Hulajnoga Rideoo 200 PRO

729,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Hulajnoga klasyczna Rideoo 200 Pro to elegancka i kompaktowa składana hulajnoga dla młodzieży i dorosłych. Dzięki trwałej konstrukcji z aluminium lotniczego maksymalne zalecane obciążenie Rideoo 200 Pro wynosi 100 kg, a sama hulajnoga jest lekka i waży tylko 6,5 kg. Posiada ona koła o średnicy 200 mm oraz niezwykle szybki system składania do transportu.

 

Raty 10 x 0%

 

Darmowa dostawa (od 200 zł)

 

14 dni na zwrot

Rideoo 200pro

Rideoo 200 PRO

Klasyczna, dwukołowa hulajnoga uwodzi nas swoją prostotą a zarazem kusi doskonałym wykonaniem. Dzięki trwałej konstrukcji z aluminium lotniczego maksymalne, zalecane obciążenie Rideoo 200 PRO wynosi do 100 kg. Sama hulajnoga jest niezwykle lekka i waży tylko 6.5 kg. Kierownica została wyposażona w komfortowe gripy (rączki kierownicy) z miękkiej gumy i żeberkami zapewniającymi lepszy chwyt. Można ją łatwo złożyć w kilka sekund, by gripy nie przeszkadzały podczas transportu. Jest to niezwykle szybki i komfortowy środek transportu z punktu A do punktu B. Duże koła i najwyższej jakości łożyska pozwalają na osiąganie sporych prędkości oraz pozwalają zaoszczędzić energię do odpychania się od podłoża. Hulajnoga dzięki dużemu zakresowi regulacji kierownicy jest odpowiednia zarówno dla młodzieży, jak i dla dorosłych. Składane rączki kierownicy (gripy) zmniejszają szerokość hulajnogi przygotowanej do transportu. Przednia amortyzacja doskonale "wybiera" nierówności i z powodzeniem absorbuje drgania nie przenosząc ich w takich ilościach, jak ma to miejsce w przypadku hulajnóg bez amortyzacji.

Rideoo 200 oraz System Składania „WEDGE”

Nowy, opatentowany mechanizm składania „WEDGE”, którego na próżno można szukać u innych producentów! Pozwala na złożenie oraz rozłożenie hulajnogi dosłownie w przeciągu 1 sekundy! Główną cechą wyróżniającą jest to, że w miejscu składania nie pojawiają się luzy po długim czasie użytkowania, ponieważ mechanizm „WEDGE” charakteryzuje się brakiem dodatkowych śrub lub zacisków, które z czasem osłabiają składaną konstrukcję!

Zatrzaśnięcie i zabezpieczenie hulajnogi przed przypadkowym złożeniem w pozycji otwartej następuje dzięki zaczepieniu 2 niezwykle wytrzymałych prętów za 2 pancerne rowki w formie klina. Proste i niezawodne oraz bezpieczne rozwiązanie! Przedstawiony składany mechanizm ma 3 pozycje.

 • W pierwszej hulajnoga jest całkowicie złożona i zajmuje mało miejsca.
 • Druga służy do zaparkowania, czyli pozwala hulajnodze stać w pozycji wertykalnej. Stopka lub podnóżek nie są do tego potrzebne!
 • W trzeciej pozycji jest gotowa do komfortowej jazdy.

Dlaczego system składania w hulajnogach klasycznych jest kluczowy dla ich całokształtu? Szybkie i sprawne złożenie i rozłożenie hulajnogi jest ważne, gdy chcemy nagle wbiec do autobusu lub tramwaju, by zdążyć na ważne spotkanie. Inna sytuacja? Chcemy wejść do sklepu, pada mocno deszcz. Zamiast klęczeć minutę lub dwie przy hulajnodze i próbować ją złożyć, wystarczy, że pociągniemy za wajchę systemu "WEDGE" i hulajnoga jest już złożona!

Rideoo wedge
Rideoo 200PRO

Kółka i łożyska Rideoo 200 PRO

Kółka hulajnogi Rideoo 200 PRO o średnicy 200 mm są produkowane z poliuretanu 85A, który nie jest ani za twardy, ani za miękki, co sprawia, że jest idealnym, wielofunkcyjnym rozwiązaniem dla jazdy po różnych powierzchniach. Chociaż dana hulajnoga jest przeznaczona dla dzieci, Rideoo 200 PRO została wyposażona w markowe, wodoodporne i przeciwpyłowe łożyska wysokiej klasy ABEC 9, które są używane w bardziej drogim sprzęcie dla dorosłych. Ponadto, tylne koło Rideoo 200 PRO ma nie 2, a całe 4 łożyska, co jest rzadkim rozwiązaniem, które podwyższa komfort oraz szybkość jazdy.

Rideoo 200 PRO to:

 • Skręcona i gotowa do jazdy od razu po doręczeniu !
 • Szeroka kierownica z szybkim systemem składania
 • Kółka o średnicy 200 mm – dobra stabilność podczas jazdy prosto i na zakrętach
 • Minimalny zalecany wzrost użytkownika – 115 cm
 • Płynna regulacja wysokości kierownicy bez szumu i dźwięków
 • Opatentowana technologia „WEDGE” – zapobiega pojawieniu luzów w składanym mechanizmie hulajnogi
 • Miękkie, gumowe chwyty z przeciwślizgowymi żeberkami
 • Wyprodukowana z aluminium lotniczego – waga 6,5 kg, maksymalne zalecane obciążenie do 100 kg
 • Podest z przeciwpoślizgowym pokryciem i logo Rideoo
 • Gwarancja 2 lata

Dane techniczne

Rideoo
4751036030016
6 Przedmioty
Waga
6.5 kg
Dopuszczalne obciążenie (kg)
100 kg
Rozmiar kół (1)
200 mm średnicy
Rodzaj kierownicy
składana, z regulacją wysokości
Kategoria
Hulajnoga Klasyczna
Standard łożysk
ABEC-9
Gwarancja
2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu
Przeznaczenie
hulajnoga klasyczna dla młodzieży i dorosłych

Opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password