Speedway Leger

4 499,00 zł Brutto
Dostawa po: 2020-12-01

Przedsiębiorstwo Minimotors ponownie zaskoczyło swoim nowym produktem. Jest nim Speedway Leger. Produkt plasujący się na szczycie w kategorii średnio półkowych hulajnóg elektrycznych. Nowoczesny wygląd, niska waga, wysoka moc i możliwość pokonania dużego dystansu na jednym cyklu ładowania- to tylko kilka zalet Speedway Leger. Na rok 2020 producent ten przewidział nową szatę graficzną hulajnóg i odejście od poprzednich schematów. Nowy wygląd hulajnóg od Speedway wprowadził powiew świeżości na rynek Urządzeń Transportu Osobistego!

  • Gwarancja door to door Gwarancja door to door
  • Darmowa dostawa (od 300 zł) Darmowa dostawa (od 300 zł)
  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
Speedway Leger

Speedway Leger

Przedsiębiorstwo Mini Motors ponownie zaskoczyło swoim nowym produktem. Jest nim Speedway Leger. Produkt plasujący się na szczycie w kategorii średnio półkowych hulajnóg elektrycznych. Nowoczesny wygląd, niska waga, wysoka moc i możliwość pokonania dużego dystansu na jednym cyklu ładowania- to tylko kilka zalet Speedway Leger. Na rok 2020 producent ten przewidział nową szatę graficzną hulajnóg i odejście od poprzednich schematów. Nowy wygląd hulajnóg od Speedway wprowadził powiew świeżości na rynek Urządzeń Transportu Osobistego!

Parametry

Speedway Leger skrywa w sobie silnik o mocy szczytowej 1360W. Przy niskiej wadze wynoszącej 19 kg osiągnięcie maksymalnej prędkości 50 km/h trwa dosłownie chwilę. Ogromny akumulator o wyjściowym napięciu 48V i pojemności 15,6 Ah pozwala na przejechanie nawet maksymalnie 50 km. W tej klasie cenowej jest to na prawdę ewenement! Producent przystosował moc silnika do możliwości użytkowania hulajnogi przez osoby o wadze do 120 kg.

Budowa kół i amortyzacja

Pompowane 8,5 calowe koła zapewniają na niezwykle komfortową jazdę zarówno po chodniku, jak również nierównym terenie pozamiejskim. Przedni amortyzator świetnie tłumi drgania i nie pozwala przenosić ich bezpośrednio na kierownicę. Dzięki temu komfort jazdy jest nie do opisania! Bez obaw można wyjechać nawet na gorszą nawierzchnię i cieszyć się w pełni radością z jazdy.

Hamulce

Mini Motors Speedway Leger posiada tylny hamulec bębnowy. Zapewnia to wygodę użytkowania i brak konieczności ciągłego serwisowania dzięki zamkniętej konstrukcji. Taki system hamowania gwarantuje odpowiednią siłę oraz stabilność podczas mocnego naciśnięcia klamki hamulca.

Kierownica

Leger posiada kierownicę z regulacją wysokości. Można dostosować ją indywidualnie do wysokości użytkownika, dzięki czemu wygoda użytkowania jest ponadprzeciętna. Dodatkowo warto nadmienić, że kierownica posiada system składania rączek. Umożliwia to przechowywanie hulajnogi w warunkach domowych oraz łatwiej jest zmieścić ją do bagażnika samochodu. Zajmuje mniej miejsca.

Speedway Leger
Speedway Leger

Światła

Oświetlenie LED, zamontowane w podeście doświetla zakręty i drogę przed przednim kołem pojazdu. Z przodu znajdują się dwie lampki, z tyłu jedna, czerwona z funkcją stop. Informuje innych użytkowników ruchu drogowego o rozpoczęciu hamowania przez kierowcę Legera. Tak mocne oświetlenie oferuje bezpieczeństwo podczas jazdy nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

Wyświetlacz i ustawienia hulajnogi

Wyświetlacz LCD, zamontowany na kierownicy powala na śledzenie parametrów hulajnogi. Prędkość poruszania się, stopień naładowania baterii, czy aktualny tryb oddawania mocy przez silnik nie będzie dla nas niewiadomą. Dodatkowo dzięki mnogości przycisków, można bez problemu zaprogramować hulajnogę, by odzyskiwała energię podczas hamowania, dostosowała siłę hamowania. Można ustawić również, by hulajnoga uruchamiała się wyłącznie po odepchnięciu nogą lub od razu po naciśnięniu manetki.

Mini Motors Speedway Leger to:

  • zasięg do 50 km
  • 8,5 calowe koła
  • silnik o mocy 1360W
  • prędkość maksymalna 50 km/h
  • akumulator 48V 15,6Ah
  • doskonałe, sprężynowe zawieszenie
  • jakość firmy Minimotors
Minimotors
2020-12-01

Opis

Maksymalna prędkość
50 km/h
Maksymalny zasięg
50 km
Moc silnika
1360W (szczytowa)
Pojemność akumulatora
48V 15.6Ah
Waga
19 kg
Hamulce
dźwignia na rączce kierownicy, hamulec bębnowy
Rozmiar kół
8,5 cali
Rodzaj kół
gumowe pompowane
Wyświetlacz
prędkość, zasięg, poziom akumulatora, ustawienia parametrów hulajnogi
Przyspieszenie
dźwignia na rączce kierownicy
Rodzaj kierownicy
składana, z regulacją wysokości
Czas ładowania
6 - 8 godzin
Dopuszczalne obciążenie
120 kg
Typ
Elektryczna
Gwarancja
24 miesiące z wyłączeniem części podlegających zużyciu

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Log in instead Lub Reset password