Jazda Próbna w Krakowie

Hulajnoga elektryczna trudny wybór? Nie u nas!

Nasz sklep to nie tylko sprzedaż hulajnóg, ale przede wszystkim centrum testowe, w którym hulajnoga elektryczna jest do Twojej dyspozycji. Możesz się do niej przymierzyć, a co najważniejsze wypróbować. Do Miasta to jedyny taki sklep w Krakowie, a może nawet w całej Małopolsce. Czymże jest sklep, który oferuje coś, czego nie posiada lub nie udostępnia możliwości wcześniejszego testu sprzętu przed zakupem? Dlatego właśnie nasz sklep jest zdecydowanie inny i nieszablonowy! Udostępniamy nasz asortyment do testów, pozwalamy sprawdzić klientom jak zachowują się dane hulajnogi w rzeczywistości, dzielimy się z nimi również naszymi spostrzeżeniami oraz ogromnym doświadczeniem.

Nie wyobrażamy sobie kupna hulajnogi elektrycznej bez wcześniejszej jazdy próbnej, dlatego każdy z naszych modeli możesz przetestować na okolicznych uliczkach.

Jazda testowa jest w pełni darmowa i nie zobowiązuje do kupna hulajnogi.

Dzięki jeździe próbnej sam możesz ocenić, która hulajnoga jest dla Ciebie idealna. Zależy nam, abyś dokonał najlepszego możliwego wyboru

Jeśli masz jakieś pytania, śmiało skontaktuj się z nami, chętnie odpowiemy.

Umów się na jazdę próbną już dziś

Do Miasta

ul. Kalwaryjska 34
30-504 Kraków, Małopolska
poniedziałek-piątek: 10- 17.
W przypadku chęci odbioru lub zakupu produktu poza ustalonymi godzinami pracy, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

502156329
sklep@domiasta.pl

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password