• Produkt chwilowo niedostępny

Strider 12" SPORT Żółty (Yellow)

459,00 zł Brutto

Strider 12" SPORT to stalowy rowerek biegowy przystosowany dla maluchów w wieku od 18 miesięcy do dzieci w wieku do 5 lat 12 calowymi kołami wykonanymi z pianki antypoślizgowej. Płynna regulacja wysokości kierownicy i siedziska pozwala na zajęcie komfortowej pozycji przez dziecko. Miękkie siedzisko, piankowa nakładka na kierownicę oraz kierownica z gumowymi gripami i podnóżek do położenia na nich stóp sprawiają, że maluch będzie mógł poruszać się bezpiecznie i komfortowo. Maksymalny udźwig do 27 kg przy wadze rowerka na poziomie 3,0 kg uwydatnia niezwykle wysoką jakość wykonania i zastosowanie najlepszych materiałów. Niska waga przekłada się również na łatwiejsze podniesienie rowerka z podłogi lub trawy, co dla małego dziecka jest niezwykle ważne. Idealny pojazd do nauki jazdy!

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Strider12sport

Strider 12" SPORT- świetny rowerek biegowy dla najmłodszych!

Rower biegowy to najszybsza opcja do doskonalenia umiejętności jeździeckich oraz budowania samodzielności i zwiększenia koordynacji ruchowej dziecka. Rowery Strider 12" SPORT odznaczają się tym, że przystosowane one są dla dzieci w wieku od 18 miesięcy do aż 5 lat. Duża możliwość regulacji wysokości kierownicy i siodełka pozwala na dostosowanie pojazdu do dziecka, by jego pozycja podczas jazdy była prawidłowa i komfortowa. Maksymalny udźwig do 27 kg przy wadze rowerka na poziomie 3 kg uwydatnia niezwykle wysoką jakość wykonania i zastosowanie najlepszych materiałów, by sprzęt służył wiele lat. Stalowa rama ma to do siebie, że dzielniej znosi uderzenia oraz przeciążenia od drewnianych konstrukcji, ma większą możliwość regulacji wysokości oraz wyglądem przypomina zwykłe rowery. Zamontowany na ramie podest pozwala położyć na nim stopy podczas jazdy z górki, dzięki czemu dziecko będzie bardziej bezpieczne, niż w przypadku, gdy nogi miałyby bezwładnie zwisać. Niska waga rowerka pozwala na łatwiejsze podniesienie go z podłogi lub trawy, co dla małego dziecka jest niezwykle ważne. Gdyby rowerek był cięższy, dziecko zniechęciłoby się do jazdy po którejś z kolei nieudanej próbie podniesienia rowerka po upadku. Niska waga jest ważna również dlatego, że pozwala nawet najmniejszemu maluchowi na przeniesienie pojazdu tam, gdzie akurat ma ochotę. Dzięki temu my nie musimy dźwigać zbędnych kilogramów za niego, a dziecko samo zaopiekuje się swoim sprzętem. Gdy akurat będzie chciało odpocząć od jazdy samodzielnie przeniesie rowerek w dogodne dla siebie miejsce. Szeroka gama kolorystyczna z pewnością przyczyni się do tego, że maluch będzie chętniej wsiadał na rowerek, jeśli będzie on w jego ulubionym kolorze! 

Postaw na rozwój swojego dziecka!

Jazda na rowerku biegowym usprawnia koordynację ruchową, zwiększa siłę mięśni oraz pozwala na szybszą eksplorację świata zewnętrznego i usamodzielnienie się pociechy. Jazda na takim rowerze dostarcza mnóstwo radości i dotlenia organizm. Umożliwia poznawanie otaczającego świata i kontakt z przyrodą. Stymuluje odporność, wzmacnia mięśnie szkieletowe, układ krwionośny oraz oddechowy, a także zapobiega nadwadze. W przypadku małych dzieci jest to niezwykle ważne, by nie doszło zaniedbania na tym etapie życia, gdyż początkowe etapy rozwoju wpływają na komfort dalszego życia w otaczającym go świecie. Rowerki biegowe są na tyle prostą konstrukcją, że dziecko może w pełni skupić swoją uwagę na jeździe. Dotykanie podłoża stopami wzbudza u niego również poczucie bezpieczeństwa i zachęca do stawiania co raz odważniejszych kroków i co raz mocniejszego odpychania się. Zalet rowerków biegowych jest bez liku. Z pewnością przyczyniają się one w głównej mierze do prawidłowego rozwoju dziecka oraz do zapewnienia mu rozrywki odciągając skutecznie od ekranów tabletów i TV i do zaszczepienia zalążka nowej pasji, która być może w przyszłości zaowocuje skutecznym sposobem zarobku i głównym źródłem dochodu. Zakup rowerka biegowego Strider z pewnością można nazwać zakupem przyszłościowym, gdyż dzięki odpowiednio dużej regulacji wysokości siodełka i kierownicy można go dostosować od najmłodszych maluchów po starsze dzieci. A wysoka jakość i najwyższa staranność w produkcji rowerków od Strider pozwoli na przekazywanie pojazdy z pokolenia na pokolenie. Rowerki biegowe się nie starzeją!

Strider12SPORT
Strider12SPORT

Samodzielna jazda jest NAJfajniesza!

Rowerek biegowy ma tą zaletę, że dziecko może samodzielnie się nimi poruszać bez pomocy rodziców. W tym wieku dzieci chcą samodzielnie poznawać świat, eksplorować wszystkie zakątki i szukać najciekawszych dla siebie miejsc. Rowerki biegowe dzięki swojej mobilności pozwalają na odrobinę samodzielności u dziecka, dzięki czemu szybciej pozna techniki poruszania się na takich pojazdach, by móc w krótszym czasie przesiąść się na rower z pedałami.

Rowerek biegowy Strider 12" SPORT to:

 • Stalowa rama
 • Waga po złożeniu to zaledwie 3,0 kg!
 • Wysokość kierownicy: 46 - 56 cm
 • Wysokość siedziska: 28 - 48 cm
 • Montaż bez konieczności używania narzędzi (są w zestawie)
 • Niezwykle wygodne, miękkie siedzisko
 • Płynna regulacja siedziska z klamrą zaciskową
 • Płynna regulacja wysokości kierownicy z klamrą zaciskową
 • W zestawie 2 sztyce podsiodłowe: Standard i XL
 • Niezwykle lekkie formowane koła - obręcze z bezobsługowymi, uszczelnionymi łożyskami kasetowymi
 • 12-calowe piankowe antypoślizgowe opony
 • Wbudowane podnóżki - gdy dziecko rozpędzi się może postawić na niej stopy
 • Kierownica mini-grip, chwyty z zabezpieczeniem ześlizgnięcia się rączki na boki.
 • Piankowa nakładka bezpieczeństwa na kierownicę z logo Strider
 • Przeznaczenie od 18 miesięcy do 5 lat
 • Maksymalny udźwig 27 kg
 • Wymiary rowerka: 84 x 38 x 55,9 cm
 • EAN: 848953000803

Dane techniczne

Strider
Waga
3,0 kg
Dopuszczalne obciążenie (kg)
27 kg
Rozmiar kół (1)
12 calowe
Rodzaj opon
piankowe antypoślizgowe
Rodzaj kierownicy
Regulowana 46-56 cm
Kategoria
Rower biegowy
Gwarancja
24 miesiące
Przeznaczenie
od 18 miesięcy do 5 lat

Opinie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password