Nami Burn-e Viper photo

Nami Burn-e Viper

19 999,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e Viper to hulajnoga o ekstremalnie wyśrubowanych parametrach. Akumulator 72V35Ah z ogniwami Panasonic/LG/Samsung zapewnia zasięg do maksymalnie 150 km w trybie z włączonym oszczędzaniem energii. Dwa silniki o łącznej mocy całkowitej w szczycie aż 8400W pozwalają na rozpędzenie hulajnogi aż do 100 km/h! 11 calowe pompowane koła, na których zamontowane są ogromne tarcze hamulcowe z systemem hydraulicznych hamulców. Hydrauliczna jest również amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia. Kolumna kierownicy wykonana została z włókna węglowego, dzięki czemu zarówno wygląd, jak i wytrzymałość jest na najlepszym i najwyższym poziomie. Kolorowy wyświetlacz oferuje ogrom informacji o stanie hulajnogi oraz jej ustawionych parametrach. 

 

Gwarancja door to door

 

Darmowa dostawa (od 300 zł)

 

14 dni na zwrot

NAMI

Najbardziej hardcorowa hulajnoga elektryczna na rynku! Nami Burn e Viper

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e Viper to hulajnoga elektryczna o ponadprzeciętnych parametrach. W gruncie rzeczy jest to czołówka ekstremalnych pojazdów elektrycznych. Potężna moc wynosząca w szczycie aż 8400W oraz ogromny akumulator 72V 35Ah zapewnia możliwość ekspresowego przemieszczania się między punktem A, a punktem B wynoszącym nawet do 150 km! Jest to model stworzony przez byłego pracownika firmy Kaabo, dzięki czemu rozwiązania wykorzystane w Nami są najnowszymi nowinkami technicznymi, jednocześnie sprawdzone w warunkach zarówno laboratoryjnych, jak i w praktyce. Model ten pozbawiony jest jakichkolwiek mankamentów. 100% czystej mocy i najlepszej jakości wykonania! Hulajnoga ta z założenia miała być bezkompromisowa, najlepsza, bić wszelkie rekordy (nie tylko sprzedażowe). Jeden z niewielu producentów, jeżeli nawet nie jedyny, który dzięki szeregom badań opinii Klientów, wraz z ich pomocą i sugerując się ich zdaniem stworzył model, który spełniałby oczekiwania większości zainteresowanych ekstremalnymi urządzeniami transportu osobistego. Zabieg ten sprawił, że hulajnoga otrzymała najlepsze hamulce dostępne na rynku, rewelacyjną amortyzację, świetnie zestrojone ogumienie i zawieszenie do przenoszenia tak ogromnej mocy. Badanie opinii potencjalnych Klientów sprawiło również, że producent zdecydował się na dołączenie drugiej ładowarki do zestawu z hulajnogą, by czas ładowania skrócić do minimum, pozwalając na pełne jej naładowanie nawet w przeciągu 6 godzin! Dodatkowo warto dodać, że producent przewidział zamontowanie dłuższego tylnego błotnika w porównaniu do standardowych rozwiązań, dzięki czemu po pokonaniu trasy w deszczu, nasze plecy nie będą aż tak mokre, jak miałoby to miejsce przy krótszym błotniku. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie da się całkowicie wyeliminować tej niedogodności i niestety przy jeździe w deszczu, zmokniemy. Ale i tak duży plus dla producenta za poprawienie takiej "drobnostki", która ma jednak duże znaczenie dla komfortu korzystania z hulajnogi w cięższych warunkach.

Wykorzystanie najnowszych nowinek technologicznych? Tylko w Nami!

Nami Burn-e Viper wyposażona jest w sterownik pozwalający kontrolować i sterować mocą każdego silnika z osobna. Dzięki temu mamy możliwość całkowitej personalizacji zachowania hulajnogi wedle własnych preferencji. Niczym w super samochodach, możemy ustawić sobie tryby jazdy i korzystać z nich naprzemiennie, by hulajnoga, gdy chcemy była niezwykle spokojna i majestatyczna lub by podczas nawet lekkiego przyciśnięcia manetki wyrywała mocno do przodu. Dzięki rewelacyjnemu wyświetlaczowi, który jest najbardziej zaawansowanym technologicznie elementem wyposażenia, masz pewność, że w żadnej innej hulajnodze nie spotkasz aż tak dopracowanego, naszpikowanego elektroniką, a jednocześnie prostego w obsłudze systemu "inforozrywki".

Dwa silniki o łącznej mocy aż 8400W w szczycie, potężny akumulator 72V 35Ah

Niewątpliwie największymi atutami tej hulajnogi są niezwykle wyśrubowane parametry techniczne. Mało które hulajnogi elektryczne lub inne pojazdy transportu osobistego mogą pochwalić się choćby zbliżonymi danymi technicznymi co Nami Burn-e Viper. Realny zasięg przy sprawnym przemieszczaniu się (czyli nie za wolno, ale też nie za szybko) wynosi do 120/130 km. Jest to mimo wszystko rewelacyjny wynik, biorąc pod uwagę fakt, iż pokonanie nawet 100 km na hulajnodze elektrycznej jest dla większości użytkowników sporą wyprawą, mogącą zająć nawet całe popołudnie. Na szczęście, dzięki dwóm szybkim ładowarkom, w przeciągu 2 godzin możemy naładować hulajnogę o około 30%, by pokonać jeszcze dodatkowe 30 kilometrów. W tym czasie możemy wypić spokojnie kawę, podziwiać widoki (albo hulajnogę :P ) i cieszyć się obecnym stanem rzeczy.

Wyświetlacz na wypasie

Po raz pierwszy hulajnoga elektryczna dostała wyświetlacz "z prawdziwego zdarzenia". Wszystkie informacje odnośnie stanu hulajnogi na wyciągnięcie ręki. Niezwykle czytelny nawet w mocnym słońcu zapewnia możliwość monitorowania ustawionych parametrów technicznych hulajnogi. Jest to niezwykle przydatne, gdy chcemy pokonać jeszcze kilka kilometrów, a nie wiemy czy możemy sobie na to pozwolić. Od teraz planowanie dłuższych tras i pilnowanie stopnia naładowania oraz innych parametrów będzie niezwykle łatwe. Wydawać by się mogło, że tak duży ekran jest zbyteczny, jednakże po przejechaniu pierwszych kilometrów można dojść do wniosku, że w gruncie rzeczy nie jest on przesadzony i zwiększa komfort podróży.

Bezpieczeństwo vol. 1

Zamontowana lampka przednia o mocy 2000 lm (tak dokładniej to lumeny są jednostką nie mocy, a miarą strumienia świetlnego) z pewnością doświetli pobocze oraz odpowiednio długi i szeroki pasek przestrzeni przed hulajnogą. Przy tak wyśrubowanych parametrach niezbędne jest mocne oświetlenie, które sprosta oczekiwaniom. Przy prędkości wynoszącej 50 km/h w przeciągu sekundy pokonujemy niecałe 14 metrów. Ale ta hulajnoga jedzie o wiele wiele szybciej! Dlatego cieszymy się, że producent oferuje "kompletną hulajnogę", gdyż w przypadku jazdy w nocy, mocne oświetlenie to "must have" w kwestii bezpieczeństwa. Hulajnoga została dodatkowo wyposażona w światło STOP oraz LEDy zamontowane wokół podestu. W nocy przy włączonych światłach, nawet w trudnych warunkach pogodowych, na pewno nie będzie problemu z zauważeniem nas na trasie

Nami
namiburn

Bezpieczeństwo vol. 2

Hulajnoga Nami Burn-e Viper posiada dwa hamulce tarczowe hydrauliczne. Pozwalają one na łatwiejsze sterowanie mocą hamowania nawet w sytuacjach krytycznych, gdy przed hulajnogę wyskoczy nam zwierzę lub pojawi się inna przeszkoda. Hydraulika powoduje, że pomimo słabszego nacisku na klamkę hamulcową, same szczęki mogą zacisnąć się o wiele mocniej, niż w przypadku zwykłych hamulców linkowych. Gwarancją bezpieczeństwa i komfortu jest również hydrauliczna amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia. Dzięki takiemu rozwiązaniu hulajnoga podczas nagłego hamowania hulajnoga zachowuje się przewidywalnie i nie nurkuje tak mocno przodem.

Konstrukcja

Prawdopodobnie przy projektowaniu i tworzeniu Nami Burn-e Viper Michael Sha skorzystał ze sloganu pewnego teleturnieju telewizyjnego prowadzonego przez Pana Zygmunta Hajzera "Idź na całość". Ewidentnie widać, iż podczas procesu tworzenia hulajnogi elektrycznej nie sugerowano się tabelkami z Excela oraz opinią księgowych. Wykorzystano najlepsze dostępne części, najnowsze podzespoły i zapakowano je do wzmocnionej ramy, na której zamontowana została kolumna kierownicy z włókna węglowego. Opony? 11 calowe z profilem do jazdy szosowej. Tylko takie rozwiązanie oferuje najlepszą trakcję i pozwala na doświadczenie astronomicznego przyspieszenia. Niezwykle sztywna jednoczęściowa rama pozwala poruszać się z ogromnymi prędkościami nawet w zakrętach, bez obawy o uczucie "gięcia się hulajnogi". Stricte rozwiązania przeniesione z motosportu. 

Hulajnoga elektryczna Nami Burn-e Viper to (suche dane techniczne):

 • Waga 47 kg
 • Dwa silniki o łącznej mocy 8400W w szczycie
 • Prędkość maksymalna do 100 km/h
 • Zasięg do 150 km
 • Akumulator 72V 35Ah z ogniwami Panasonic/LG/Samsung
 • Hydrauliczne hamulce tarczowe przód + tył
 • 11 calowe pompowane koła z bezdętkowymi oponami szosowymi
 • Najbardziej zaawansowany wyświetlacz dostępny na rynku
 • Sterowniki pozwalające dostosować hulajnogę pod względem osiągów i mocy
 • Klasa IP55 pod kątem wodoodporności
 • Lampka przednia 2000 lm
 • Hydrauliczna amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia
 • Dwie ładowarki w zestawie
 • Najwyższa jakość komponentów
 • Nowoczesny design
1 Przedmiot

Opis

Maksymalna prędkość
do 100 km/h
Maksymalny zasięg
do 150 km
Moc silnika
w szczycie łącznie 8400W (2x4200W)
Pojemność akumulatora
72V 35Ah PANASONIC
Podest
przód i tył amortyzowany
tylna hydrauliczna amortyzacja sprężynowa (165 mm) z olejowym tłumieniem i regulacją odbicia
Waga
47 kg
Hamulce
dźwignie na rączce kierownicy, hydrauliczne hamulce tarczowe przód + tył, hamulec elektromagnetyczny z odzyskiwaniem energii
Oświetlenie
przód 2000 lm i tył STOP
Rozmiar kół
11 cali pompowane
Rodzaj kół
gumowe pompowane z przodu i z tyłu
Wyświetlacz
cyfrowy kolorowy, prędkość, przebyta trasa, poziom naładowania akumulatora
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Czas ładowania
ok. 6 godzin
Dopuszczalne obciążenie
150 kg
Kategoria
Hulajnoga Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy, po zarejestrowaniu 24 miesiące

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password