ABUS IvyTex 6210/110 BK

Kategoria: Zabezpieczenia

179,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

ABUS IvyTex 6210/110 BK to zabezpieczenie o niezwykle wytrzymałej konstrukcji, oferujące wysoki poziom bezpieczeństwa. Od teraz Twoja hulajnoga elektryczna,rower, motorower lub inny pojazd zabezpieczony będzie przed ryzykiem kradzieży w odpowiedni sposób! 6 stopień w 15 stopniowej skali przy kompaktowych wymiarach sprawia, że możemy transportować to zabezpieczenie w torbie rowerowej, a w kryzysowej sytuacji przypiąć rower do elementu architektury bez obawy o jego bezpieczeństwo! Idealne zabezpieczenie do użytkowania w mieście, do przypięcia roweru, hulajnogi elektrycznej, klasycznej, a nawet motoroweru. Solidna konstrukcja zabezpieczona osłoną z tworzywa sztucznego chroni lakier naszego pojazdu przed potencjalnymi uszkodzeniami podczas przypinania. Odpowiednio długi, by przypiąć do drzewa!

 

Szybka wysyłka

 

Darmowa dostawa (od 150 zł)

 

14 dni na zwrot

ABUS IvyTex 6210/110 BK

ABUS IvyTex 6210/110 BK - idealne do miasta!

Seria IvyTex 6210 to zabezpieczenia o niezwykle trwałej konstrukcji, oferujące wysoki poziom bezpieczeństwa. Od teraz Twoja hulajnoga elektryczna, rower, motorower lub inny pojazd zabezpieczony będzie przed ryzykiem kradzieży w odpowiedni sposób! 6 stopień w 15 stopniowej skali przy tak małych i kompaktowych wymiarach sprawia, że możemy transportować to zabezpieczenie w torbie rowerowej, a w kryzysowej sytuacji przypiąć rower do elementu architektury bez obawy o jego bezpieczeństwo! Idealne zabezpieczenie do użytkowania poza miastem i w mieście, do przypięcia roweru, hulajnogi elektrycznej, klasycznej, a nawet motoroweru. Solidna konstrukcja zabezpieczona osłoną z tworzywa sztucznego chroni lakier naszego pojazdu przed potencjalnymi uszkodzeniami podczas przypinania. Łańcuch o długości 110 cm z powodzeniem pozwala na przypięcie roweru lub innego pojazdu nawet do drzewa lub innego, grubego stałego elementu architektury zapewniając uniwersalność w użytkowaniu i zwiększając komfort i bezpieczeństwo!

ABUS IvyTex 6210/110 BK to:

  • Obwód 1100 mm
  • Waga 950 g
  • Czworokątny łańcuch o średnicy 6 mm z nową, funkcjonalną, trwałą i wysoce elastyczną osłoną z tworzywa sztucznego Ivy do ochrony przed uszkodzeniami lakieru
  • Osłona gwarantuje wysoki stopień ochrony przed przetarciem i nie nasiąka cieczą, np. wodą lub olejem
  • Łańcuch, korpus i elementy nośne mechanizmu blokującego wykonano ze specjalnej stali hartowanej
  • Zamek na klucz
  • Dobra ochrona przy niskim i średnim ryzyku kradzieży
  • 6 stopień zabezpieczenia
  • EAN: 4003318867385
  • Gwarancja 2 lata
ABUS
Abus
1 Przedmiot

Opis

Waga
950 g
Wymiary
Obwód 1100 mm
Stopień zabezpieczenia
6
Przeznaczenie
Rower, Motocykl, Hulajnoga

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password