• Produkt chwilowo niedostępny

Dualtron X V2

Hulajnogi elektryczne

27 999,00 zł Brutto

Nowy Dualtron X V2. Najmocniejsza hulajnoga od Minimotors. Aż 8300 W w szczycie, akumulator o pojemności 72V 42Ah pozwala na przejechanie maksymalnie do 150 km w trybie ECO. 13 calowe koła i potężna moc powodują, że hulajnoga ta rozwija prędkość maksymalną wynoszącą do 110 km/h. Niewątpliwie jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych hulajnóg elektrycznych na świecie, a teraz dostępna jest w nowej, II odsłonie.

Ilość
Produkt chwilowo niedostępny

 • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
 • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
Dualtron Xv2

Dualtron X V2

Najmocniejsza hulajnoga od Minimotors to właśnie Dualtron X V2. 13 calowe koła, które są czymś kompletnie niespotykanym w ofertach innych producentów. Potężna, masywna, super szybka. Tak można byłoby w czterech słowach określić nową, flagową hulajnogę z serii Dualtron. Niezwykle pojemny akumulator 72V 42Ah pozwala na pokonanie w trybie ECO nawet maksymalnie do 150 km. Niewątpliwie jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych hulajnóg na świecie. Ciężko oderwać od niej wzrok, a po przejechaniu nawet 100 metrów nie chce się z niej zeskakiwać. Kultowa, dla wielu spełnienie marzeń, legenda. Można byłoby prawić jej jeszcze wiele komplementów! Najwyższa jakość wykonania, najnowsza technologia, niezwykle stabilna nawet przy ogromnych prędkościach. Podświetlane boki podestu oraz przedniego silnika i kolumny kierownicy sprawiają, że hulajnoga jest niezwykle widoczna nawet podczas ciężkich warunków pogodowych. Oświetlenie w tej hulajnodze jest na tyle mocne, by doświetlać teren przed nami odpowiednio szybko nawet przy dużej prędkości. Szeroki podest oraz potężne amortyzatory zapewniają niespotykane wcześniej doznania z podróży oraz komfort nawet podczas bardzo długich podróży.

Dualtron X V2 to aż 8300W mocy maksymalnej!

Tak ogromną moc mogą przekazać wyłącznie ogromne koła i szerokie opony. Na szczęście Dualtron X V2 jest dostosowany do tego, by w pełni wykorzystać swój potencjał i moc dwóch silników. 13 calowe koła, które zamontowane są w tej hulajnodze, rozmiarowo są identyczne jak w samochodach klasy A. Potężna moc pozwala na wjechanie na szczyt o nachyleniu nawet do 35 stopni! Ogromne koła w tym pomagają, by zapewniać trakcję w każdych warunkach. Dzięki temu, że pojazd ten jest w pełni elektryczny, koszt przejechania 100 km w porównaniu do samochodu jest co najmniej 5 razy mniejszy. Jednakże największą różnicą między hulajnogą, a samochodem osobowym lub nawet motocyklem jest ogrom adrenaliny, której ona dostarcza podczas jazdy. Przyspieszenie na równi z samochodami o mocy około 100 KM. Ale tutaj nie siedzi się wygodnie w fotelu. Tutaj się stoi w pozycji wyprostowanej. Jak porównać te doświadczenie do czegoś nam znanego? Prostym przykładem jest przyspieszenie autobusu, gdy stoimy i trzymamy się za drążek lub belkę, by się nie przewrócić. Czasami czujemy, że przyspieszenie wyrywa nam ręce. A w tej hulajnodze? Doznania są kilkukrotnie mocniejsze! 

Dualtron X v2
Dualtron X v2

Dualtron X V2 Minimotors

Hulajnoga została wyposażona w hydrauliczne hamulce tarczowe. To dzięki nim możemy mieć pewność, że nie zaskoczy nas żadna sytuacja losowa, w której hulajnoga nie zatrzyma się na czas przed przeszkodą. 13 calowe koła w połączeniu z szerokimi oponami zapewniają świetną trakcję i przyczepność. Potężna tarcza hamulcowa świetnie odprowadza ciepło, dzięki czemu siła hamowania nawet podczas największych wojaży na szosie pozostanie taka sama. Seria Dualtron wyznacza trendy na rynku. Stworzona dla najbardziej wymagających klientów, nie pozostawia miejsca na kompromisy. Zaawansowane technologie oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Dualtron X V2 to światowa czołówka pojazdów tego typu. To nie tylko suche parametry, to 20 lat innowacji i doświadczenia firmy Minimotors oraz rzesza zadowolonych klientów na całym świecie.

Dulatron X V2 to:

 • Zasięg maksymalnie do 150 km w trybie ECO
 • 13-nasto calowe koła
 • Dwa silniki o mocy łącznej 8300 W
 • Prędkość maksymalna do 110 km/h
 • Akumulator 72V 42Ah + dodatkowy 60V 3Ah
 • Doskonałe zawieszenie
 • Hydrauliczne hamulce +160mm tarcza
 • Wymiary rozłożonej hulajnogi 1305 x 632 x 1240 mm
 • Wymiary złożonej hulajnogi 1305 x 350 x 780 mm
 • Najwyższy model z serii Dualtron
 • Jakość firmy Minimotors
Minimotors

Opis

Maksymalna prędkość
110 km/h
Maksymalny zasięg
150 km w trybie ECO
Moc silnika
2x 4150W w szczycie
Pojemność akumulatora
Główny 72V 42Ah + dodatkowy 60V 3Ah
Podest
Pełna amortyzacja
Waga
66 kg
Oświetlenie
W podeście
Rozmiar kół
13 cali
Rodzaj kół
Pompowane
Czas ładowania
8 - 24 godzin w zależności od ładowarki
Maksymalny kąt podjazdu
35 stopni
Dopuszczalne obciążenie
150 kg
Typ
Elektryczna
Gwarancja
12 miesięcy, po zarejestrowaniu 24 miesiące

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password