Ultron T128 PRO

8 999,00 zł Brutto
Wysyłka po 01.11.2020

Dostępna po 01.11.2020! Obecnie trwa przedsprzedaż!

Hulajnoga elektryczna Ultron T128 Pro to sprzęt idealny do sprawnego poruszania się po mieście i poza nim. Potężna moc, łącznie wynosząca aż 6000W w szczycie, bateria o pojemności 35Ah 60V oraz prędkość maksymalna wynosząca do 95 km/h. Model ten posiada tarczowe hamulce hydrauliczne oraz 11 calowe koła. Przy zachowaniu bardzo niskiej ceny za tak wyśrubowane parametry, producent sprawił, że hulajnoga ta jest idealnym przykładem świetnej relacji ceny do jakości i parametrów. Niesamowicie futurystyczny wygląd sprawia, że nie da się przejść obojętnie obok tej hulajnogi!

Siedzisko
 • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
 • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
UltronT128PRO

Ultron T128 PRO. Futurystyczny wygląd i astronomiczne osiągi.

Jest to hulajnoga elektryczna, której prędkość maksymalna wynosi aż do 95 km/h. Zdecydowanie pozwala poczuć radość z jazdy. Idealnie sprawdzi się jako środek transportu w mieście, a nawet poza nim! Zasięg do 80 km na jednym ładowaniu jest rewelacyjną wartością i w zupełności pozwala na sprawne poruszanie się w ciągu dnia. Potężne i mocne hydrauliczne hamulce tarczowe z pewnością wpłyną pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy i komfort podróżowania. Koła o rozmiarze aż 11 cali to gwarancja stabilności i możliwości jazdy nawet w ciężkim terenie. Niezwykle mocne oświetlenie przednie z powodzeniem doświetla pobocze oraz teren przed nami. Dzięki niemu możemy bez obaw wybrać się nawet nocą na daleką przejażdzkę, również poza miasto. Zamontowana stacyjka na klucz pozwala zabezpieczyć hulajnogę przed kradzieżą, ale również informuje o stopniu naładowania baterii (napięcie na akumulatorze). Składane rączki kierownicy pozwalają zaoszczędzić miejsca podczas transportu hulajnogi w bagażniku lub w miejscu zamieszkania. Mnogość dodatków oraz wysoka jakość wykonania to zdecydowanie atut hulajnóg od marki Ultron.

Opcjonalnie hulajnogę można doposażyć w siodełko montowane na podeście w cenie 199 zł.

Dwa silniki o łącznej mocy aż 6000W w szczycie, akumulator 60V 35Ah

Zastosowane w tym modelu dwa silniki o mocy szczytowej 3000W każdy, łącznie aż 6000W maksymalnie. Są wystarczająco mocne, aby pokonać większość wzniesień napotkanych w mieście, a nawet poza nim! Akumulator spokojnie pozwala na dojazd do pracy i powrót do domu. Z pewnością moc i pojemność akumulatora jest ogromną zaletą tej hulajnogi elektrycznej.

Amortyzacja

Zastosowana rewelacyjna amortyzacja oraz pompowane koła poprawiają komfort podróży na gorszej nawierzchni. Szeroki podest poprawia również stabilność jazdy i pewne poruszanie się na dłuższych dystansach. Dzięki niemu możemy ułożyć luźno nogi, nawet obok siebie. Zyskując nie tylko na komforcie, ale i na bezpieczeństwie.

UltronT128PRO
UltronT128PRO

Waga 53 kg oraz system składania

Duża waga hulajnogi spowodowana jest potężnym szkieletem oraz niezwykle dużym akumulatorem o ogromnej pojemności. Pomimo tak wysokiej wagi, hulajnoga dzielnie radzi sobie nawet w obszarze miejskim. System składania pozwala zaoszczędzić miejsce oraz z powodzeniem schować hulajnogę w miejscu zamieszkania, bez konieczności wynajmowania z tego tytułu dodatkowego garażu. Składana kolumna kierownicy przekłada się również na duży komfort podczas przewożenia hulajnogi w bagażniku samochodowym.

Hulajnoga elektryczna Ultron T128 Pro to:

 • Waga 53 kg
 • Wymiary: 1400 x 620 x 1280 mm
 • Dwa silniki o łącznej mocy 6000W szczycie
 • Prędkość maksymalna do 95 km/h
 • Zasięg do 80 km
 • Akumulator 60V 35Ah
 • Hydrauliczne hamulce tarczowe
 • 11 calowe pompowane koła
 • Najwyższa jakość komponentów
 • Nowoczesny design
 • Futurystyczny wygląd
Ultron

Opis

Maksymalna prędkość
do 95 km/h
Maksymalny zasięg
do 80 km
Moc silnika
2x 3000W w szczycie, łącznie maksymalnie 6000W
Pojemność akumulatora
60V 35Ah
Podest
przód i tył amortyzowany
Waga
53 kg
Hamulce
dźwignie na rączce kierownicy, hydrauliczne hamulce tarczowe przód + tył, hamulec elektromagnetyczny z odzyskiwaniem energii
Oświetlenie
przód i tył
Rozmiar kół
11 cali pompowane
Rodzaj kół
gumowe pompowane z przodu i z tyłu
Wyświetlacz
cyfrowy kolorowy, prędkość, przebyta trasa, poziom naładowania akumulatora
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Rodzaj kierownicy
składana na boki
Czas ładowania
10-14 godzin
Maksymalny kąt podjazdu
30 stopni
Dopuszczalne obciążenie
150 kg
Typ
Elektryczna
Gwarancja
24 miesiące z wyłączeniem części podlegających zużyciu

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password