• Produkt chwilowo niedostępny

Frugal Dynamic Light Czarny

899,00 zł Brutto

Hulajnoga elektryczna Frugal Dynamic Light to świetna hulajnoga dla osób chcących rozpocząć przygodę z tego typu pojazdami. Prędkość maksymalna do 25 km/h oraz zasięg do 12 km na jednym ładowaniu jest w zupełności wystarczający do sprawnego poruszania się po mieście. Silnik o mocy 200W pozwala na wjechanie pod górkę o nachyleniu nawet do maksymalnie 10 stopni! Idealna hulajnoga zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych chcących poruszać się sprawnie z punktu A do punktu B.

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

  • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
  • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
Frugal Dynamic Light Black

Frugal Dynamic Light - Transport przyszłości dla każdego, bez względu na wiek

Hulajnoga elektryczna której prędkość maksymalna do 25 km/h pozwala poczuć radość z jazdy i sprawnie poruszać się po mieście. Idealnie sprawdzi się jako środek transportu z punktu A do punktu B. Zasięg do 12 km na jednym ładowaniu w większości przypadków jest wystarczający, by dojechać miejsca docelowego.

Design i wzornictwo - klucz do wyróżnienia się z tłumu

Zdecydowanie Frugal Dynamic Light ma ponadczasowy wygląd, a ciekawe wzornictwo i bogata paleta kolorów pozwala na wybranie odpowiedniej hulajnogi według własnych upodobań. Wyróżnij się z tłumu, ciesz się wyglądem swojej hulajnogi i przemierzaj kilometry ze sprzętem, który po prostu Ci się podoba!

Silnik 200W, akumulator 36V 4Ah

Moc silnika pozwala na dynamiczne przyspieszanie i pokonywanie wzniesień o nachyleniu do 10 stopni. Akumulator o pojemności 144 Wh ładuje się od 0 do 100% w przeciągu 3 godzin. Dzięki możliwości szybkiego podładowania hulajnogi jej funkcjonalność zdecydowanie wzrasta i pozwala z powodzeniem podróżować na dłuższych dystansach w ciągu dnia.

Specyfika i ciekawostki

Hamulec elektromagnetyczny może być wspierany przez tylny hamulec nożny, rodem wyciągnięty z hulajnóg klasycznych. Dzięki takiej konfiguracji wzmocnisz siłę hamowania i zapewnisz sobie bezpieczeństwo w nagłych, nieoczekiwanych przypadkach. Funkcja EasyRide to tempomat, który aktywuje się po dłuższym przyciśnięciu manetki gazu. Ciesz się stałą prędkością jazdy bez konieczności naciskania akcelerometru! Hulajnoga posiada również haczyk na kolumnie kierownicy, który zaczepia się o tylny błotnik dla wygodniejszego przenoszenia hulajnogi. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że haczyk ten może również posłużyć jako uchwyt na siatkę z zakupami lub plecak!

Frugal Dynamic Light Black
Frugal Dynamic Light Black

Waga 10 kg oraz system składania

Niska waga sprawia, że ten model zabierzesz ze sobą do biura, a nawet bez problemu wniesiesz go na piętro w bloku. Dzięki składanej kolumnie kierownicy łatwo schowasz ją w bagażniku samochodu, pod biurkiem lub w innym miejscu. Kompaktowe hulajnogi od Frugal pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca w mieszkaniu, by schować hulajnogę na czas przerwy od użytkowania.

Hulajnoga elektryczna Frugal Dynamic Light Black to:

  • Waga 10 kg
  • Silnik o mocy nominalnej 200W
  • Prędkość maksymalna do 25 km/h
  • Zasięg do 12 km
  • Akumulator 36V 4Ah
  • Wymiary hulajnogi 105,5 x 43,5 x 94 cm
Frugal

Opis

Maksymalna prędkość
do 25 km/h
Maksymalny zasięg
do 12 km
Moc silnika
200 W
Pojemność akumulatora
36V 4Ah
Waga
10 kg
Hamulce
dźwignia na rączce kierownicy, hamulec elektromagnetyczny z odzyskiwaniem energii, tylny nożny
Oświetlenie
wbudowana lampka LED w kolumnę kierownicy
Rozmiar kół
6 calowe
Wyświetlacz
Zintegrowany wyświetlacz LCD
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Czas ładowania
3 godziny
Maksymalny kąt podjazdu
10 stopni
Dopuszczalne obciążenie
100 kg
Typ
Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy z wyłączeniem części podlegających zużyciu
24 miesiące

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password