Micro White Deluxe

Micro White Deluxe

959,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Micro White Deluxe to ekskluzywna klasyczna hulajnoga wyposażona w amortyzowane przednie koło, antypoślizgowy podest oraz wbudowany w kolumnę kierownicy zamek szyfrowy. Bardzo luksusowa dwukołowa hulajnoga posiadająca wszystko czego potrzebuje użytkownik do komfortowej i bezpiecznej jazdy

  • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
  • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Hulajnoga Micro White Deluxe to ekskluzywna klasyczna hulajnoga wyposażona w amortyzowane przednie koło, antypoślizgowy podest oraz wbudowany w kolumnę kierownicy zamek szyfrowy. Bardzo luksusowa dwukołowa hulajnoga posiadająca wszystko czego potrzebuje użytkownik do komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Czarna hulajnoga Micro White Deluxe wyróżnia się podestem wyłożonym Vibram-em- antypoślizgowe tworzywo absorbujące wstrząsy. Dzięki zastosowaniu tego tworzywa podest lepiej tłumi drgania jak również zapewnia dobrą przyczepność. Wersja Deluxe została wyposażona w zapięcie w formie stalowej linki z zamkiem szyfrowym. Bez problemu pozostawisz hulajnogę pod sklepem, przed biurem bądź uczelnią . Duży zakres regulacji kierownicy od 73 cm do 103 cm oraz duże koła o średnicy 200 mm zapewniają stabilność jazdy. Przednie koło wyposażone zostało w błotnik, nad tylnym kołem został zamocowany hamulec który również służy jako błotnik. Można więc śmiało ruszać na przejażdżkę podczas pogody pod chmurką.

Micro White Deluxe jest wyjątkowo lekka i łatwa do złożenia ( składa się drążek i uchwyty kierownicy), zajmuje niewiele miejsca , łatwo ją spakować do tramwaju, bagażnika czy też schować pod biurkiem w pracy. Dużym atutem jest to że składa się i rozkłada za naciśnięciem jednego przycisku.

Szwajcarska firma Micro ten model proponuje dla dorosłych użytkowników natomiast Micro White Deluxe również może sprawdzić się dla starszaka bądź nastolatka.

4 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
klasyczna hulajnoga dla młodzieży i dorosłych
Waga
4.7 kg
Rozmiar kół
średnica 200 mm
Rodzaj kół
PU
Rodzaj kierownicy
składana, z regulacją wysokości
Dopuszczalne obciążenie
100 kg
Wymiary
735 x 135 x 740-940 mm
Dostępne kolory
biały
Gwarancja
2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password