Lista produktów marki Uvex

Uvex jest to przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji kasków rowerowych i narciarskich, goglach, okularach sportowych oraz lifestylowych, jak również ochraniaczy. Nazwa Uvex jest skrótem od Ultra Violet EXcluded, co po tłumaczeniu na język polski oznacza wykluczenie ultrafioletu, czyli podstawowa cecha gogli i okularów tej marki. Od 1960 roku marka ta jest światowym liderem jakości, a niemiecka jakość podnosi prestiż marki.

Obecnie Uvex Sports zaopatruje ponad 1000 najlepszych sportowców, zapewniając im bezpieczeństwo podczas startów w wyścigach i zawodach sportowych. Grupa Uvex Safety odpowiada za bezpieczeństwo w pracy, na budowie, podczas wykonywania trudnych i niebezpiecznych zadań. Jednymi z najbardziej rozpoznawalnych osób w Polsce, które korzystają z rozwiązań Uvex są Adam Małysz oraz Justyna Kowalczyk, a także Kamil Stoch.

Oferta Uvex jest odpowiednio dopasowana do każdego rodzaju klienta. Począwszy od bardzo przystępnych cenowo produktów, po asortyment z najwyższej półki dla najbardziej wymagających. Producent ten wypuścił na rynek różnego rodzaju kaski rowerowe (odpowiednie również na hulajnogę). Dla dzieci do wyboru są kaski z serii KID 3, KID 3 CC, FINALE JUNIOR, FINALE JUNIOR CC, zaś dla starszych przeznaczone są serie JAKKYL HDE 2.0, FINALE 2.0 oraz CITY 9.

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-20 z 62 pozycji

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password