Dualtron Ultra V2

17 999,00 zł Brutto
Dostawa po: 2021-03-01

Przedsprzedaż, hulajnoga dostępna od 1 marca w ofercie!
Nowy Dualtron Ultra V2.
6640W łącznej mocy w piku oraz akumulator 72V 35Ah to gwarancja niespotykanych osiągów i zasięgu pozwalającego na swobodne poruszanie się między miastami.
Prędkość maksymalna to aż 100 km/h, zaś zasięg wynosi do 140 km w trybie ECO.

Ilość
Czekamy na dostawę

  • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
  • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
Dualtron Ultra v2

Dualtron Ultra V2

Hulajnoga ta jest niewątpliwie królem szos. Potężne koła, podest i amortyzacja sprawiają, że jazda nią jest niezwykle komfortowa. O odpowiednie przyspieszenie zadbają dwa silniki o łącznej mocy maksymalnej 6640 W. Ultra V2 to połączenie najwyższych osiągów oferowanych przez producentów hulajnóg elektrycznych i komfortu użytkowania nawet na bardzo długich dystansach. Z pewnością hulajnoga ta dostarczy potężną dawkę adrenaliny w trybie Turbo, zaś w trybie ECO staje się potulna, przewidywalna i niezwykle łatwa do okiełznania. Już sam jej wygląd sprawia, że nie da się obok niej przejść obojętnie. Dodatkowe dobre wrażenie sprawiają LEDy umieszczone w tej hulajnodze. Krzykliwe kolory diod LED aż wołają "spójrz na mnie!".

Dualtron Ultra V2 to aż 6640W mocy maksymalnej!

Tak ogromny zasób mocy może wprawić w zakłopotanie nawet najbardziej doświadczonych użytkowników hulajnóg elektrycznych. Niespotykana moc w połączeniu z niską wagą hulajnogi sprawia, że prędkość maksymalna może w bardzo krótkim czasie zostać osiągnięta po naciśnięciu manetki "gazu". Dzięki 11 calowym kołom z odpowiednio dobranym bieżnikiem trakcja jest przenoszona w znakomity sposób, dzięki czemu przyspieszenie jest bardziej odczuwalne, niż gdyby hulajnoga tej trakcji nie mogła złapać.

Dualtron Ultra V2
Dualtron Ultra V2

Dualtron Ultra V2 Minimotors

Hulajnoga została wyposażona w hamulce tarczowe. To dzięki nim możemy mieć pewność, że nie zaskoczy nas żadna sytuacja losowa, w której hulajnoga nie zatrzyma się na czas przed przeszkodą. Potężna tarcza świetnie odprowadza ciepło, dzięki czemu siła hamowania nawet podczas największych wojaży na szosie pozostanie taka sama. Seria Dualtron wyznacza trendy na rynku. Stworzona dla najbardziej wymagających klientów, nie pozostawia miejsca na kompromisy. Zaawansowane technologie oraz innowacyjne rozwiązania sprawiają, że Dualtron Ultra V2 to światowa czołówka pojazdów tego typu. To nie tylko suche parametry, to 20 lat innowacji i doświadczenia firmy Mimimotors oraz rzesza zadowolonych klientów na całym świecie.

Dulatron Ultra V2 to:

  • Zasięg maksymalnie do 140 km w trybie ECO
  • 11-nasto calowe koła
  • Dwa silniki o mocy łącznej max 6640 W
  • Prędkość maksymalna do 100 km/h
  • Akumulator LG 72V 35Ah
  • Doskonałe zawieszenie
  • Jakość firmy Minimotors
Minimotors
2021-03-01

Opis

Maksymalna prędkość
100 km/h
Maksymalny zasięg
do 140 km w trybie ECO
Moc silnika
2x3320W w szczycie
Pojemność akumulatora
72V 35Ah LG
Podest
Pełna amortyzacja
Waga
40 kg
Oświetlenie
W podeście
Rozmiar kół
11 cali
Rodzaj kół
Pompowane
Rodzaj kierownicy
Składana
Czas ładowania
5 - 21 godzin w zależności od ładowarki
Maksymalny kąt podjazdu
35 stopni
Dopuszczalne obciążenie
150 kg
Gwarancja
24 miesiące

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password