Techlife X5s 18Ah

Techlife X5s 18Ah

3 199,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Techlife X5s 18Ah hulajnoga elektryczna ze świetnymi parametrami. Nowa wersja Techlife X5 z o wiele większym akumulatorem i zasięgiem. Dobra amortyzacja w połączeniu z atrakcyjną ceną powodują, że jest to hulajnoga bardzo konkurencyjna. Silnik 300W/550W potrafi rozpędzić ją do 35 km/h, a akumulator 36V 18Ah zapewnia jej zasięg do 50 km. Niska waga wynosząca 18kg oraz kompaktowe rozmiary tworzą hulajnogę perfekcyjnie nadającą się do miasta i do częstego transportu w komunikacji miejskiej lub bagażniku samochodu. Mocne oświetlenie, amortyzowany podest oraz niezawodność gwarantują bezproblemowe korzystanie z hulajnogi bez względu na warunki w jakich się znajdujemy. Regulowana wysokość kierownicy oraz składane rączki zajmują jeszcze mniej miejsca podczas transportu! Dla dorosłych i młodzieży!

 • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
 • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
TechlifeX5

Techlife X5s 18Ah- długodystansowiec z dobrą amortyzacją

Hulajnoga Techlife X5s to sprzęt, który jest bliźniaczą konstrukcją modelu Techlife X5. Czym się różni? Większym akumulatorem, czyli możliwością przejechania większej ilości kilometrów na jednym ładowaniu. 36V 18Ah zapewnia aż do 50 km zasięgu. Silnik o mocy 300W rozpędza hulajnogę aż do 35 km/h. Taka wartość jest aż ponadto wystarczająca do sprawnego poruszania się po mieście. Czym wyróżnia się Techlife X5s na tle konkurencji? Z pewnością rewelacyjną jakością wykonania. Atutem jest też amortyzowany podest, który bezpośrednio wpływa na nasz komfort z użytkowania. Komfort podczas jazdy hulajnogą? Tak! Hulajnogi elektryczne mogą być na prawdę komfortowe, a jazda nimi sprawiać dużo frajdy. Techlife ze swoim modelem X5 oraz X5s przeciera szlaki tanimi hulajnogami elektrycznymi z super jakością wykonania oraz amortyzacją godną konkurowania z o wiele droższymi modelami. Świetny design, nowoczesne rozwiązania, kompaktowe rozmiary, szybki i intuicyjny system składania oraz regulowana kierownica góra-dół i rozkręcane rączki kierownicy pozwalają na szybką transformację hulajnogi w "bagaż podręczny". Dobrze dobrana hulajnoga elektryczna musi zapewniać nam odpowiednią wysokość kierownicy, by podczas dłuższych podróży móc stać w pozycji wyprostowanej bez konieczności garbienia się. X5 zaspokoi w tej kwestii potrzeby osób o wzroście nawet do 2 metrów. Niestety koszykarze i osoby o bardzo dużym wzrośnie nie będą czuli się komfortowo, jednakże Techlife w swojej ofercie posiada również inne modele, które są ciekawą alternatywą dla komunikacji miejskiej, zapewniając osobom o większych gabarytach komfortowy środek transportu.

Akcesoryjne siodełko

Do każdej hulajnogi elektrycznej od Techlife jest możliwość dokupienia akcesoryjnego siodełka montowanego na podeście poprzez szybkozłączki. W celu uzyskania informacji odnośnie dostępności prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Do modelu Techlife X5/X5s koszt siodełka to 199 zł. Z pewnością ułatwi to podróżowanie na dalekich dystansach, odciąży stawy oraz zwiększy uniwersalność jednego pojazdu, który mógłby być użytkowany w rodzinie przez wiele osób.

Szybko, tanio i wygodnie

Techlife X5s to jedna z tych hulajnóg, która kusi swoimi małymi rozmiarami oraz ponadprzeciętną mobilnością. Często mieszkając w mieście poszukujemy sprawnego, szybkiego i taniego środka transportu. Nierzadko wybieramy komunikację miejską, która w jednych miastach jest tańsza, w innych droższa. W większości przypadków jednak jest ona po prostu spóźniona. Zapewnienie sobie niezależności w takich przypadkach jest kluczowe. Idealnym środkiem do poruszania się po mieście jest mimo wszystko hulajnoga elektryczna. Co prawda w deszczu i w zimie nie sprawdzi się ona tak dobrze, jak własny samochód lub tramwaj, jednakże w sezonie wiosennym, letnim oraz na początku jesieni zakup taki szybko się amortyzuje. Za 1 zł (słownie: złotówkę) jesteśmy w stanie przejechać nawet 80 km. A 80 km w mieście to bardzo dużo. Dla niektórych są to nawet dwa tygodnie jeżdżenia dzień w dzień do pracy. Korzystając z hulajnogi elektrycznej przyczyniamy się również do mniejszego zanieczyszczenia środowiska, niż ma to miejsce podczas jazdy samochodem lub motocyklem spalinowym. Omijamy korki, szybciej wracamy do mieszkania, mamy więcej czasu dla siebie, a w każdej chwili możemy skręcić w inną ścieżkę i zwiedzić okolicę z innej perspektywy. Techlife X5s dzięki swoim niewielkim rozmiarom pozwala na schowanie go pod biurko, do szafy w biurze lub do pozostawienia na korytarzu. Nie potrzebujemy również specjalnej komórki lokatorskiej w miejscu zamieszkania, ani garażu. Zajmuje tyle miejsca co dwie torby na siłownię. Ogrooomna wygoda!

W koło Macieju się kręcą...

W hulajnodze Techlife X5s zastosowano na przodzie dętkowe koło w rozmiarze 8,5 cali pompowane oraz pełną 8 calową oponę z tyłu. Przód, jako, iż jest pompowany zapewnia nam dobre tłumienie drgań i zapewnia wysoki komfort użytkowania. Tył ze stałym kołem jest nieprzebijalny, dzięki czemu nie będziemy musieli szukać wulkanizatora lub sklepu z dętkami w okolicy. Kompaktowa hulajnoga z reguły posiada mniejsze koła w porównaniu do "dużych czołgów". Dzięki temu otrzymujemy mniejsze rozmiary hulajnogi, niższą wagę i niżej umieszczony podest, który pozwala na łatwiejsze wejście lub zeskoczenie z hulajnogi. 

TechlifeX5
TechlifeX5

Mocny silnik + duży akumulator = sporo frajdy

Jaka moc byłaby dla nas odpowiednia? Bardzo często zastanawiamy się czy 300W będzie wystarczające. A może 600W to również za mało? Przecież lepiej mieć pod stopami 2000W albo nawet 3000W. Dochodzimy jednak w pewnym czasie do umysłowej ściany. Wystarczy, że odpowiesz sobie na jedno bardzo, ale to bardzo ważne pytanie. Co lubię w życiu robić? A potem zacząć to robić! Nie, nie. To jednak nie to pytanie i nie ta odpowiedź. Lepsze będzie "do czego potrzebuję takiej hulajnogi?". Jako dojazd do pracy? Czysto rekreacyjnie? A może i to i to? Podpowiadamy, że 300W jest w zupełności wystarczające do sprawnego poruszania się po mieście. Techlife X5s zapewnia maksymalną prędkość aż do 35 km/h. Uwierzcie nam, że jest to ogromna prędkość. Nie można porównywać prędkości osiąganej na hulajnodze do roweru lub chociażby samochodu! Całkowicie inne odczucia, inne zachowanie pojazdu. Na hulajnodze stoimy w pozycji wyprostowanej, pęd powietrza uderza bezpośrednio w nas. W naszej opinii odczucia z jazdy z prędkością 35 km/h na hulajnodze mogłyby równać się mniej więcej jeździe z prędkością 70 km/h na rowerze. Już 50km/h na rowerze to hardcore, prawda? Zasięg na poziomie do 50 km jest rewelacyjnym wynikiem. Jeśli będziemy poruszali się szybko, dystans ten będzie mniejszy, jednakże nawet 20 km w przeciągu dnia może być dla niewprawionego użytkownika hulajnóg sporym wyzwaniem. Na tyle sporym, by po powrocie do domu po prostu iść spać. 

Amortyzacja

Miękko zestrojone zawieszenie w Techlife X5s to zasługa dwóch amortyzatorów z tyłu i jednego z przodu. Sukcesywnie tłumią one drgania i zapewniają wysoki komfort z jazdy. Dlaczego jest to tak ważne? Jeśli hulajnoga ma nam służyć dzień w dzień podczas np. dojazdów do pracy, nasze nadgarstki muszą być w co najmniej dobrej kondycji, by móc podjąć się służbowych obowiązków. Dobrą hulajnogę elektryczną można poznać głównie właśnie po dobrej amortyzacji. I nie jest to taka prosta sprawa, że zamontujemy sprężynę i już będzie wszystko działało. To niezliczone testy, kalkulacje, projekty i badania nad kątem natarcia amortyzacji, umiejscowieniem i sposobem działania. Techlife X5s pomimo małych amortyzatorów, świetnie sprawdza się podczas jazdy nawet po nierównym terenie. Jak na małą hulajnogę elektryczną radzi sobie bardzo, ale to bardzo dzielnie!

Hamulce? Są dwa, choć na jednym kole

Hulajnoga elektryczna Techlife X5s została wyposażona w hamulec elektromagnetyczny (jak większość hulajnóg elektrycznych) oraz tylny hamulec bębnowy zamontowany na kole. Rozwiązanie to zapewnia wygodę z użytkowania i brak konieczności serwisowania z powodu zamkniętej konstrukcji. Taki system hamowania gwarantuje odpowiednią siłę hamowania, biorąc pod uwagę fakt, iż Techlife X5s nie jest demonem prędkości. Hamulec bębnowy dzięki regulacji przy tylnej osi można ustawić według własnych preferencji. Możemy spersonalizować pod siebie siłę hamowania. Skracając lub wydłużając linkę zamontowaną przy tylnej osi sprawiamy, że raz hamulec może szybciej "łapać" i hamować, a możemy go zmiękczyć, przez co nawet po naciśnięciu klamki do oporu tylne koło się nie zablokuje. Proste, ale niezwykle skuteczne i przydatne rozwiązanie!

Wyświetlacz

Wbudowany w manetkę gazu wyświetlacz pokazuje najważniejsze dla użytkownika informacje. Począwszy od aktualnej prędkości, przejechanego dystansu krótkotrwałego i całkowitego, po napięcie występujące na akumulatorze oraz stopień naładowania i obecnie włączony tryb (1- najwolniejszy, 2- średni, 3- najszybszy). Przejrzysty, kolorowy wyświetlacz jest niezwykle czytelny nawet, gdy promienie słoneczne padają bezpośrednio na niego. Na szczęście jest możliwość regulacji stopnia mocy oświetlenia wyświetlacza, więc jeśli poruszamy się wyłącznie wieczorami lub po zmroku zachęcamy do przygaszenia ekranu. Na pewno nie będzie nas wtedy raził po oczach! :)

Hulajnoga elektryczna Techlife X5s 18Ah to:

 • Waga 18 kg
 • Silnik o mocy nominalnej 300W
 • Prędkość maksymalna 25km/h (po odblokowaniu do 35 km/h)
 • Zasięg do 50 km na jednym ładowaniu
 • Akumulator 36V 18Ah
 • Amortyzowany podest
 • Składana kolumna kierownicy, rączki i sztyca kierownicy
 • Mocne oświetlenie obrysowe z przodu i z tyłu
 • Hamulec bębnowy z tyłu
 • Czas ładowania wynoszący około 5-6 godzin
 • Przednie koło pompowane, tylne pełne
 • Obciążenie do maksymalnie 120 kg
 • EAN: 5903940080086
TechlifeX5 wyświetlacz

Techlife
1 Przedmiot

Opis

Maksymalna prędkość
25km/h (po odblokowaniu do 35 km/h)
Maksymalny zasięg
do 50 km
Moc silnika
300W/ szczytowa 550W
Pojemność akumulatora
36V 18Ah
Podest
amortyzowany
Waga
18 kg
Hamulce
dźwignie na rączce kierownicy, hamulec bębnowy z tyłu plus hamulec elektromagnetyczny z odzyskiwaniem energii
Oświetlenie
wbudowane w podest na tył i przód, plus przednie na błotniku
Rozmiar kół
8.5 cali przód pompowana, 8 cali tył pełna
Rodzaj kół
gumowe pompowane z przodu, pełne z tyłu
Wyświetlacz
cyfrowy kolorowy, prędkość, przebyta trasa, poziom naładowania akumulatora
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Rodzaj kierownicy
składana, z regulacją wysokości
Czas ładowania
5-6 godzin
Maksymalny kąt podjazdu
15 stopni
Dopuszczalne obciążenie
120 kg
Dostępne kolory
czarny
Typ
Elektryczna
Gwarancja
24 miesięcy z wyłączeniem części podlegających zużyciu
Rozmiar
Wymiary urządzenia rozłożonego 110x18x116cm
Wymiary urządzenia złożonego 110x18x36cm
Grade 
2021-02-01

x5s

Super zasięg! Moc wystarczająca pod 90kg. Realnie wychodzi przy prędkości 20-25km/h ok. 35-40 km zasięgu.

Napisz opinie

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password