Ultron T10

Ultron T10 V2

Hulajnogi elektryczne

5 499,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Ultron T10 V2 to hulajnoga elektryczna, która w tym przedziale cenowym nie ma sobie równych. Dwa silniki o mocy szczytowej wynoszącej aż 2400W zapewniają ekstremalne osiągi. Prędkość maksymalna to aż do 60 km/h, a dzięki zastosowaniu mocarnego akumulatora z napięciem 60V i pojemności 21Ah można przejechać do 50 km na jednym ładowaniu. Rewelacyjny wynik biorąc pod uwagę fakt, że do napędzenia mamy dwa silniki. Hydrauliczne hamulce tarczowe są ostre jak żyleta i potrafią zatrzymać hulajnogę dosłownie w miejscu. Dopracowane zawieszenie świetnie wybiera nierówności zapewniając komfort z jazdy niedostępny w hulajnogach z tej półki cenowej. Zamontowane akcesoria też są niezwykle rzadko spotykane. Stacyjka na klucz z voltomierzem, świetne oświetlenie i klakson!

 • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
 • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
UltronT10

Ultron T10 V2 - ulepszona wersja. Jeszcze lepsza, bardziej komfortowa, idealna!

Jest to hulajnoga elektryczna, której prędkość maksymalna wynosi aż do 60 km/h. Pozwala poczuć radość z jazdy. Idealnie sprawdzi się jako środek transportu w mieście, a nawet poza nim! Zasięg do 50 km na jednym ładowaniu jest rewelacyjną wartością i w zupełności pozwala na sprawne poruszanie się w ciągu dnia. Potężne i mocne hamulce hydrauliczne tarczowe z pewnością wpłyną pozytywnie na bezpieczeństwo jazdy i komfort podróżowania. Niezwykle mocne oświetlenie przednie z powodzeniem doświetla pobocze oraz teren przed nami. Dzięki niemu możemy bez obaw wybrać się nawet nocą na daleką przejażdżkę, również poza miasto. Zamontowana stacyjka na klucz pozwala zabezpieczyć hulajnogę przed kradzieżą, ale również informuje o stopniu naładowania baterii (napięcie na akumulatorze). Składane rączki kierownicy pozwalają zaoszczędzić miejsca podczas transportu hulajnogi w bagażniku lub w miejscu zamieszkania. Mnogość dodatków oraz wysoka jakość wykonania to zdecydowanie atut tej hulajnogi od marki Ultron. A w przypadku modelu T10 V2 Ultron zdecydował się zastosować podwójną przednią amortyzację. Świetnie wybiera ona nierówności, zapewnia niespotykany komfort jazdy i bezawaryjne działanie nawet w ciężkich warunkach. Hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniające niezwykle precyzyjne działanie i REWELACYJNĄ skuteczność.

Opcjonalnie hulajnogę można doposażyć w siodełko montowane na podeście w cenie 199 zł.

Dwa silniki o łącznej mocy aż 2400W w szczycie, akumulator 60V 21Ah

Zastosowane w tym modelu dwa silniki o mocy nominalnej 700W każdy, a w szczycie aż 1200W są wystarczająco mocne, aby pokonać większość wzniesień napotkanych w mieście, a nawet poza nim! Akumulator spokojnie pozwala na dojazd do pracy i powrót do domu. Z pewnością moc i pojemność akumulatora jest ogromną zaletą tej hulajnogi elektrycznej. Na próżno jest szukać w tym przedziale cenowym hulajnogi o podobnych parametrach, która będzie posiadała tak wszechstronne zastosowanie. Duża moc przekłada się na możliwość jazdy nawet w cięższych warunkach pogodowych, a pojemny akumulator (zasięg do 50km) na podróże między miastami i do eksploracji dalszych zakątków pobliskich miejscowości.

Amortyzacja

Zastosowana rewelacyjna przednia (podwójna) amortyzacja oraz pompowane koła poprawiają komfort podróży na gorszej nawierzchni. Szeroki podest poprawia również stabilność jazdy i pewne poruszanie się na dłuższych dystansach. Dzięki niemu możemy ułożyć luźno nogi, nawet obok siebie. Zyskując nie tylko na komforcie, ale i na bezpieczeństwie. Odpowiednia amortyzacja nie przenosi również drgań na nadgarstki użytkownika, dzięki czemu podróż będzie o wiele bardziej komfortowa. Jest to bardzo ważne, by czerpać radość z jazdy i z każdego pokonanego kilometra.

UltronT10
UltronT10

Waga 32 kg oraz system składania

Niska waga sprawia, że ten model zabierzesz ze sobą zarówno do biura, jak i mieszkania oraz komunikacji miejskiej. System składania pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń bez konieczności organizowania specjalnego garażu lub innego miejsca postojowego. Kompaktowe rozmiary pozwalają również na lepszą kontrolę nad hulajnogą oraz zapewniają większą zwinność w zgiełku miasta.

Hulajnoga elektryczna Ultron T10 to:

 • Waga 32 kg
 • Wymiary: 1150 x 620 x 1280 mm
 • Dwa silniki o mocy 2400W szczycie. Nominalnie po 700W każdy.
 • Prędkość maksymalna do 60 km/h
 • Zasięg do 50 km
 • Akumulator 60V 21Ah
 • Najwyższa jakość komponentów
 • Nowoczesny design
 • Niezwykle poręczna
Ultron
2 Przedmioty

Opis

Maksymalna prędkość
do 60 km/h
Maksymalny zasięg
do 50 km
Moc silnika
2x 700W nominalnie, w szczycie łącznie 2400W
Pojemność akumulatora
60V 21Ah
Podest
przód i tył amortyzowany
Waga
32 kg
Hamulce
dźwignie na rączce kierownicy, hamulce tarczowe przód + tył, hamulec elektromagnetyczny z odzyskiwaniem energii
Oświetlenie
przód i tył
Rozmiar kół
10 cali pompowane
Rodzaj kół
gumowe pompowane z przodu i z tyłu
Wyświetlacz
cyfrowy kolorowy, prędkość, przebyta trasa, poziom naładowania akumulatora
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Rodzaj kierownicy
z regulacją wysokości
Czas ładowania
8-10 godzin
Maksymalny kąt podjazdu
20 stopni
Dopuszczalne obciążenie
150 kg
Typ
Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy, po zarejestrowaniu 24 miesiące

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password