Lista produktów marki Abus

ABUS to niemiecka firma działająca od 1924 roku. Pierwszym ich produktem wypuszczonym na rynek była kłódka. Dzięki starannemu składaniu zabezpieczeń z wysoko jakościowych komponentów przedsiębiorstwo te odniosło ogromny sukces na arenie międzynarodowej. Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa od prawie stu lat są wykonywane w trzech zakładach na terenie Niemiec. Ich hasłem przewodnim jest „bezpieczeństwo wymaga jakości”.

Dzięki wykorzystaniu wiedzy od jednych z najlepszych inżynierów z zakresu materiałoznawstwa firma Abus oferuje co raz bardziej zaawansowane technologicznie produkty, które niekiedy nie mają konkurencji. Są po prostu najlepsze na rynku.

Obecnie Abus w swojej ofercie posiada kaski dla dzieci typu Abus Smiley 2.0 o szerokiej gamie kolorystycznej i dużą różnorodnością graficzną, kaski dla dorosłych i młodzieży, np. Abus Hyban 2.0. Największą jednak rozpoznawalność dla tej marki stanowią zabezpieczenia rowerowe i motocyklowe. Jednymi z nich są Abus Steel O Chain- wykonany z grubego łańcucha zabezpieczonego rękawem do ochrony lakieru w rowerze, seria Catena, Ivera, Facilo 32 kłódki U-Lock, Bordo (składane pręty połączone nitami), Iven, a także Granit CityChain (zabezpieczenie motocyklowe lub dla droższych sprzętów).

Jest 91 produktów.

Pokazano 1-20 z 91 pozycji

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password