Micro Flex 200 bok

Micro Flex 200

799,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Micro Flex 200 to wysokiej jakości produkt szwajcarskiej firmy Micro. Dzięki elastycznemu podestowi i dużym kołom pokonywanie dystansów staje się czystą przyjemnością. Klasyczna hulajnoga wykonana z aluminium dzięki czemu jest mocna i wytrzymała.

  • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
  • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Hulajnoga Micro Flex 200 to wysokiej jakości produkt szwajcarskiej firmy Micro. Dzięki elastycznemu podestowi i dużym kołom pokonywanie dystansów staje się czystą przyjemnością. Klasyczna hulajnoga wykonana z aluminium dzięki czemu jest mocna i wytrzymała.

Podest został wykonany z drewna wzmacnianego włóknem szklanym. Elastyczność podestu w znacznie mniejszym stopniu przenosi drgania, zapewniając komfort jazdy po nieutwardzonej nawierzchni. Najwyższej jakości 200 mm poliuretanowe koła i dobre łożyska niwelują drgania przyczyniając się do stabilnej jazdy. Dzięki regulacji kierownicy od 73cm do 102 cm pojazd można dostosować indywidualnie do potrzeb użytkownika .

Niewielkie rozmiary oraz waga ( około 4,8 kg) sprawiają że Micro Flex możesz zabrać ze sobą wszędzie . Zintegrowany system hamulcowy na tylnym kole zapewnia sprawne hamowanie a hulajnogę bez trudu zaparkujesz dzięki składanej nóżce .

Producent proponuje ten klasyczny model dla dzieci jak i dorosłych, którzy cenią sobie wysoką jakość i trwałość produktów.

2 Przedmioty

Opis

Przeznaczenie
klasyczna hulajnoga dla młodzieży i dorosłych
Waga
4.85 kg
Rozmiar kół
średnica 200 mm
Rodzaj kół
PU
Rodzaj kierownicy
składana, z regulacją wysokości
Dopuszczalne obciążenie
100 kg
Wymiary
760 x 135 x 730-1020 mm
Dostępne kolory
czarny, fioletowy, niebieski, Ecru
Gwarancja
2 lata z wyłączeniem części podlegających zużyciu

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password