• Produkt chwilowo niedostępny

Szybka Ładowarka 60V 8A (67.2V 16S) wtyk GX16

549,00 zł Brutto

Szybka ładowarka 67,2 8A (60V) przystosowana do hulajnóg elektrycznych o napięciu na akumulatorze 60V i portem o standardzie GX16.
Dzięki wysokiemu natężeniu ładowarka jest w stanie naładować hulajnogę elektryczną prawie 5x szybciej, niż standardowa, dołączana do zestawu z hulajnogą.

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 

Szybka wysyłka

 

Darmowa dostawa (od 150 zł)

 

14 dni na zwrot

Szybka ładowarka 67.2 5A (60V 16S)

Szybka ładowarka 67.2 8A (60V 16S)

Ładowarka przystosowana do akumulatorów li-ion o napięciu nominalnym 60V i portem o standardzie GX16 (1 plus, 3 minus). Pozwala naładować hulajnogę elektryczną nawet 5x szybciej niż standardowa ładowarka dołączona do zestawy z hulajnogą.

Ładowarka posiada dwie diody LED sygnalizujące proces ładowania. Aluminiowa obudowa zapewnia wysoką wytrzymałość na drgania i odporność na przypadkowe uderzenia.

Należy zawsze sprawdzić czy ładowarka jest odpowiednia dla Twojego modelu, gdyż różne serie produkcyjne mogą się różnić od siebie. Zastosowanie zbyt mocnej ładowarki lub o złej polaryzacji może doprowadzić do uszkodzenia okablowania, a nawet pożaru!

Przed zakupem sprawdź czy ładowarka jest odpowiednia do twojego akumulatora w szczególności sprawdź: napięcie, maksymalny dozwolony prąd ładowania, umiejscowienie plusa i minusa we wtyczce GX16.

Opis

Napięcie
67.2V
Moc ładowania
8A
Gwarancja
12 miesięcy

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password