• Obniżka
Micro White Deluxe

Micro White Deluxe

859,00 zł Brutto Zniżka 100,00 zł
959,00 zł

Micro White Deluxe to ekskluzywna klasyczna hulajnoga wyposażona w amortyzowane przednie koło, antypoślizgowy podest oraz wbudowany w kolumnę kierownicy zamek szyfrowy. Bardzo luksusowa dwukołowa hulajnoga posiadająca wszystko czego potrzebuje użytkownik do komfortowej i bezpiecznej jazdy

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
  • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Hulajnoga Micro White Deluxe to ekskluzywna klasyczna hulajnoga wyposażona w amortyzowane przednie koło, antypoślizgowy podest oraz wbudowany w kolumnę kierownicy zamek szyfrowy. Bardzo luksusowa dwukołowa hulajnoga posiadająca wszystko czego potrzebuje użytkownik do komfortowej i bezpiecznej jazdy.

Czarna hulajnoga Micro White Deluxe wyróżnia się podestem wyłożonym Vibram-em- antypoślizgowe tworzywo absorbujące wstrząsy. Dzięki zastosowaniu tego tworzywa podest lepiej tłumi drgania jak również zapewnia dobrą przyczepność. Wersja Deluxe została wyposażona w zapięcie w formie stalowej linki z zamkiem szyfrowym. Bez problemu pozostawisz hulajnogę pod sklepem, przed biurem bądź uczelnią . Duży zakres regulacji kierownicy od 73 cm do 103 cm oraz duże koła o średnicy 200 mm zapewniają stabilność jazdy. Przednie koło wyposażone zostało w błotnik, nad tylnym kołem został zamocowany hamulec który również służy jako błotnik. Można więc śmiało ruszać na przejażdżkę podczas pogody pod chmurką.

Micro White Deluxe jest wyjątkowo lekka i łatwa do złożenia ( składa się drążek i uchwyty kierownicy), zajmuje niewiele miejsca , łatwo ją spakować do tramwaju, bagażnika czy też schować pod biurkiem w pracy. Dużym atutem jest to że składa się i rozkłada za naciśnięciem jednego przycisku.

Szwajcarska firma Micro ten model proponuje dla dorosłych użytkowników natomiast Micro White Deluxe również może sprawdzić się dla starszaka bądź nastolatka.

Opis

Przeznaczenie
klasyczna hulajnoga dla młodzieży i dorosłych
Waga
4.7 kg
Rozmiar kół
średnica 200 mm
Rodzaj kół
PU
Rodzaj kierownicy
składana, z regulacją wysokości
Dopuszczalne obciążenie
100 kg
Wymiary
735 x 135 x 740-940 mm
Dostępne kolory
biały
Gwarancja
2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password