Kaabo Mantis 8 Up 48V 18.2Ah (2x500W)

Hulajnogi elektryczne

5 499,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Hulajnoga elektryczna Kaabo Mantis 8 został wypuszczony na rynek w różnych wersjach. Wersja UP wyróżnia się zastosowaniem dwóch silników po 500W mocy nominalnej każdy oraz hamulcami pół-hydraulicznymi. Akumulator 48V 18,2Ah zapewnia zasięg aż do 60 km na jednym ładowaniu. Mantis 8 UP oferuje rewelacyjną amortyzację sprężynową oraz nieporównywalny komfort jazdy do innych hulajnóg z tego przedziału cenowego. Szeroka kierownica, wygodne gripy oraz odpowiednia wysokość kolumny kierownicy to przepis na idealną hulajnogę do codziennego poruszania się na dłuższych dystansach i eksploracji nieznanego nam wcześniej obszaru. Dwa silniki pozwalają na rozpędzenie hulajnogi aż do 55 km/h, co w przypadku kompaktowych hulajnóg elektrycznych jest niezwykle wysoką wartością.

 • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
 • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
Kaabo Mantis 8UP

Przyjazna i przewidywalna, ale z nutką pazura!

Duża moc w hulajnodze nie zawsze się sprawdza i nie zawsze będzie pozytywnie odbierana. Mocne hulajnogi elektryczne bardzo często są zrywne, nieokrzesane i ciężko nad nimi zapanować w warunkach ulicznych, podczas poruszania się między pieszymi lub na mieszanym terenie. Połączenie dużej mocy i braku umiejętności nad jej opanowaniem może skutkować bardzo poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi dla użytkownika, a nawet osób postronnych. Dwa silniki o mocy 500W każdy generują łącznie 2180W w szczycie. Jest to wartość w zupełności wystarczająca do niezwykle sprawnego poruszania się gdziekolwiek byśmy chcieli. Moc ta na pewno nie sprawi, że każdy przejechany kilometr będzie walką między nami, a maszyną i próbą znalezienia trakcji dla opon. Spokojne, łagodne i sprawne przyspieszenie liniowe pozwalające osiągnąć prędkość do 55 km/h powoduje, że hulajnogę Kaabo Mantis 8 UP śmiało można nazwać idealną propozycją na pierwszą hulajnogę elektryczną i do rozpoczęcia przygody z tego typu pojazdami. Moc ta i tak będzie co najmniej 4x większa od najsłabszych hulajnóg dostępnych na rynku osiągających po 200-250W mocy, dlatego wynik ten i tak może być bardzo, ale to bardzo satysfakcjonujący, nawet dla bardziej wprawionych użytkowników.

Powiedz STOP nudnym hulajnogom!

Co prawda z roku na rok rynek hulajnóg elektrycznych zmienia się w bardzo dużym stopniu, jednakże nadal często widywane są pospolite, niczym nie wyróżniające się pojazdy. Obecnie świat jest tak skonstruowany, że monotonia przeplata się z pospolitością. Tempo życia i jego ulotność uświadamia nas, że szkoda czasu na bycie wyłącznie jednym z wielu trybików tej ogromnej maszyny. Szkoda czasu na pospolitość, szkoda czasu na nijakość, szkoda czasu na poruszanie się nudnymi hulajnogami! Jeśli masz tylko możliwość, by wyróżnić się spośród tłumu, posiadać coś nietuzinkowego oraz wyrazić siebie, to czemu tego nie zrobić od razu? Zdecydowanie Mantis 8 UP to jedna z tych hulajnóg ze stajni Kaabo Mantis, która pozwoli na ekspresję swoich myśli! To tak się da? Jest to możliwe? A czemu nie?! Jeśli według domów mody ubrania potrafią wyrazić Twój styl bycia, to czemu hulajnoga elektryczna nie potrafiłaby tego zrobić? Wystarczy, by zacząć postrzegać swój sprzęt nie jako środek transportu z punktu A do punktu B, a jako zespół cech mechaniczno-elektrycznych pozwalający poczuć wolność, chęć do jeszcze odleglejszej eksploracji i potencjalnego towarzysza wspólnych wyjazdów.

Mantis - legendarna seria hulajnóg miejskich 

Wszystkie modele od Kaabo Mantis pozycjonowane są jako hulajnogi elektryczne do sprawnego poruszania się w warunkach miejskich lub lekkim terenie niezabudowanym. Rewelacyjna amortyzacja, świetne spasowanie wszystkich elementów, szeroki i długi podest oraz szeroka kierownica to recepta na udaną i komfortową podróż na co dzień. Odpowiednia ilość miejsca do stania jest niezbędna dla bezpiecznego i wygodnego pokonywania kilometrów. Na szczęście każda wariacja Mantisa posiada sporą powierzchnię roboczą podestu. 

Siła dodatków i cech przekłada się na międzynarodowy sukces 

Wiadome jest, że Kaabo swoją markę zbudowało na dwóch kluczowych modelach. Legendarny, mocarny i terenowo doskonały Wolf Warrior oraz skuteczny w miejskim zgiełku Mantis, dzięki przełożeniu ogromnego doświadczenia na zbudowanie maszyny spełniającej szereg wymagań i oczekiwań względem pojazdu elektrycznego. Mantis 8 UP posiada wbudowane kierunkowskazy, które można za pomocą jednego przyciśnięcia kontrolować z poziomu kierownicy. Kierunkowskazy są niezwykle ważnym dodatkiem przy hulajnogach elektrycznych z uwagi na to, iż wyciąganie ręki podczas jazdy w celu wskazania chęci zmiany kierunku jazdy może być bardzo niebezpieczne. Dla niedoświadczonego użytkownika puszczenie jednej ręki z kierownicy może równać się ze straceniem równowagi i upadkiem. Widoczne kierunkowskazy umożliwiają nieodrywanie rąk od kierownicy, czyli nadal mając pełną kontrolę nad pojazdem możemy zakomunikować chęć zmiany toru jazdy.

Kaabo Mantis 8up
Kaabo Mantis 8up

Skuteczne hamulce poprawiają bezpieczeństwo!

Pół-hydrauliczne hamulce tarczowe z przodu i z tyłu są idealnym rozwiązaniem pomiędzy jakością i mocą hamowania, a zachowaniem niskiej ceny produktu. Pełny zestaw hamulców hydraulicznych jest co najmniej 3x droższy od pół-hydraulicznego systemu. A hybrydowy system jest również niezwykle precyzyjny i skuteczny. Od siły hamowania zależy nasze bezpieczeństwo, dlatego warto sprawdzać stan naszych hamulców oraz w miarę potrzeby wymieniać klocki na nowe. 

Hulajnoga elektryczna Kaabo Mantis 8 UP to:

 • zasięg do 60 km
 • silnik 2x 500W nominalnie / 2x 1090W w szczycie
 • prędkość maksymalna do 50 km/h
 • akumulator 48V 18.5Ah
 • doskonałe zawieszenie
 • wbudowane kierunkowskazy
 • system składania
 • niska waga ok. 25kg
 • krótki czas ładowania od 0 do 100% ~ ok. 5-6h
 • dwa hamulce tarczowe pół-hydrauliczne
 • wysoko zawieszony podest
 • opony pompowane, bezdętkowe w rozmiarze 8x3,0 cali
1 Przedmiot

Opis

Maksymalna prędkość
55 km/h
Maksymalny zasięg
60 km
Moc silnika
Nominalna 2x 500W (2x 1090W w szczycie)
Pojemność akumulatora
48V 18.2Ah
Podest
Pełna amortyzacja przód i tył
Waga
25
Hamulce
Tarczowe półhydrauliczne przód i tył
Oświetlenie
W podeście
Rozmiar kół
8 cali
Rodzaj kół
Pompowane
Rodzaj kierownicy
Składana
Czas ładowania
około 6 h
Maksymalny kąt podjazdu
25 stopni
Dopuszczalne obciążenie
120 kg
Typ
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy, po zarejestrowaniu 24 miesiące

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password