Jazda próbna? Jak najbardziej!

Hulajnoga elektryczna to trudny wybór? Nie u nas!

Nasz sklep to nie tylko sprzedaż hulajnóg, ale przede wszystkim centrum testowe, w którym hulajnoga elektryczna jest do Twojej dyspozycji. Możesz się do niej przymierzyć, a co najważniejsze wypróbować. Do Miasta to jedyny taki sklep w Skawinie, a może nawet w całej Małopolsce. Czymże jest sklep, który oferuje coś, czego nie posiada lub nie udostępnia możliwości wcześniejszego testu sprzętu przed zakupem? Dlatego właśnie nasz sklep jest zdecydowanie inny i nieszablonowy! Udostępniamy nasz asortyment do testów, pozwalamy sprawdzić klientom jak zachowują się dane hulajnogi w rzeczywistości, dzielimy się z nimi również naszymi spostrzeżeniami oraz ogromnym doświadczeniem.

Jazda testowa jest w pełni darmowa i nie zobowiązuje do kupna hulajnogi.

Dzięki jeździe próbnej sam możesz ocenić, która hulajnoga jest dla Ciebie idealna. Zależy nam, abyś dokonał najlepszego możliwego wyboru.

Z całą pewnością możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi, fachowe doradztwo z zakresu doboru odpowiedniej hulajnogi pod wymagane preferencje oraz na pomoc w dobraniu akcesoriów i osprzętu do hulajnogi! Nasz zespół składa się wyłącznie z osób, które same na co dzień poruszają się na wszelkich możliwych hulajnogach elektrycznych, klasycznych i Urządzeniach Transportu Osobistego. Doświadczenie budujemy nie tylko na podstawie książek, artykułów i innych pozycji literackich, ale również na praktyce, czyli codziennej eksploatacji zelektryfikowanych pojazdów.

A gdy potrzebujesz fachowej porady związanej stricte z częściami zamiennymi, serwisowymi rozterkami lub chcesz zapytać się wyłącznie o aspekt techniczny danego pojazdu, nasz serwis służy pomocą i z całą pewnością rozwieje Twoje wątpliwości i zaspokoi ciekawość. Przez nasze ręce przewinęły się setki hulajnóg elektrycznych z najróżniejszych zakątków świata, stąd nasza wiedza na ich temat jest niezwykle obszerna!

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy.

Umów się na jazdę próbną już dziś!

Do Miasta sklep i centrum testowe

Sklep DoMiasta.pl
Ul. Mikołaja Kopernika 9C
32-050 Skawina

Jazdy testowe mogą odbywać się wyłącznie 
od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 16:00.
W przypadku chęci testowania produktu w innych godzinach,
niż standardowe, wymagana jest wcześniejsza konsultacja telefoniczna!
Zastrzegamy, iż jazdy testowe mogą odbywać się wyłącznie przy sprzyjających ku temu warunkach pogodowych. Pełny regulamin jazd jest dostępny do wglądu w sklepie stacjonarnym u sprzedawcy.

502156329

sklep@domiasta.pl

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password