Hulajnoga elektryczna Dualtron Spider 2 NEW
Dualtron Spider || to jedna z najnowszych pozycji od Minimotors! Dwa silniki generujące nominalnie aż 2x1000W, 30A kontrolery, akumulator 60V 30Ah LG zapewniają do 120 km zasięgu na jednym ładowaniu oraz prędkość maksymalną do 70 km/h! Niezwykle dopracowana, udoskonalona konstrukcja Spidera II zachwyca swoją prostotą i jakością wykonania. HAMULCE HYDRAULICZNE ZOOM. Ulepszony mechanizm składania, zmienione umiejscowienie portu do ładowania i włącznika świateł, dodany haczyk do zaczepienia kierownicy, wbudowany w podest stelaż zapewniający lepsze kierowanie pojazdem, i podwyższona linia świateł tylnych, zmienione zwoje w silnikach i wzmocnione wahacze z przodu i z tyłu dla jeszcze lepszego tłumienia drgań i zwiększenia wytrzymałości całej konstrukcji.

Raty 10 x 0%

Darmowa dostawa (od 200 zł)

14 dni na zwrot

Dualtron Spider 2 - konstrukcja niezwykle dopracowana
Nowa wersja Spidera odznacza się ulepszonym mechanizmem składania kolumny kierownicy, podwyższoną linią tylnych świateł, zostały również wzmocnione wahacze przednie i tylne, jak również dodany podnóżek dla zapewniania jeszcze lepsze komfortu z prowadzenia tego pojazdu! Sam obszar roboczy na podeście również uległ zmianie i jest on teraz o wiele większy, dzięki czemu wygodniej pokonamy dalsze dystanse. Pasek LED po obu stronach kolumny kierownicy zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy po zmroku. Dzięki wykonaniu ze specjalnego stopu aluminium, magnezu oraz włókna szklanego i węglowego waga całkowita hulajnogi to tylko 26 kg. Minimotors stworzyło relatywnie lekką konstrukcję o ekstremalnych parametrach, zachowując wszystko to co wyróżnia serię Dualtron. Spider II to hulajnoga zarówno komfortowa, do codziennego poruszania się po mieście, jak również do ekstremalnej jazdy po górskich, asfaltowych ścieżkach z wieloma zakrętami. Zapewnia ogromną dawkę adrenaliny oraz sprawia, że każdy kolejny pokonany przez nas kilometr daje uczucie satysfakcji z użytkowania tego modelu. Kierownica z widocznym wzorem włókien węglowych potęguje pozytywne uczucie obcowania z tą hulajnogą.
Dualtron Spider II w tej ofercie to najnowsza wersja na 2024 rok.
Moc moc moc
Duży zapas mocy pozwala na wjechanie pod praktycznie każdą dostępną górkę w mieście, a także na obszarach poza miejskich. Wysoka moc przekłada się również na rewelacyjne przyspieszenie oraz zapewnienie jazdy ze stałą prędkością nawet do 70 km/h. Czymże jednak byłaby hulajnoga elektryczna z tak wyśrubowanymi parametrami silników, jeśli miałaby mały akumulator? W gruncie rzeczy byłaby bezużyteczna.
Nowa Podpora
Niewątpliwym atutem hulajnogi jest składana stopka, dzięki której bez problemu ustawisz DUALTRON Spider II wszędzie, gdzie tylko chcesz. Wytrzymała nóżka zamontowana w centralnym punkcie ciężkości zapobiega przypadkowemu przewróceniu się pojazdu


Wszędzie mu dobrze, ale na asfalcie najlepiej
Dualtron Spider II dzięki zastosowaniu szerszych opon w porównaniu do poprzednika, dzielniej radzi sobie w jeździe po trawie i łąkach. Szersze opony zapewniają również lepszą trakcję. Rewelacyjnie zestrojona amortyzacja zapewnia komfort jazdy zarówno w mieście, jak i na nieutwardzonych ścieżkach. Idealnie sprawdza się podczas codziennej jazdy po mieście lub między oddalonymi od siebie punktami, gdzie po drodze mamy do pokonania bezdroża. Spider od zawsze był prawdopodobnie najbardziej uniwersalną hulajnogą elektryczną na świecie. I choć z biegiem lat Spider od Minimotors ewoluował, to rdzeń ciągle był ten sam, czyli super szybka hulajnoga w możliwie jak najmniejszych gabarytach. Sprzęt wyścigowy, który przy napędzie na dwa koła (z przodu i z tyłu) od wielu lat zawstydzał wiele różnych pojazdów na światłach.
Wyświetlacz EY3
Zainstalowany wyświetlacz pozwala na personalizację naszej hulajnogi. Ustawimy między innymi siłę przyspieszenia, jazdę z tempomatem, maksymalną prędkość, siłę hamowania elektromagnetycznego, sposób w jaki hulajnoga rusza (z odepchnięciem lub bez), eABS itp. EY3 to również synonim niezawodności, świetnej widoczności nawet przy bardzo niesprzyjających warunkach pogodowych oraz najlepszą jakość wykonania. Pancerna konstrukcja, intuicyjny system komunikacji między hulajnogą, a użytkownikiem oraz mocne podświetlenie poprawiają komfort użytkowania Spidera.


Minimotors nie zawodzi
Firma ta znana jest od wielu lat z produkcji jednych z najlepszych hulajnóg elektrycznych na świecie, o ile nawet nie najlepszych. Lata praktyki w konstruowaniu takich pojazdów przekłada się na produkcję niezwykle dopracowanych, przemyślanych i ekstremalnie szybkich hulajnóg.
Dulatron Spider 2 to:
- Prędkość maksymalna do 70 km/h (po odblokowaniu)
- Zasięg aż do 120 km na jednym ładowaniu
- Akumulator 60V 30Ah LG
- HAMULCE HYDRAULICZNE ZOOM z przodu i z tyłu
- Czas ładowania od 7 do 20 godzin w zależności od ładowarki
- Waga 26 kg
- Opony 10 calowe
- Wyświetlacz Minimotors EY3
- Dwa hamulce tarczowe z przodu i z tyłu
- Amortyzowana kolumna kierownicy
- Nowoczesne podświetlenie LED
- Najwyższa jakość wykonania
- Jeden port do ładowania oraz ładowarka 1,75A
- Wiele udoskonaleń względem poprzednika
- Gwarancja D2D - szczegóły w karcie gwarancyjnej
- Nie są już wymagane przeglądy techniczne do gwarancji!
Dane techniczne
- Moc silnika (W)
- Moc nominalna 2x 1000W (łącznie 2kW)
- Maksymalna prędkość (km/h)
- 70 km/h (po odblokowaniu)
- Pojemność akumulatora (Ah)
- 60V 30Ah LG
- Przyspieszenie
- dźwignia na rączce kierownicy
- Maksymalny zasięg (km)
- 120 km
- Waga
- 26 kg
- Czas ładowania
- 7-20 godzin (w zależności od rodzaju ładowarki)
- Dopuszczalne obciążenie (kg)
- 100 kg
- Hamulce
- hydrauliczne Zoom przód+tył oraz elektromagnetyczny
- Oświetlenie
- w podeście i na kolumnie kierownicy
- Rozmiar kół (1)
- 10 x 2,25 cali
- Rodzaj opon
- gumowe pompowane, dętkowe
- Wyświetlacz
- prędkość, zasięg, poziom akumulatora, ustawienia parametrów hulajnogi
- Wymiary
- 1140 x 605 x 50 mm, po rozłożeniu: 1140 x 605 x 1240 mm
- Podest
- wysoko zawieszony, pełna amortyzacja przód i tył
- Rodzaj kierownicy
- bez regulacji wysokości
- Dostępne kolory
- czarny
- Kategoria
- Hulajnoga Elektryczna
- Gwarancja
- 24 miesiące
- Dostosowanie do ustawy
- Spełnia normy - można poruszać się w miejscach publicznych