Dualtron Thunder

Hulajnogi elektryczne

14 999,00 zł Brutto
Dostawa w ciągu 24 godzin

Dualtron Thunder flagowa hulajnoga elektryczna serii Dualtron. Bestia która czeka aż ją uwolnisz. Dwa silniki o łącznej mocy 5400W potrafią zapewnić swobodną jazdę nawet w trudnym terenie. Akumulator LG 60V 35Ah to gwarancja długich kilometrów (nawet 120 km), oraz wysokich prędkości do 80 km/h.

 • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
 • Darmowa dostawa (od 500 zł) Darmowa dostawa (od 500 zł)
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot

Hulajnoga elektryczna Dualtron Thunder flagowa hulajnoga elektryczna firmy Minimotors. Następca dobrze znanego i cenionego na całym świecie Dualtrona Ultra. W stosunku do poprzednika mamy jeszcze lepszą jakość materiałów między innymi nowy dużo lepszy materiał izolujący kable, lepsza izolacja przeciw wilgoci, poprawione hamulce i kilka innych drobnostek zgłoszonych przez użytkowników. 

Nowy model to także fabrycznie montowane hamulce hydrauliczne, system ABS wspomagający hamowanie, regulowana 15 stopniowa sztywność zawieszenia. Dualtron Thunder posiada regulowany prześwit który pozwala dostosować swój model do własnych potrzeb i warunków użytkowania.

Dualtron Thunder to czyste szaleństwo, dwa silniki o mocy 2700W każdy, daje łączną moc 5400W która tylko czeka abyś ją uwolnił. Pojazd stworzony aby żaden teren nie był przeszkodą, znakomicie radzi sobie na asfalcie jak i w ciężkim nierównym terenie, wydaję się że nic nie może go zatrzymać. Specjalnie zaprojektowane 11 calowe szerokie koła zapewniają świetną przyczepność i stabilność, a świetne regulowane amortyzatory zapewniają przyjemną jazdę nawet w bardzo nierównym terenie. Hydrauliczne tarczowe hamulce zamontowane w tym modelu w sposób kontrolowany potrafią zatrzymać hulajnogę dając poczucie kontroli przy zjazdach z wysokich gór. Dla tej hulajnogi elektrycznej nawet wzniesienia o nachyleniu 35 stopni nie są przeszkodą.

Hulajnoga elektryczna Dualtron Thunder to prędkość nawet 80 km/h, a zasięg do 120 km, z powodzeniem może zastąpić samochód. Jedno ładowania wystarczy na przejechanie całego miasta, dojazd to pracy i powrót do domu. Osobą dla których zwykła spokojna jazda to za mało, dulatron thunder daje emocje podczas jazdy po bezdrożach.

Dualtron Thunder posiada wyświetlacz oraz panel sterujący najnowszej generacji, dzięki któremu otrzymujemy dodatkowo możliwości personalizacji swojego modelu możemy np. ustawić sposób przyspieszania, siłę hamowania, działanie tempomatu, maksymalną prędkość, wyłączyć lub włączyć itp.

Poruszanie się tak mocną hulajnogą wymaga też odpowiednich środków bezpieczeństwa, dlatego Minimotors zamontowało w tym modelu świetne hamulce hydrauliczne, oraz system ABS zapobiegający blokowaniu się kół podczas hamowania. Sam system ABS wspomaga proces hamowania, tak aby nawet podczas ostrego zatrzymania hulajnoga była stabilna i kierujący nie utracił kontroli nad pojazdem.

Dualtron Thunder to wygoda którą zapewnia wielostopniowy system regulacji zawieszenia. Stworzony przez Minimotors gumowy system zawieszenia z 45 stopniami regulacji (3x3x5 dostosowanie odległości wału silnika, kąta wahacza oraz wymianę gumowego wkładu) pozwala na ustawienie parametrów pracy zawieszenia idealnie dostosowanych do twoich potrzeb

Seria Dualtron wyznacza trendy na rynku. Stworzona dla najbardziej wymagających klientów, nie pozostawia miejsca na kompromisy. Zaawansowane technologie oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają że Dualtron Thunder to światowa czołówka pojazdów tego typu, to nie tylko suche parametry, to 20 lat innowacji i doświadczenia firmy Mimimotors, oraz rzesza zadowolonych klientów na całym świecie.

Dulatron Thunder to:

 • szaleństwo w czystej postaci
 • zasięg do 120 km
 • dwa silniki o mocy łącznej 5400W
 • prędkość maksymalna 80 km/h
 • akumulator 60V 35Ah
 • doskonałe zawieszenie z regulowaną twardością
 • regulowany prześwit
 • niezawodny i szybki system składania
 • wyświetlacz i jednostka sterująca nowej generacji z dużymi możliwościami konfiguracji
 • hydrauliczne hamulce tarczowe z systemem ABS
 • jakość firmy Minimotors
Minimotors
1 Przedmiot

Opis

Maksymalna prędkość
80 km/h
Maksymalny zasięg
120 km
Moc silnika
5400 W [dwa silniki po 2700 W]
Pojemność akumulatora
LG 60V 35Ah
Podest
amortyzowany z regulacją twardości oraz regulowanym prześwitem
Waga
43 kg
Hamulce
dźwignia na rączce kierownicy, hamulec elektroniczny oraz hydrauliczny z ABS z przodu i z tyłu
Oświetlenie
doskonałe oświetlenie LED przód i tył
Rozmiar kół
11 cal
Rodzaj kół
bezdętkowe pompowane
Wyświetlacz
prędkość, zasięg, poziom akumulatora, ustawienia parametrów hulajnogi
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Rodzaj kierownicy
składana, bez regulacji wysokości
Czas ładowania
5-18 godzin [w zależności od rodzaju ładowarki]
Maksymalny kąt podjazdu
35 stopni
Dopuszczalne obciążenie
120 kg
Wymiary
1238 x 609 x 1219 mm po złożeniu: 1238 x 609 x 543 mm
Dostępne kolory
czarny
Typ
Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy z wyłączeniem części podlegających zużyciu

Brak opinii

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password