Moventor2.0_velv_black

Abus Moventor 2.0 Velvet Black

389,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Kask rowerowy Abus Moventor 2.0 został stworzony do użytku down-country. Idealnie sprawdzi się na stromych zjazdach i podjazdach. 10 wlotów powietrza oraz 9 wylotów zapewnia doskonały komfort termiczny, nawet w niezwykle niesprzyjających warunkach. Zastosowanie Zoom-Ace-MTB pozwala na precyzyjne dopasowanie kasku do rozmiaru głowy. System TriVider to regulowany na boki, antypoślizgowy system pasków bocznych, za pomocą którego będziemy mogli skonfigurować kask do krzywizny naszej twarzy. Moventor 2.0 to kask MTB, w którym codzienne pokonywanie szlaków górskich, przemierzanie dziesiątek lub nawet setek kilometrów nie będzie nastręczało problemów. I choć "down-country" może się z niczym nie kojarzyć, tak jest to po prostu intensywne przemierzanie wzniesień w górę i w dół, czyli raj dla niego!

Rozmiar
 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Abus Moventor 2.0

Strome szlaki nie będą przeszkodą

Moventor 2.0 to kask MTB do użytku w skalistych górach, na stromych szlakach, ale również świetnie sprawdzi się przy codziennej przejażdżce z domu do pracy, jeśli tylko pragniemy zboczyć z wytyczonego szlaku i pokonać trasę na wskroś. Zastosowana technologia Zoom-Ace-MTB to system regulacji wysokości umożliwiający dostosowanie do obwodu głowy. System TriVider to regulowany na boki, antypoślizgowy system pasków bocznych, za pomocą którego będziemy mogli skonfigurować kask do krzywizny naszej twarzy. Ze względu na powiązania down-country z namiastką down-hillu, Moventor 2.0 posiada system GoggFit, czyli przyrząd umożliwiający zamocowanie gogli, gdy nie są one w użytku w danej chwili. Za odpowiednią wentylację odpowiada aż 10 wlotów i 9 wylotów powietrza, dzięki czemu nawet w upalny dzień jazda pod górkę nie będzie nastręczała zbyt dużego problemu, a komfort termiczny będzie na najwyższym możliwym poziomie. Ze względu na niską masę kask ten jest praktycznie nieodczuwalny na głowie, a co za tym idzie, noszenie go i jazda w nim nawet na ogromnych dystansach nie będzie powodowała dyskomfortu. Doskonały kask w góry i do eksploracji najtrudniejszych ścieżek i szlaków!

Abus Moventor 2.0 to:

 • Multi-Shell In-Mold dla trwałego połączenia pomiędzy skorupą zewnętrzną a materiałem EPS (materiał pochłaniający wstrząsy) kasku
 • Zoom-Ace-MTB: System regulacji wysokości umożliwiający dostosowanie do obwodu głowy
 • Kompatybilność z kucykiem: kask dla osób noszących włosy spięte w kucyk
 • Regulowany na boki, antypoślizgowy system pasków TriVider
 • Odlewana dolna powłoka dla większej trwałości
 • QUIN ready - łatwa rozbudowa o dostępny oddzielnie chip QUIN do wykrywania upadków
 • GoggFit: Przyrząd umożliwiający mocowanie gogli, gdy zawodnik nie potrzebuje ich podczas jazdy
 • Wentylacja: doskonała wentylacja dzięki 10 wlotom i 9 wylotom powietrza
 • Idealny do Down-Country
 • Waga: 320 g dla rozmiaru L; 57-61 cm
 • Waga: 300 g dla rozmiaru M; 54-58 cm
 • Gwarancja 2 lata
Abus Moventor

Dane techniczne

Abus
4 Przedmioty
Waga
Rozmiar L - 320g, Rozmiar M - 300 g
Ilość kanałów wentylacyjnych
19 kanałów
Rozmiar skorupy
54-58 cm
57-61 cm
Kategoria
Kask
Przeznaczenie
Rower, Hulajnoga

Specyficzne kody

ean13
4003318654916

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password