• Produkt chwilowo niedostępny
Opona CST 11 cali  (90/65 6.5)

Opona terenowa CST 11" 90/65-6.5 Thunder Wolf X9

149,00 zł Brutto

Opona terenowa CST 11 cali 90/65 6.5 oryginalna. Pasuje do Dualtron Thunder, Kaabo Wolf Warrior 11 i Kugoo G-Booster oraz Techlife X9.
Dzięki odpowiedniemu bieżnikowi pozwala w błyskawiczny sposób odprowadzać wodę spod opony, by trakcja nawet podczas niesprzyjających warunków była na najwyższym poziomie. Świetnie sprawdza się w ciężkim terenie oraz podczas niesprzyjających warunków pogodowych. Odpowiednia mieszanka poprawia właściwości jezdne takie jak komfort jazdy oraz pewność i stabilność prowadzenia nawet podczas jazdy z wysokimi prędkościami.
Wytrzymałe komponenty i wysoka jakość wykonania sprawiają, że opona ta będzie w dobrej kondycji nawet po przejechaniu wielu kilometrów w ciężkich i niesprzyjających warunkach (wysokie temperatury, niskie temperatury, deszcz).

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 

Gwarancja door to door

 

Darmowa dostawa (od 300 zł)

 

14 dni na zwrot

Oryginalna opona terenowa CST 11 cali 90/65 6.5Pasuje do Dualtron ThunderKaabo Wolf Warrior 11 i Kugoo G-Booster oraz Techlife X9.
Dzięki odpowiedniemu bieżnikowi pozwala w błyskawiczny sposób odprowadzać wodę spod opony, by trakcja nawet podczas niesprzyjających warunków była na najwyższym poziomie.

Świetnie sprawdza się w ciężkim terenie oraz podczas niesprzyjających warunków pogodowych.
Odpowiednia mieszanka poprawia właściwości jezdne takie jak komfort jazdy oraz pewność i stabilność prowadzenia nawet podczas jazdy z wysokimi prędkościami.

Wytrzymałe komponenty i wysoka jakość wykonania sprawiają, że opona ta będzie w dobrej kondycji nawet po przejechaniu wielu kilometrów w ciężkich i niesprzyjających warunkach (wysokie temperatury, niskie temperatury, deszcz).

Opis

Zastosowanie
Dualtron Thunder
Kaabo Wolf Warrior 11
Kugoo G-Booster
Nami Burn-e Viper
Techlife X9
Ultron T108PRO
Ultron T128PRO
Rodzaj kół
Pompowana
Rozmiar
11 cali 90/65 6.5
Grade 
2021-07-30

Cst

Polecam te opony założone do kugoo g booster jako bezdętki i w dodatku bez szlifowania elastomera, narazie przejechane na nich 400km i zero zużycia

Napisz opinie

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password