• Produkt chwilowo niedostępny
Kaabo Mantis King GT 60V 24Ah

Kaabo Mantis King GT 60V 24Ah

9 299,00 zł Brutto

Potężny sprzęt dla osób poszukujących wrażeń! Dwa sterowniki po 30A, ogromna moc i 10 calowe koła pozwalają na ekspresowe osiągnięcie prędkości maksymalnej oraz dostarczającą ogromną dawkę adrenaliny.

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Mantis King GT 60V 24Ah nie jest hulajnogą elektryczną w rozumieniu obowiązujących przepisów. Poruszanie się tym pojazdem jest dozwolone tylko na terenie prywatnym!

Kaabo Mantis gt king

Król szos nadchodzi

Mantis King GT 60V 24Ah to jeden z tych pojazdów, obok których nie da się przejść obojętnie. Seria Mantis od wielu lat jest prekursorem w wielu dziedzinach, począwszy od stworzenia jednych z najbardziej komfortowych pojazdów, po najbardziej wytrzymałe, niezawodne i również dopieszczone w kwestii designu sprzęty. Wersje GT w porównaniu do zwykłych Mantisów 10 wyróżniały się zamontowaniem dwóch silników, hamulców hydraulicznych lub pół-hydraulicznych oraz większym napięciem na akumulatorze i ogólnie większymi pojemnościami baterii. Zestaw taki powodował przyspieszone bicie serca i ogromną dawkę adrenaliny. Ale wersja GT King to już jest istny hardcore!

Dwa silniki po 1100W nominalnie każdy w szczycie generują łącznie ponad 4kW mocy (a dokładnie 4030W). Moc taka sprawia, że Mantis King GT błyskawicznie rozpędza się do swojej maksymalnej prędkości, która wynosi aż do 70 km/h. Dwa sterowniki po 30A oraz 60V akumulator dodają boosta mocy, dlatego podczas przyspieszania lepiej mocno zaprzeć się o tylny podnóżek i mocno złapać kierownicę. Potężne sprężyny z przodu i z tyłu umożliwiają komfortową jazdę w każdych warunkach, również poza asfaltem - stąd serie Mantis były i są znane z tego, że gdziekolwiek nie pojedziemy, to i tak Mantis da sobie radę. 

Mocno nachodzący na tył błotnik doskonale chroni użytkownika przed wydostającymi się spod kół nieczystościami. Sterowanie gazem pod kciukiem umożliwia (identycznie jak w Nami) precyzyjne dozowanie gazu. Zdecydowanie jest to o wiele wyższy poziom skuteczności od tanich rozwiązań pod kciuk, które można kupić za kilkadziesiąt złotych na popularnych portalach aukcyjnych. Ta manetka jest niczym chirurg - precyzyjna i profesjonalnie przystosowana do swojego zadania. Lekko naciskamy - powoli jedziemy, wciśniemy do oporu - opony zaczną zrywać przyczepność z asfaltu, a jak dodamy gazu w połowie, to moc będzie oddana w połowie. Tylko tyle i aż tyle.

Dużo zmian wyszło im zdecydowanie na dobre!

Patrząc na nowego Kinga GT od Mantisa widać, że pod względem designu i ergonomii cała konstrukcja została mocno usprawniona i ulepszona. I choć poprzednie wersje wydawały się być wręcz idealne, jak widać w fabryce Kaabo potrafią coś doskonałego udoskonalić jeszcze bardziej. Wyświetlacz TFT, który wskazuje nam dużo ciekawych informacji choćby o stopniu naładowania i prędkości jest doskonale widoczny i czytelny nawet w mocnym słońcu. I choć ilość informacji wyświetlanych dla użytkownika mocno się nie zmieniła, tak odświeżona szata wygląda po prostu bardziej nowocześnie. Do tego sterowanie wyświetlaczem odbywa się za pomocą dodatkowych przycisków w formie pilota przewodowego umieszczonego na kierownicy. 

Kaabo Mantis GT king kierownica
Kaabo Mantis king składanie

Super system składania

Został on mocno zmodyfikowany. Nie mamy już do dyspozycji zacisku na dwóch cięgnach. Od teraz jest ogromny hak, który posiada dodatkowe zapadki chroniące przed przypadkowym otworzeniem lub rozłożeniem systemu składania. Kolumna kierownicy teraz w przeciągu dosłownie sekundy, a nawet mniej może położyć się równolegle do podestu, dzięki czemu transport Mantisa Kinga GT będzie od teraz o wiele szybszy. Waga wynosząca 33 kg, choć piórkowa nie jest, to pozwala na w miarę łatwe manipulowanie nią, czyli przenoszenie, podnoszenie i wkładanie choćby do bagażnika samochodowego. Mantis z racji przystosowania do każdego ukształtowania terenu nie może być ultra poręcznym pojazdem. Od tego są stricte miejskie pojazdy, które nie posiadają amortyzacji lub posiadają ją w ograniczonym stopniu. Kinga GT należy rozpatrywać w kategorii krążownika szos. Doskonale komfortowy, niezwykle wygodny, mocny kiedy tego potrzebujemy, a łagodny, gdy chcemy poruszać się po ciasnych uliczkach. Ale na pewno nie można powiedzieć, że będzie doskonałą propozycją na pierwszy taki sprzęt dla dziecka lub osób niedoświadczonych i nieobytych w takich pojazdach elektrycznych. Moc potrafi budzić respekt.

Dane techniczne

Moc silnika (W)
Nominalna 2x1100W (4030W maksymalna łącznie)
Maksymalna prędkość (km/h)
do 70 km/h
Pojemność akumulatora (Ah)
60V 24Ah
Maksymalny zasięg (km)
do 90 km
Waga
33 kg
Czas ładowania
około 7-12 h
Dopuszczalne obciążenie (kg)
120 kg
Hamulce
Tarczowe hydrauliczne przód i tył
Oświetlenie
W podeście + lampka na szczycie kierownicy
Rozmiar kół (1)
10 cali
Rodzaj opon
Pompowane
Wymiary
DŁ. 1274mm x SZER. 172mm x WYS. 1339mm
Podest
Pełna amortyzacja przód i tył
Rodzaj kierownicy
Składana
Maksymalny kąt podjazdu
40 stopni
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy, po zarejestrowaniu 24 miesiące
Dostosowanie do ustawy
Nie spełnia norm - wyłącznie do użytku na terenie prywatnym

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password