Hulajnoga Micro Mini2Grow Magic LED Blue

699,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Hulajnoga Micro Mini2Grow Magic LED BLUE MM0358 pozwala na aktywne wykorzystanie pojazdu przez Twoje dziecko przez wiele lat. Jeździk, potrafiący przekształcić się w pełnoprawną hulajnogę trzykołową. Doskonałe rozwiązanie dla dzieci od 12 miesiąca życia, aż do 6 roku życia

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

mini 2 grow

Magic LED - jest cudowne

Micro Mini 2 Grow Magic LED jest jednym z tych pojazdów, które zostały zaopatrzone w cudowne iluminacje świetlne. Świecące rączki kierownicy, świecące koła - wszystko to sprawia, że pojazd jest niezwykle atrakcyjny dla jego posiadacza. Bardzo duża ilość osób nie wyrasta z zamiłowania do światełek, kolorowych lampek i świecących elementów, stąd nawet hulajnogi elektryczne dla dorosłych często posiadają oświetlenie Led RGB w różnych kolorach. Należy jednak pamiętać, że aby rączki kierownicy świeciły, musimy zaopatrzeć się w dwie baterie AA 1,5V. Mogą to być akumulatorki, które po wyczerpaniu się będziemy mogli naładować i zapewnić swojemu dziecku dalszy ciąg świetlistej zabawy. Koła świecą się bez udziału baterii. Jakim sposobem? Jak to jest możliwe? Diody LED zasilane są za pomocą indukcji, dzięki czemu nie ma potrzeby wymieniania baterii. Energii diodom dostarczają kręcące się kółka hulajnogi. Jedziemy - świecimy. Nie jedziemy - nie świecimy. Dziecinnie proste, a za razem niezwykle efektywne i oczywiście efektowne rozwiązanie. Nic tylko jeździć i jeździć!

Każdy detal w Micro to doskonale przemyślanie rozwiązanie, aby rodzic miał pewność, że dziecko porusza się na odpowiednio przystosowanym sprzęcie do wieku oraz możliwości sprawnościowych dziecka. Hulajnoga Micro posiada gumowe rączki, dzięki którym dziecko pewnie trzyma kierownicę oraz umożliwia odpowiednie wyznaczenie kierunku jazdy. Wykorzystanie okrągłych uchwytów nie powoduje otarć rączek, nawet po długiej zabawie z pojazdem. Na tylnym kole znajduje się hamulec, który jest uruchamiany piętą. Jest to ważny element zapewniający bezpieczeństwo dziecka. Łatwy sposób użycia pozwoli na zatrzymanie w momencie, kiedy dziecko znudzi się jazdą. Napis antypoślizgowy z logiem firmy Micro umieszczony na podeście dodatkowo sprawi, że każda przejażdżka będzie bezpieczna dla Twojego dziecka, nawet gdy jego buty będą mokre od spodu podczas jazdy po kałużach.

Doskonały sposób na zwiększenie mobilności dziecka

Micro Mini2Grow Magic LED można określić mianem pojazdu doskonałego. Wraz z rozwojem dziecka, pojazd będzie ewoluował, by jak najlepiej dostosować się do użytkownika. Regulowana na wysokość kierownica, możliwość odpięcia podnóżków oraz siedziska. Wszystko to sprawia, że w okresie od 12 miesiąca życia, a może nawet wcześniej, do 6 roku życia, a może nawet i dłużej Mini 2 Grow będzie z Twoją pociechą najlepszymi przyjaciółmi. Szeroki na 11 cm i długi na 30 cm obszar roboczy pozwala wygodnie ustawić stopy na podeście. Dzięki temu nawet dłuższe spacery i wspólne przejażdżki nie będą dyskomfortem dla dzieciaka. 

Mini 2 Grow jest zdobywcą wielu prestiżowych nagród np. Junior Design Awards Silver 2020 oraz 2021 wg Junior Magazine UK. Co prawda w Polsce jest to nowość, jednakże w innych krajach pojazd ten został już sprawdzony przez tysiące użytkowników i cieszy się on ogromną popularnością oraz ma wiele pozytywnych recenzji i opinii. Sukces na arenie międzynarodowej jest wyznacznikiem zaimplementowania najlepszej jakości podzespołów i części, świetnej jakości wykonania oraz doskonałego spasowania elementów. Micro od wielu lat znane jest z produkcji najbardziej wytrzymałych hulajnóg i pojazdów dla dzieci, młodzieży, a także dorosłych. Szwajcarska precyzja w tworzeniu dzieł sztuki na wyciągnięcie ręki!

mini 2 grow
mini 2 grow

Zmienia się wraz z dzieckiem!

Idealna hulajnoga dla dzieci to taka, która posłuży im przez wiele lat i będzie rosła wraz z upływem czasu, oferując dziecku odpowiednie dopasowanie względem jego gabarytów i zapotrzebowania.

Poziom 1. Dzieci w wieku około 12 miesięcy. Sterowanie przez rodzica. Idealny sposób na wyjście z maluchem na spacer. Regulowane siedzenie, uchwyt kierownicy oraz podnóżki zapewniają dziecku pełną kontrolę nad stabilnością. Pomaga to budować pewność siebie Twojego dziecka w trakcie opanowywania umiejętności motorycznych, zarówno młodszych dzieciaków, jak i tych odrobinę starszych. Wygodny spacer dla Ciebie i Twojego dziecka.

Poziom 2. Dzieci w wieku około 18 miesięcy. Możliwość samodzielnej jazdy na trójkołowcu w siodełku. Gdy tylko maluch dorośnie, możesz zdjąć kierownicę, która wcześniej była przez Ciebie używana do sterowania za dziecko pojazdem. Pozwól mu od teraz jeździć na hulajnodze, która jest łatwa do opanowania, daje ogrom radości i frajdy i jest regulowana, czyli komfortowa. Doskonale sprawdzi się do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Wspiera pierwsze przygody małych odkrywców.

Poziom 3. Dzieci w wieku około 2 lat. Pierwsza pełnoprawna hulajnoga w wersji mini dla dziecka. Gdy tylko stwierdzisz, że Twoje dziecko jest już gotowe do bardziej samodzielnego eksplorowania, wyjmij siedzisko i spraw, by od teraz poruszało się zgodnie ze sztuką, czyli stojąc na podeście i odpychając się jedną nogą od podłoża. Mini hulajnoga, maksimum niezależności.

Poziom 4. Dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia. Dziecko urosło, poprzednia kierownica stała się dla niego zbyt niska. Wymień ją na kierownicę rodzica, która była użytkowana przez Ciebie w poziomie pierwszym. Od teraz Twoje dziecko ma możliwości regulowania wysokości kolumny według własnej potrzeby. Im wyżej rośnie, tym wyżej podnosi kierownicę do góry zapewniając sobie maksymalny komfort podczas jazdy, bez konieczności garbienia się. A teraz już będzie tylko z górki! Twoje dziecko stopniowo będzie mogło przechodzić na co raz wyższy poziom, aż w końcu bez problemu poradzi sobie z dwukołowymi pojazdami.

Dane techniczne

7630053548520
2 Przedmioty
Waga
2,2 kg hulajnoga, 3,5 kg jeździk
3.47 kg
Dopuszczalne obciążenie (kg)
20 kg z siodełkiem, 50 kg bez siodełka
Rozmiar kół (1)
120 / 80 mm
Rodzaj opon
PU
Podest
wzmacniany włóknem szklanym, z zaokrąglonymi krawędziami i specjalną gumą poprawiającą przyczepność
Rodzaj kierownicy
Regulowana 45-79cm
Kategoria
Hulajnoga Klasyczna
Gwarancja
24 miesiące (szczegóły w książce gwarancyjnej)
Przeznaczenie
Dzieci w wieku 1-6 lat

Opinie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password