Hulajnoga transportem przyszłości

Hulajnoga elektryczna

Mieszkańcy większości duży miast coraz częściej borykają się z problemami zatłoczonych ulic, brakiem miejsc parkingowych oraz zanieczyszczeniem środowiska. Niewielkie rozmiary, waga oraz bardzo duża mobilność sprawiają że hulajnoga elektryczna wpisuje się idealnie w miejski krajobraz.
Śmiało możemy stwierdzić że jest to pojazd stworzony Do Miasta.
Hulajnogę możemy złożyć, zabrać na zakupy, do biura, komunikacji miejskiej. Ten niewielkich rozmiarów pojazd zmieści się w każdym bagażniku, co zapewni nam świetną rozrywkę podczas każdej wycieczki.

Hulajnoga elektryczna to mobilność, świetna zabawa oraz wymierne korzyści. Waga zaczyna się już od 10 kg, a zasięg na jednym ładowaniu to od 20 km do nawet 120 km. Prędkość w najbardziej zaawansowanych hulajnogach może sięgać nawet 80 km/h. Dzięki hulajnodze oszczędzamy zarówno pieniądze jak i środowisko naturalne. Jest to pojazd w pełni ekologiczny nie generujący spalin.

Różnorodność modeli jakie oferuje nasz salon firm takich jak DUALTRON, SPEEDWAY, ZERO, EGRET, XIAOMI, MOTUS, ULTRON, RUPTOR, JOYOR, MINIMOTORS, TECHLIFE, VSETT sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wybierając ten środek transportu zyskujemy przede wszystkim czas ale także i pieniądze. Koszt przejechania 100 km kosztuje zaledwie kilkadziesiąt groszy, nie potrzebuje także miejsca parkingowego które w mieście jest trudno dostępne i wiąże się z opłatami.

Nasze hulajnogi elektryczne

Hulajnoga klasyczna

Hulajnoga to niezawodny środek transportu zarówno dla dziecka jak i dla dorosłych. Nikogo też nie dziwi widok osób dorosłych przemierzających miasto z uśmiechem na twarzy, gdyż jazda na hulajnodze to świetna i zdrowa zabawa. Już maluszki mogą zacząć swoją przygodę z hulajnogą wybierając jeden z modeli specjalnie dostosowany do ich potrzeb. Hulajnogi dla dzieci uczą zachowania w ruchu miejskim, pozwalają zachować lepszą kondycje oraz dostarczają masę dobrej zabawy.

Hulajnoga klasyczna to szeroki wybór modeli w każdej grupie wiekowej, od maluszka aż do dorosłego. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jakość produktów firmy micro które znajdą Państwo w naszym salonie gwarantuje wiele lat bezpiecznej wspaniałej zabawy.

Nasze hulajnogi klasyczne

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password