Dualtron Thunder

Dualtron Thunder

15 999,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 2-4 dni

Dualtron Thunder flagowa hulajnoga elektryczna serii Dualtron. Bestia która czeka aż ją uwolnisz. Dwa silniki o łącznej mocy 5400W potrafią zapewnić swobodną jazdę nawet w trudnym terenie. Akumulator LG 60V 35Ah to gwarancja długich kilometrów (nawet 120 km), oraz wysokich prędkości do 80 km/h.

 • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
 • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
Dualtron Thunder

Dualtron Thunder flagowa hulajnoga elektryczna firmy Minimotors

Następca dobrze znanego i cenionego na całym świecie Dualtrona Ultra. W stosunku do poprzednika mamy jeszcze lepszą jakość materiałów między innymi nowy dużo lepszy materiał izolujący kable, lepsza izolacja przeciw wilgoci, lepsze hamulce tym razem już pełna hydraulika, szersze opony zapewniające lepszą stabilność przy większych prędkościach.

Dualtron Thunder Akumulator 35Ah

Potęzny akumulator 35Ah to gwarancja, że jedno ładowania wystarczy na przejechanie całego miasta, dojazd to pracy i powrót do domu. Hulajnoga elektryczna Dualtron Thunder to prędkość nawet 80 km/h, a zasięg do 120 km, z powodzeniem może zastąpić samochód. Osobą dla których zwykła spokojna jazda to za mało, dulatron thunder dostarczy emocji podczas jazdy po bezdrożach.

Dualtron Thunder to czyste szaleństwo, dwa silniki o mocy 2700W każdy.

Łączną moc 5400W która tylko czeka abyś ją uwolnił. Przyspieszenia w tym modelu nie da się opisać, to trzeba samemu przeżyć. Pojazd stworzony, aby żaden teren nie był przeszkodą, znakomicie radzi sobie na asfalcie jak i w nierównym terenie, wydaję się że nic nie może go zatrzymać. Specjalnie zaprojektowane 11 calowe szerokie koła zapewniają świetną przyczepność i stabilność, a regulowane amortyzatory zapewniają przyjemną jazdę nawet w bardzo nierównym terenie. Hydrauliczne tarczowe hamulce zamontowane w tym modelu w sposób kontrolowany potrafią zatrzymać hulajnogę dając poczucie kontroli przy zjazdach z wysokich gór. Dla tej hulajnogi elektrycznej nawet wzniesienia o nachyleniu 35 stopni nie są przeszkodą.

Dualtron Thunder
Dualtron thunder zawieszenie

Amortyzacja

Wielostopniowy system regulacji zawieszenia z 45 stopniami (3x3x5) pozwala na dostosowanie pracy zawieszenia do swoich potrzeb. Stworzony przez MiniMotors system pozwala na ustawienie odległości wału silnika, kąta wahacza oraz wymianę gumowego wkładu. Dzięki systemowi w szybki i łatwy sposób możemy dostosować twardość zawieszenia do swoich preferencji

Wyświetlacz EYE 3

Zainstalowany wyświetlacz pozwala na personalizacje naszej hulajnogi. Ustawimy między innymi siłe przyspieszenia, jazdę z tempomatem, maksymalną prędkość, siłe hamowania elektromagnetycznego, sposób w jaki hulajnoga rusza (z odepchnięciem lub bez), eABS itp.

EYE 3
Dualtron Thunder koła hamulce

Hamulce hydrauliczne oraz 11 calowe koła

Pełna hydraulika zamontowane w dulatron thunder sprawia, że z łatwością zatrzymamy się w każdej sytuacji. Wystarczy użycie dwóch palcy aby skutczenie zatrzymaj thundera. Hamulce hydrauliczne nie wymagają siły aby koła został zblokowane. Aby uniknać blokady kół firma minimotors wyposażyła thundera w system eAbs który zapobiega utracie kontroli nad pojazdem podczas ostrego hamowania. Duże i bardzo szerokie koła 11 cali to gwarancja stabilnej jazdy nawet przy wysokich prędkościach. Hulajnoga nawet przy prędkości 80 km/h jest stabilna i wpełnij przewidywalna, a użytkownik ma uczucie iż thunder jedzie po szynach.

Dualtron Thunder Minimotors

Seria Dualtron wyznacza trendy na rynku. Stworzona dla najbardziej wymagających klientów, nie pozostawia miejsca na kompromisy. Zaawansowane technologie oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają że Dualtron Thunder to światowa czołówka pojazdów tego typu, to nie tylko suche parametry, to 20 lat innowacji i doświadczenia firmy Mimimotors, oraz rzesza zadowolonych klientów na całym świecie.

Dualtron Thunder wymiary

Dulatron Thunder to:

 • szaleństwo w czystej postaci
 • zasięg do 120 km
 • dwa silniki o mocy łącznej 5400W
 • prędkość maksymalna 80 km/h
 • akumulator 60V 35Ah
 • doskonałe zawieszenie z regulowaną twardością
 • regulowany prześwit
 • niezawodny i szybki system składania
 • wyświetlacz i jednostka sterująca nowej generacji z dużymi możliwościami konfiguracji
 • hydrauliczne hamulce tarczowe z systemem ABS
 • jakość firmy Minimotors
Minimotors

Opis

Maksymalna prędkość
80 km/h
Maksymalny zasięg
120 km
Moc silnika
5400 W [dwa silniki po 2700 W]
Pojemność akumulatora
LG 60V 35Ah
Podest
amortyzowany z regulacją twardości oraz regulowanym prześwitem
Waga
43 kg
Hamulce
dźwignia na rączce kierownicy, hamulec elektroniczny oraz hydrauliczny z ABS z przodu i z tyłu
Oświetlenie
doskonałe oświetlenie LED przód i tył
Rozmiar kół
11 cal
Rodzaj kół
bezdętkowe pompowane
Wyświetlacz
prędkość, zasięg, poziom akumulatora, ustawienia parametrów hulajnogi
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Rodzaj kierownicy
składana, bez regulacji wysokości
Czas ładowania
5-18 godzin [w zależności od rodzaju ładowarki]
Maksymalny kąt podjazdu
35 stopni
Dopuszczalne obciążenie
120 kg
Wymiary
1238 x 609 x 1219 mm po złożeniu: 1238 x 609 x 543 mm
Dostępne kolory
czarny
Typ
Elektryczna
Gwarancja
24 miesiące z wyłączeniem części podlegających zużyciu

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password