery

Techlife X8s wyposażony jest w stacyjkę zamontowaną na kierownicy. Odblokowywanie hulajnogi na kluczyk jest niezwykle wygodnym sposobem, by dodatkowo zabezpieczyć ją przed niechcianym uruchamianiem przez osoby postronne, a nawet własne dzieci lub znajomych.

Oświetlenie z przodu i z tyłu, a i nawet pod spodem zapewnia maksymalne bezpieczeństwo w kiepską pogodę. Stajemy się niezwykle widoczni dla wszystkich uczestników ruchu drogowego, jak i na chodniku.

Składana kierownica pozwala zaoszczędzić miejsce podczas transportu pojazdu chociażby w komunikacji miejskiej lub bagażniku samochodu. Wraz ze składaną kolumną kierownicy zamykaną na obejmę z dwoma zaciskami tworzą kompaktową "walizkę" do wnoszenia po schodach.

Kolorowy wyświetlacz przekazujący wszelkie niezbędne informacje o hulajnodze, prędkości i przebytym dystansie. Pozwala on również zaprogramować hulajnogę i jej parametry według własnych potrzeb.

Design - kwestia gustu oczywiście, aczkolwiek na próżno szukać tak nowocześnie wyglądającej hulajnogi w tym przedziale cenowym. Przynajmniej taka jest nasza opinia :) Popatrzcie tylko na te błotniki i żebrowane elementy konstrukcyjne! Poezja!

Techlife X8s
Techlife X8s

Dlaczego Techlife X8s jest godny polecenia?

To proste pytanie, na które odpowiedź jest również niezwykle prosta. Niska waga na poziomie 29,9 kg (którą łatwo unieść do góry dzięki haczykowi na kierownicy blokującemu się na podeście) przy tak mocnych silnikach powoduje, że hulajnogą niezwykle łatwo jest manewrować w miejskiej i prawdziwej dżungli. Odpowiednio szeroki i długi podest zapewnia duży komfort podczas jazdy. W korelacji z 10 calowymi kołami oraz szeroką kierownicą i świetnie zestrojoną amortyzacją powodują, że nawet najdłuższe trasy nie będą przeszkodą.

A dlaczego jest on również dobry do miasta? Składana kierownica, składana kolumna kierownicy oraz niska waga i małe gabaryty po złożeniu pozwalają na przewożenie hulajnogi w bagażniku samochodu lub nawet w komunikacji miejskiej, gdy pogoda nas zawiedzie, a jazda hulajnogą byłaby w takich warunkach niebezpieczna.

Hulajnoga elektryczna Techlife X8s to:

 • Dwa silniki o mocy nominalnej 1000W każdy. W szczycie łącznie 3200W
 • Prędkość maksymalna 25 km/h (po odblokowaniu do 60 km/h)
 • Akumulator 52V 22.4Ah LG
 • Zasięg do 80 km na jednym ładowaniu
 • Waga 29.9 kg
 • Hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu
 • Amortyzacja sprężynowa
 • Wbudowana stacyjka na klucz
 • 10 calowe koła pompowane, dętkowe
 • Składana kierownica na boki
 • Składana kolumna kierownicy wraz z haczykiem do jej zaczepienia
 • Przystosowana do nowych przepisów
 • Wymiary urządzenia rozłożonego 134x61x127cm
 • Wymiary urządzenia złożonego 127x39x52cm
 • EAN: 5904610784228
 • Gwarancja D2D (Door To Door). Szczegóły w warunkach gwarancji.
Techlife X8s

Dane techniczne

Techlife
5904610784228
1 Przedmiot
Moc silnika (W)
2x1000W nominalnie/ szczytowa 3200W
Maksymalna prędkość (km/h)
25km/h (po odblokowaniu do 60 km/h)
Pojemność akumulatora (Ah)
52V 22,4Ah LG
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Maksymalny zasięg (km)
do 80 km
Waga
29.9 kg
Czas ładowania
6-12 godzin
Hamulce
hamulce hydrauliczne
Oświetlenie
wbudowane w podest na tył i przód, plus przednie na błotniku
Rozmiar kół (1)
10 calowe
Rodzaj opon
gumowe pompowane
Wyświetlacz
cyfrowy kolorowy, prędkość, przebyta trasa, poziom naładowania akumulatora
Podest
amortyzowany (sprężyna)
Rodzaj kierownicy
składana
Maksymalny kąt podjazdu
20 stopni
Dostępne kolory
czarny
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
24 miesięcy z wyłączeniem części podlegających zużyciu
Dostosowanie do ustawy
Spełnia normy - można poruszać się w miejscach publicznych

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password