Zero 10x

Zero 10x 24Ah

Hulajnogi elektryczne

8 499,00 zł Brutto
Dostawa po: 2019-08-19

Zero 10X 24Ah flagowa hulajnoga singapurskiego producenta FALCON PEV. Wersja z większym akumulatorem zapewniająca nawet do 30% większy zasięg na jednym ładowaniu. Dwa silniki o mocy maksymalnej 3600W oraz pojemny akumulator 52V 24Ah to duet który gwarantuję niezapomniane wrażenia z jazdy. Dzięki wysoko zawieszonemu podestowi oraz świetnej amortyzacji ta hulajnoga świetnie sobie radzi w każdym terenie.

  • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
  • Darmowa dostawa (od 500 zł) Darmowa dostawa (od 500 zł)
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Hulajnoga elektryczna Zero10X 24Ah flagowa hulajnoga singapurskiego producenta FALCON PEV. Wersja z większym akumulatorem zapewniająca nawet do 30% większy zasięg na jednym ładowaniu. Dwa silniki o mocy maksymalnej 3600W oraz pojemny akumulator 52V 24Ah to duet który gwarantuje niezapomniane wrażenia z jazdy. Dzięki wysoko zawieszonemu podestowi oraz świetnej amortyzacji ta hulajnoga świetnie sobie radzi w każdym terenie.

Hulajnoga elektryczna Zero 10X to połączenie świetnego wyglądu oraz bardzo dobrych osiągów w korzystnej cenie. Mamy tu bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Moc zainstalowana w tym modelu pozwala rozpędzić się do 65 km/h i osiągnąć zasięg nawet do 100 km. Dzięki tarczowym hamulcom z przodu i z tyłu hulajnoga świetnie hamuje zapewniając bezpieczeństwo przy jeździe z większymi prędkościami.

Zero10X świetnie nadaje się do jazdy nie tylko po asfalcie, dzięki dużym 10 calowym pompowanym kołom świetnie radzi sobie poza asfaltem. Nie straszne są także dla niej większe wzniesienia oraz krawężniki oraz nierówności w drodze. Amortyzatory sprężynowo/hydrauliczne zastosowane w tym modelu zarówno na tyle jak i na przodzie zapewniają niebywały komfort w codziennej jeździe a także możliwość szaleństwa poza terenem. Miękko zestrojone zawieszenie to niezaprzeczalnie największy atut tej hulajnogi. Jeśli zależy Ci na komforcie i tłumieniu nierówności to jest to hulajnoga dla Ciebie.

Przejrzysty wyświetlacz pozwala kontrolować bieżące parametry jazdy, a także dokonać ustawień w pracy hulajnogi. Wbudowane oświetlenie zapewnia świetne warunki do jazdy nocą.

Jak zapewnia producent Falcon PEV Zero 10X ma być konkurencją dla dobrze znanego i cenionego koreańskiego Dualtrona, pozostaje tylko wpaść do naszego salonu i przetestować oba modele i samemu ocenić.

Falcon PEV
2019-08-19

Opis

Maksymalna prędkość
65 km/h
Maksymalny zasięg
100 km
Moc silnika
2 x 1000W, moc szczytowa 3600W
Pojemność akumulatora
52V 24Ah
Podest
pełna amortyzacja przednia i tylnia, amortyzatory spręzynowo-hyrdauliczne
Waga
36 kg
Hamulce
dźwignie na rączce kierownicy, hamulec tarczowy z przodu i z tyłu
Oświetlenie
przednie i tylne
Rozmiar kół
10 cali
Rodzaj kół
gumowe pompowane
Wyświetlacz
predkość, przebyta trasa, poziom akumulatora, tryb pracy
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Rodzaj kierownicy
składana, z regulacją wysokości
Czas ładowania
8-11 godzin
Maksymalny kąt podjazdu
25 stopni
Dopuszczalne obciążenie
150 kg
Dostępne kolory
czarny
Typ
Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy z wyłączeniem części podlegających zużyciu

Brak opinii

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password