Viantor Steel Blue

Abus Viantor Steel Blue

349,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

ABUS Viantor - idealny kask do jazdy szosowej oraz maratonów XC/MTB. Agresywna stylistyka, design rodem z Pro-Tour'u oraz najwyższa jakość wykonania i ogrom zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Doskonała wentylacja z 18 kanałami (4 wlotowe i 14 wylotowych) dostarcza bardzo dużo powietrza nawet podczas wolniejszej jazdy, zapewniając maksymalny poziom komfortu. Technologia Zoom Ace to precyzyjny system regulacji z kompaktowym pokrętłem dla indywidualnego i doskonałego dopasowywania do głowy użytkownika. Abus Viantor posiada miękką wyściółkę wewnętrzną, która dba o to, aby w żadnym miejscu kask nie uwierał podczas jazdy. Odpowiednio wyprofilowane przednie wloty pozwalają na włożenie w nie zauszników okularów, wtedy gdy nie mamy chwilowej potrzeby ich użytkowania.

Rozmiar
 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Abus Viantor

Abus Viantor - sport ma w genach!

Viantor to kask, który dzięki niezwykle niskiej wadze i zastosowaniu wielu nowinek technologicznych pozwala na doświadczenie komfortu i bezpieczeństwa w takim stopniu, jak odczuwają go kolarze z PRO-Touru. Marka ABUS znana jest z produktów posiadających najwyższą jakość wykonania, niską cenę oraz niezwykle agresywną stylistykę. Doskonała wentylacja z 18 kanałami (4 wlotowe i 14 wylotowych) dostarcza bardzo dużo powietrza nawet podczas wolniejszej jazdy, zapewniając maksymalny poziom komfortu. Technologia Zoom Ace to precyzyjny system regulacji z kompaktowym pokrętłem dla indywidualnego i doskonałego dopasowywania do głowy użytkownika. Abus Viantor posiada miękką wyściółkę wewnętrzną, która dba o to, aby w żadnym miejscu kask nie uwierał podczas jazdy. Odpowiednio wyprofilowane przednie wloty pozwalają na włożenie w nie zauszników okularów, wtedy gdy nie mamy chwilowej potrzeby ich użytkowania. Konstrukcja tyłu kasku ABUS Viantor sprzyja osobom noszącym długie włosy. Bez problemu z tyłu można wypuścić kucyk w taki sposób, aby nie przeszkadzał on podczas jazdy. Dzięki takiemu udogodnieniu kask zyskuje na uniwersalności i może trafić do szerszej grupy odbiorców. Kask idealny pod wyścigi szosowe oraz maratony XC/MTB.

Abus Viantor to:

 • Technologia Multi Shell In-Mold - połączenie wieloczęściowej powłoki zewnętrznej z absorbującym uderzenia materiałem wewnętrznym (EPS)
 • ActiCage: zintegrowane w EPS wzmocnienie strukturalne zapewniające optymalną stabilność
 • Zoom Ace: precyzyjny system regulacji z poręcznym pokrętłem do indywidualnego dopasowywania
 • 4 wloty powietrza z przodu
 • 14 wylotów powietrza z tyłu
 • Pasuje do kitek: kask dopasowany do osób noszących warkocze
 • W połowie otoczony pierścieniem z tworzywa sztucznego, połączonym z systemem regulacji
 • Nowoczesny design
 • Dwa rozmiary skorupy
 • Waga: 270 g dla rozmiaru M; 52-58 cm EAN: 4003318781612
 • Waga: 320 g dla rozmiaru L; 58-62 cm EAN: 4003318781629
 • Gwarancja 2 lata
Abus Viantor

Dane techniczne

Abus
5 Przedmioty
Waga
Rozmiar M- 270g, L-320g
Ilość kanałów wentylacyjnych
18 kanałów
Rozmiar skorupy
52-58 cm
58-62 cm
Kategoria
Kask
Przeznaczenie
Rower, Hulajnoga

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password