Micro Black

Hulajnoga Micro Classic Black

899,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Hulajnoga Micro Black to świetnie przystosowany pojazd do obecnych standardów komunikacji miejskiej. Duże koła o średnicy 200 mm, wygodny podest, składana kolumna kierownicy oraz rączki dla sprawniejszego transportu. Niska waga na poziomie 4,7 kg pozwala łatwo podnieść hulajnogę nawet przez dzieci. Regulowana wysokość kierownicy przystosowuje się do użytkownika. Wymiary dostosowane do użytkowników dorosłych, ale również i najmłodszych. Przyjazna hulajnoga dla całej rodziny. 

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Micro Black

Uniwersalna pod każdym względem

Hulajnoga Micro Black to pojazd napędzany siłą własnych mięśni. Pozwala na niezwykle sprawne przemieszczenie się z jednego punktu do drugiego bez konieczności zamawiania taksówki lub korzystania z komunikacji miejskiej. Skonstruowana tak, aby wygodnie było nią jeździć osobom dorosłym, starszym dzieciom oraz nawet nastolatkom. Maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 100 kg, a więc spektrum potencjalnych odbiorców jest przeogromne! 

Masa własna na poziomie 4,7 kg oraz intuicyjny system składania jest receptą na idealną hulajnogę, którą można sprawnie przenosić po schodach lub włożyć szybko do bagażnika taksówki lub do autobusu.

Nisko zawieszony podest zapewnia stabilną i komfortową jazdę. Pozwala na lepsze wyczucie hulajnogi podczas skręcania. Środek ciężkości został przesunięty do dołu, dzięki czemu łatwiej jest nią sterować i w kryzysowych sytuacjach zeskakiwać z niej. 

Duże koła w rozmiarze 200 mm zapewniają wysoki komfort jazdy, zabezpieczają użytkownika przed niechcianym wpadnięciem do wyrwy w jezdni, których wiele hulajnóg o mniejszych kołach się zawiesi i nie będzie w stanie przejechać przez nią.

Regulowana wysokość kierownicy pozwala podróżować osobom o niższym i wyższym wzroście. Hulajnoga dopasowuje się do użytkownika, nie na odwrót!

To coś więcej...

Wydawać by się mogło, że jest to kilka rurek pospawanych na krzyż, dodane dwa koła i tyle. W praktyce jest to pojazd z duszą. Od lat wiadome jest, że hulajnogi Micro są jednymi z najlepiej wykonanych pojazdów dwukołowych na rynku. Rewelacyjne spasowanie, najwyższa jakość wykonania, dopracowanie szczegółów pod każdym względem. 

Nic nie zostało tu zamontowane przypadkowo. Składane rączki sprawiają, że łatwiej jest ją przenosić i chować chociażby pod stół lub biurko.

Micro Black to idealny wybór dla wszystkich którzy cenią sobie zdrowie, wygodę oraz mobilność. Idealny pojazd dla tych, którzy nie lubią stać w korkach, szybko i sprawnie chcą dotrzeć na uczelnię, bądź na spotkanie z przyjaciółmi. Świetnie sprawdzi się podczas pokonywania dłuższych dystansów, a nawet podczas jazdy po nieutwardzonej powierzchni.

Micro Black
Micro Black

Komfort x200

Duże poliuretanowe koła na dobrych łożyskach, regulowany drążek kierownicy, przednie koło osłonięte błotnikiem oraz hamulec nożny zamontowany nad tylnym kołem sprawiają, że Micro Black to naprawdę dobry i godny polecenia sprzęt. Sprawdzi się w codziennym użytkowaniu w mieście, do turystycznej eksploracji najróżniejszych zakątków, a także do zwykłego czerpania radości z jazdy hulajnogą. Tyle i aż tyle! 

Hulajnoga Micro Black to:

  • Dopuszczalne obciążenie do 100 kg
  • Koła o średnicy 200 mm
  • Masa własna wynosząca 4,7 kg
  • Wbudowana stopka pod podestem
  • Składana kolumna kierownicy oraz rączki
  • Odpowiednio szeroki podest dla dzieci i dorosłych
  • Kompaktowe wymiary
  • Niezawodne łożyska, najwyższa jakość wykonania
  • Tylny hamulec nożny
  • Intuicyjny i niezwykle szybki mechanizm składania do transportu
  • Regulowana wysokość kierownicy

Dane techniczne

2 Przedmioty
Waga
4.7 kg
Dopuszczalne obciążenie (kg)
100 kg
Rozmiar kół (1)
średnica 200 mm
Rodzaj opon
PU
Wymiary
735 x 135 x 740-940 mm
Rodzaj kierownicy
składana, z regulacją wysokości 72-103 cm
Dostępne kolory
czarny
Kategoria
Hulajnoga Klasyczna
Przeznaczenie
hulajnoga dla młodzieży i dorosłych

Opinie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password