Kugoo G-Booster

4 499,00 zł Brutto

Kugoo G-Booster to propozycja hulajnogi elektrycznej dla osób oczekujących od tego pojazdu czegoś więcej, niż tylko umiejętności transportu z punktu A do punktu B. Niezwykle wszechstronna konstrukcja umożliwia jazdę w miejskiej dżungli, jak również w lesie i poza obszarem zabudowania. Wysoka prędkość maksymalna wynosząca 55 km/h zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy, potężna bateria o pojemności 23Ah/48V oferuje zasięg wynoszący aż 85 km, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o brak energii w akumulatorze. Dwa silniki o łącznej mocy 1600 W oraz 10 calowe koła pozwolą na szybką i komfortową jazdę zarówno w górach, jak i po równinach.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

 • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
 • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
 • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
gbooster

Hulajnoga elektryczna Kugoo G-Booster - dla wymagających użytkowników idealna!

Kugoo G-Booster to propozycja hulajnogi elektrycznej dla osób oczekujących od tego pojazdu czegoś więcej, niż tylko umiejętności transportu z punktu A do punktu B. Niezwykle wszechstronna konstrukcja umożliwia jazdę w miejskiej dżungli, jak również w lesie i poza obszarem zabudowania. Wysoka prędkość maksymalna wynosząca 55 km/h zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy, potężna bateria o pojemności 23Ah/48V oferuje zasięg wynoszący aż 85 km, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o brak energii w akumulatorze. Dwa silniki o łącznej mocy 1600 W oraz 10 calowe koła pozwolą na szybką i komfortową jazdę zarówno w górach, jak i po równinach.

Dwa mocne silniki = niezapomniane wrażenia!

Dwa silniki o łącznej mocy 1600W w hulajnodze o wadze 30 kg, to przepis na mini bolid. Zapewniają one maksymalną prędkość wynoszącą aż 55 km/h, dzięki czemu szybciej dojedziemy do miejsca docelowego. Moc w tej hulajnodze wykracza poza możliwości innych hulajnóg tej klasy i w tym przedziale cenowym.

10 calowe koła

Kugoo G-Booster porusza się na kołach o rozmiarze 10 cali. Dzięki takiej wielkości świetnie wybiera nierówności oraz ogranicza do minimum niebezpieczeństwo wpadnięcia w koleinę lub wyrwę w jezdni. Zapewnia również bardziej trwałą i bezpieczniejszą jazdę w dowolnych warunkach. Duże 10-calowe opony w połączeniu ze starannie dostrojonym systemem amortyzacji oferują znakomite wrażenia z jazdy.

gbooster
gbooster

Bezpieczeństwo

Antypoślizgowa kierownica wykonana jest z gumy. Zapewnia wygodę w dotyku i pozwala lepiej utrzymywać kierownicę nawet przy wyższych prędkościach. Niezwykle jasne dwa reflektory doświetlają teren przed hulajnogą nawet po zmroku. Przedni amortyzator niweluje w odpowiedni sposób skoki zawieszenia od nierówności i nie przenosi drgań na kierownicę. Tylne światło LED ostrzega innych użytkowników, że poruszamy się pojazdem jednośladowym.

System składania

Niezawodny system składania, to taki, który odporny jest zarówno na przypadkowe odblokowanie, jak również po co najmniej kilkudziesięciu cyklach złożenia i rozłożenia hulajnogi nie będzie stawiał oporu i będzie działał w identyczny sposób, jak hulajnogę wyciągaliśmy dopiero co z pudełka. Kugoo G-Booster taki właśnie posiada!

Wygoda? W Kugoo G-Booster nie można narzekać na jej brak!

Rewelacyjna amortyzacja, niezwykle szeroki podest, wygodne rączki kierownicy, opony przystosowane do jazdy na dłuższych dystansach, odpowiednio szeroka kierownica, łącznie wszystkie te cechy sprawiają, że podróżowanie na Kugoo G-Booster jest niezwykle przyjmne, a nawet dwugodzinna trasa nie przysporzy o ból nadgarstków.

Hulajnoga Kugoo G-Booster to:

 • Zasięg do 85 km
 • Prędkość maksymalna 55 km/h
 • Moc 1600 W
 • Akumulator o pojemności 23 Ah/ 48 V
 • Waga 30 kg
 • Koła o rozmiarze 10 cali
 • Wysoka jakość wykonania
 • Intuicyjny system składania
 • Gwarancja świetnej relacji ceny do jakości
gbooster
Kugoo

Opis

Maksymalna prędkość
55 km/h
Maksymalny zasięg
85 km
Moc silnika
800W x 2
Pojemność akumulatora
48V/23Ah
Waga
30 kg
Rozmiar kół
10 cali
Rodzaj kół
opona polimerowa
Wyświetlacz
prędkość, zasięg, poziom akumulatora, ustawienia parametrów hulajnogi
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Rodzaj kierownicy
składana
Czas ładowania
10 godzin
Dopuszczalne obciążenie
120 kg
Wymiary
120 x 26 x 118 cm
Typ
Elektryczna
Gwarancja
24 miesiące z wyłączeniem części podlegających zużyciu

Sprawdź również

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password